Aktualności

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe flagowe słuchawki audiofilskie – IE 900, które wyznaczają nowy punkt odniesienia w kwestii wierności odtwarzania dźwięku w urządzeniach przenośnych.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała HM 200 – nowy wytrzymały, ale jednocześnie niesamowicie lekki mikrofon nagłowny, który powstał w oparciu o cenioną kapsułę mikrofonową mikrofonu krawatowego MKE 1.
Czytaj dalej
Firmy Sennheiser i Sonova Holding AG z siedzibą w Stäfa w Szwajcarii ogłosiły swoją przyszłą współpracę pod marką Sennheiser.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser przedstawia w nowej odsłonie MKE 400 – kompaktowy mikrofon typu shotgun, który zapewnia profesjonalne funkcje mikrofonu nakamerowego o silnie kierunkowej charakterystyce.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała nowy krawatowy mikrofon XS Lav do urządzeń mobilnych i komputerów.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser dodała do swojej oferty kilka zestawów mobilnych, zawierających mikrofony kompatybilne z aparatami oraz urządzeniami mobilnymi w połączeniu ze statywem Manfrotto PIXI Mini Tripod oraz uchwytem Sennheiser Smartphone Clamp.
Czytaj dalej
W ramach inicjatywy #DontStopTheEducation niemiecki producent oferuje inżynierom dźwięku, zespołom IT oraz przedstawicielom sektorów biznesowego i edukacji serię wirtualnych szkoleń dotyczących najnowszych rozwiązań konferencyjnych.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO.
Czytaj dalej
Inspirowane DJ-ską legendą, nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT dostarczają niezapomnianych muzycznych wrażeń wszędzie tam, gdzie jesteś
Czytaj dalej
Bezpłatna aktualizacja oprogramowania sprzętowego sprawia, że TeamConnect Ceiling 2 staje się sercem systemu wzmacniania głosu: TruVoicelift zapewnia wyraźny dźwięk w salach lekcyjnych, salach wykładowych i salach konferencyjnych, dzięki wielu sterowalnym funkcjom, które zapewniają przyjemny i czysty dźwięk.
Czytaj dalej
Najnowsze słuchawki douszne IE 300 od firmy Sennheiser zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić dokładny i naturalny dźwięk w ruchu.
Czytaj dalej
Sklep internetowy zostanie tymczasowo wyłączony do 12.01.2021.
Czytaj dalej
Sennheiser oraz firma Continental otrzymały nagrodę CES Innovation Award 2021 w kategorii „Rozrywka i bezpieczeństwo w pojeździe” za najlepsze rozwiązanie w samochodowym systemie audio.
Czytaj dalej
Niemiecka firma Neumann.Berlin, specjalizująca się w produkcji sprzętu studyjnego, przedstawia MA 1 – kompletne narzędzie do kalibracji i korekty akustyki w pomieszczeniach odsłuchowych.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała nowe przewodowe mikrofony wokalowe MD 445 i MD 435.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poinformowała o udostępnieniu słuchawek MOMENTUM True Wireless 2, HD 450BT oraz HD 350BT do otwartych testów w Centrum Testów w Warszawie.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował słuchawki HD 560S, które oferują precyzyjne, analitycznie brzmienie w przystępnej cenie.
Czytaj dalej
Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT zapewniają ekscytujące wrażenia dźwiękowe z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser z okazji swojego 75-lecia przygotowała kolejne atrakcyjne oferty: legendarny mikrofon MD 421-II oraz studyjne słuchawki HD 200 PRO są dostępne w promocyjnych cenach.
Czytaj dalej
Sennheiser na nowo definiuje podejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku, umieszczając zaawansowaną technologię akustyczną w nowych ekscytujących słuchawkach CX 400BT True Wireless.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował nowy kompaktowy mikrofon MKE 200, który może być używany nie tylko z lustrzanką cyfrową lub aparatem bezlusterkowym, ale także ze smartfonem.
Czytaj dalej