Aktualności

Firma Dear Reality, będąca częścią Grupy Sennheiser, opracowała nową wtyczkę EXOVERB MICRO do produkcji stereo, która zapewnia przestrzenny i realistyczny pogłos.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała Profile USB – nowy kardioidalny mikrofon pojemnościowy, który stanowi proste i stylowe rozwiązanie do streamingu i podcastów.
Czytaj dalej
Wywiad z ekspertami Sennheisera, pracującymi nad technologią Wireless Multi-Channel Audio Systems (WMAS).
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował zaktualizowany model HD 660S2 z serii 600. HD 660S2 zapewniają odsłuch pełen wrażeń dzięki ulepszonemu strojeniu subbasów, wydobywając dynamikę i emocje z nagrań.
Czytaj dalej
Netflix dodał 2-kanałowy dźwięk przestrzenny w technologii AMBEO do swojego ulepszonego planu Premium.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser ogłosiła strategiczne partnerstwo z PSNI Global Alliance, czołową globalną siecią integratorów technologii najwyższej klasy i dostawców usług.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zaprezentowała nowy mikrofon sufitowy dla średniej wielkości przestrzeni konferencyjnych oraz sal wykładowych.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentuje na Integrated Systems Europe (ISE) 2023 w Barcelonie swoje nowe produkty i efekty biznesowych kooperacji.
Czytaj dalej
Sennheiser rozszerza kultową serię słuchawek IE i wprowadza całkowicie nowy model IE 200.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser po raz kolejny wesprze różne organizacje non-profit, stowarzyszenia audio oraz media cyfrowe, które polegają na mocy dźwięku i muzyki w swojej wartościowej pracy.
Czytaj dalej
Sennheiser wysyła pierwsze urządzenia EW-DX do odbiorców w Europie, w tym do Polski, gdzie najnowszy system mikrofonowy trafi na początku grudnia.
Czytaj dalej
Sennheiser podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 28-30 października na PGE Narodowym w Warszawie, zaprezentuje premierowo soundbar Sennheiser AMBEO Plus oraz dedykowany subwoofer AMBEO Sub.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poinformowała o rozszerzeniu portfolio soundbarów AMBEO o nowy model AMBEO Soundbar Plus i subwoofer AMBEO Sub.
Czytaj dalej
Sennheiser wprowadza na rynek MKE mini – wysokiej jakości miniaturowy dookólny mikrofon w stylu lavalier
Czytaj dalej
Nowe Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless to idealna równowaga między doskonałym dźwiękiem a wyjątkowym komfortem słuchania
Czytaj dalej
Podczas najnowszego show, które znacząco się rozrosło od czasów występów z gitarą, artysta przeszedł na system Sennheiser Digital 6000.
Czytaj dalej
Sennheiser zapewnia ekscytujący dźwięk przestrzenny m.in. w 4. sezonie Stranger Things.
Czytaj dalej
Niemiecka firma Neumann.Berlin i szwajcarska firma Merging Technologies rozpoczęły współpracę pod parasolem grupy Sennheiser.
Czytaj dalej
Firmy Sennheiser i Neumann zostały wyróżnione przez Fundację NAMM na 37. dorocznej gali TEC Awards.
Czytaj dalej
Sennheiser zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki do odbioru dźwięku telewizora
Czytaj dalej
Nowe rozwiązanie jest dedykowane muzykom, pragnącym poprawić jakość i zwiększyć poziom profesjonalizacji swoich występów poprzez zamianę monitorów podłogowych na bezprzewodowe systemy IEM.
Czytaj dalej