Aktualności

Mikrofon Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 otrzymał certyfikat dla Microsoft Teams Rooms – ujednoliconej platformy komunikacyjnej służącej do współpracy zespołowej w pakiecie Office 365 – przy wdrożeniu z certyfikowanymi przez Microsoft procesorami DSP.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zadebiutowała w sektorze motoryzacyjnym z technologią dźwięku AMBEO 3D rozpoczynając współpracę z producentem samochodów Karma Automotive z Południowej Kalifornii.
Czytaj dalej
Na targach IFA 2019 firma Sennheiser specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, wprowadza kolejną generację uznanych słuchawek PXC 550 Wireless.
Czytaj dalej
Rodzina słuchawek premium serii MOMENTUM firmy Sennheiser wkracza w trzecią generację wraz z premierą nowego modelu MOMENTUM Wireless podczas targów IFA 2019.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, wprowadziła do sprzedaży na polskim rynku soundbar AMBEO.
Czytaj dalej
Sennheiser przedstawia bezprzewodowe słuchawki douszne IE 80S BT. Nowy model z pałąkiem naszyjnym bazuje na akustycznych rozwiązaniach popularnych przewodowych słuchawek IE 80S i obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości, zapewniając wyjątkową dokładność i zapierającą dech w piersiach scenę dźwiękową.
Czytaj dalej
Zaprezentowane podczas wystawy NAMM najnowsze modele z odświeżonej rodziny profesjonalnych słuchawek do monitoringu dousznego Sennheiser IE 400 PRO oraz IE 500 PRO są już dostępne w Polsce.
Czytaj dalej
Sennheiser Sound Academy i Panasonic LUMIX Academy rozpoczną nową serię szkoleń online na żywo, w ramach których będą wyjaśniać zasady tworzenia znakomitych materiałów wideo z dźwiękiem dorównującym doskonałości obrazu.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser przedstawia pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy. Słuchawki są wyposażone w zintegrowany, opatentowany przez niemiecką firmę system łączności o niskiej latencji, co gwarantuje niezawodną i stabilną transmisję z niemal zerowym opóźnieniem.
Czytaj dalej
Podczas wystawy InfoComm 2019, która odbędzie się 12-14 czerwca w Orange County Convention Center w Orlando, USA, firma Sennheiser zaprezentuje portfolio produktów dla sektorów biznesowego i edukacyjnego. Najważniejszym punktem ekspozycji będzie najnowszy mikrofon sufitowy TeamConnect Ceiling 2 (TCC2).
Czytaj dalej
Na swojej europejskiej trasie koncertowej, która rozpoczęła się w marcu w Manchester Arena i obejmowała sześć koncertów w londyńskiej O2, kanadyjski raper Drake używał do odsłuchu osobistego słuchawek Sennheiser z serii evolution wireless G4 w zestawie z mikrofonami serii Digital 9000
Czytaj dalej
Rozmowa z Robbem Blumenrederem, kierownikiem handlowym pionu Audio for Video oraz Tobiasem von Allwördenem, szefem ds. portfolio Audio for Video w firmie Sennheiser.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser po raz kolejny wsparła rozdanie nagród BRIT Awards 2019 dostarczając mikrofony i systemy monitoringu dousznego dla największej gali nagród muzycznych na żywo w Wielkiej Brytanii.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser, czołowy producent rozwiązań audio, zaprezentowała na targach ISE 2019 mikrofon sufitowy nowej generacji TeamConnect Ceiling 2.
Czytaj dalej
Podczas targów ISE firma Sennheiser, wiodący producent rozwiązań audio, zaprezentowała portfolio produktów Education Solutions dla sektora edukacji, w skład którego wchodzą system SpeechLine, oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit i Sennheiser MobileConnect.
Czytaj dalej
Na targach ISE firma Sennheiser zapowiedziała aktualizację oprogramowania Sennheiser Control Cockpit do zdalnego sterowania, monitorowania i konserwacji bezprzewodowych systemów mikrofonowych w instalacjach typu kampusowego.
Czytaj dalej
Podczas wystawy NAMM 2019 Sennheiser zaprezentował nową serię mikrofonów XS Wireless Digital, która oferuje muzykom i operatorom kamer wideo łatwy dostęp do bezprzewodowego dźwięku.
Czytaj dalej
Podczas wystawy NAMM Show firma Sennheiser zaprezentowała najnowsze modele z odświeżonej rodziny profesjonalnych słuchawke do monitoringu dousznego: IE 400 PRO oraz IE 500 PRO.
Czytaj dalej
Miniaturowy nadajnik SK 6212 – nowość w nagradzanej serii mikrofonów bezprzewodowych Digital 6000 – wejdzie do sprzedaży w marcu.
Czytaj dalej
Neumann.Berlin – znany i ceniony na całym świecie producent legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych – poszerza swoje portfolio: na targach NAMM w Anaheim, USA, firma zaprezentowała swoje pierwsze słuchawki.
Czytaj dalej
Sennheiser i jej partner Dear Reality zaprezentowały na targach NAMM kompleksowy system do produkcji dźwięku dla wirtualnej rzeczywistości (VR) i filmów wideo 360°.
Czytaj dalej