Aktualności

Sennheiser zaprezentowała najnowszy model uznanej serii HD 600, oferując audiofilom fascynujące spojrzenie na słuchawki zamknięte do prywatnego, referencyjnego słuchania bez kompromisów.
Czytaj dalej
Sennheiser dodaje do swojego portfolio najnowsze słuchawki bezprzewodowe ACCENTUM True Wireless.
Czytaj dalej
Opracowane dla sportowców i entuzjastów aktywności fizycznej słuchawki MOMENTUM są już dostępne na polskim rynku.
Czytaj dalej
Flagowe słuchawki douszne najnowszej generacji są już dostępne na polskim rynku.
Czytaj dalej
11 lutego 2024 r. na stadionie Allegiant w Las Vegas odbył się mecz Super Bowl LVIII, podczas którego Post Malone i Alicia Keys dali porywający występ.
Czytaj dalej
Federalna Komisja ds. Komunikacji (FCC) w Stanach Zjednoczonych zatwierdziła zmianę w przepisach, które zezwalają na działanie systemu Sennheiser WMAS w USA.
Czytaj dalej
Udoskonalone bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ACCENTUM Plus Wireless od dzisiaj dostępne na polskim rynku.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował zupełnie nowe referencyjne słuchawki studyjne HD 490 PRO o otwartej konstrukcji, stworzone z myślą o produkcji dźwięku, miksowaniu i masteringu.
Czytaj dalej
Mikrofon sufitowy TeamConnect Medium (TCC M) do średniej wielkości sal konferencyjnych oraz pomieszczeń wykładowych lub do współpracy zdalnej został zintegrowany z aktywowanym głosem rozwiązaniem do śledzenia mówcy Crestron Automate VX.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ACCENTUM Wireless. Nowy model oferuje atrakcyjną funkcjonalność, w tym ANC i 50 godzin pracy na baterii, w wyważonej cenie.
Czytaj dalej
Wielokrotnie nagradzany soundbar Sennheiser AMBEO jest teraz dostępny w kompaktowej wersji pasującej do każdego miejsca.
Czytaj dalej
Sennheiser połączył siły z CUPRĄ, zapewniając wyjątkowe, wciągające wrażenia dźwiękowe w pierwszym w pełni elektrycznym SUV-ie coupe, CUPRA Tavascan.
Czytaj dalej
Opracowanie ma na celu przybliżyć założenia nowej technologii szerokopasmowych wielokanałowych bezprzewodowych systemów audio (WMAS).
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poinformowała o przeprowadzeniu zaawansowanych testów najnowszej technologii bezprzewodowych wielokanałowych systemów audio (WMAS).
Czytaj dalej
Sennheiser wchodzi na rynek urządzeń ujednoliconej komunikacji AV z najbardziej elastycznymi rozwiązaniami typu „wszystko w jednym” do małych i średnich sal konferencyjnych.
Czytaj dalej
Ochronne zatyczki do uszu SoundProtex umożliwiają użytkownikom słyszenie najlepszego możliwego dźwięku na koncertach i w głośnym otoczeniu bez obawy o uszkodzenie słuchu.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser na targach NAB zaprezentowała piątą generację bezprzewodowych systemów nakamerowych Evolution.
Czytaj dalej
Firma Dear Reality, będąca częścią Grupy Sennheiser, opracowała nową wtyczkę EXOVERB MICRO do produkcji stereo, która zapewnia przestrzenny i realistyczny pogłos.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała Profile USB – nowy kardioidalny mikrofon pojemnościowy, który stanowi proste i stylowe rozwiązanie do streamingu i podcastów.
Czytaj dalej
Wywiad z ekspertami Sennheisera, pracującymi nad technologią Wireless Multi-Channel Audio Systems (WMAS).
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował zaktualizowany model HD 660S2 z serii 600. HD 660S2 zapewniają odsłuch pełen wrażeń dzięki ulepszonemu strojeniu subbasów, wydobywając dynamikę i emocje z nagrań.
Czytaj dalej