Aktualności

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ACCENTUM Wireless. Nowy model oferuje atrakcyjną funkcjonalność, w tym ANC i 50 godzin pracy na baterii, w wyważonej cenie.
Czytaj dalej
Wielokrotnie nagradzany soundbar Sennheiser AMBEO jest teraz dostępny w kompaktowej wersji pasującej do każdego miejsca.
Czytaj dalej
Sennheiser połączył siły z CUPRĄ, zapewniając wyjątkowe, wciągające wrażenia dźwiękowe w pierwszym w pełni elektrycznym SUV-ie coupe, CUPRA Tavascan.
Czytaj dalej
Opracowanie ma na celu przybliżyć założenia nowej technologii szerokopasmowych wielokanałowych bezprzewodowych systemów audio (WMAS).
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poinformowała o przeprowadzeniu zaawansowanych testów najnowszej technologii bezprzewodowych wielokanałowych systemów audio (WMAS).
Czytaj dalej
Sennheiser wchodzi na rynek urządzeń ujednoliconej komunikacji AV z najbardziej elastycznymi rozwiązaniami typu „wszystko w jednym” do małych i średnich sal konferencyjnych.
Czytaj dalej
Ochronne zatyczki do uszu SoundProtex umożliwiają użytkownikom słyszenie najlepszego możliwego dźwięku na koncertach i w głośnym otoczeniu bez obawy o uszkodzenie słuchu.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser na targach NAB zaprezentowała piątą generację bezprzewodowych systemów nakamerowych Evolution.
Czytaj dalej
Firma Dear Reality, będąca częścią Grupy Sennheiser, opracowała nową wtyczkę EXOVERB MICRO do produkcji stereo, która zapewnia przestrzenny i realistyczny pogłos.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała Profile USB – nowy kardioidalny mikrofon pojemnościowy, który stanowi proste i stylowe rozwiązanie do streamingu i podcastów.
Czytaj dalej
Wywiad z ekspertami Sennheisera, pracującymi nad technologią Wireless Multi-Channel Audio Systems (WMAS).
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował zaktualizowany model HD 660S2 z serii 600. HD 660S2 zapewniają odsłuch pełen wrażeń dzięki ulepszonemu strojeniu subbasów, wydobywając dynamikę i emocje z nagrań.
Czytaj dalej
Netflix dodał 2-kanałowy dźwięk przestrzenny w technologii AMBEO do swojego ulepszonego planu Premium.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser ogłosiła strategiczne partnerstwo z PSNI Global Alliance, czołową globalną siecią integratorów technologii najwyższej klasy i dostawców usług.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała nowy mikrofon sufitowy dla średniej wielkości przestrzeni konferencyjnych oraz sal wykładowych.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentuje na Integrated Systems Europe (ISE) 2023 w Barcelonie swoje nowe produkty i efekty biznesowych kooperacji.
Czytaj dalej
Sennheiser rozszerza kultową serię słuchawek IE i wprowadza całkowicie nowy model IE 200.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser po raz kolejny wesprze różne organizacje non-profit, stowarzyszenia audio oraz media cyfrowe, które polegają na mocy dźwięku i muzyki w swojej wartościowej pracy.
Czytaj dalej
Sennheiser wysyła pierwsze urządzenia EW-DX do odbiorców w Europie, w tym do Polski, gdzie najnowszy system mikrofonowy trafi na początku grudnia.
Czytaj dalej
Sennheiser podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 28-30 października na PGE Narodowym w Warszawie, zaprezentuje premierowo soundbar Sennheiser AMBEO Plus oraz dedykowany subwoofer AMBEO Sub.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poinformowała o rozszerzeniu portfolio soundbarów AMBEO o nowy model AMBEO Soundbar Plus i subwoofer AMBEO Sub.
Czytaj dalej