Aktualności

Prezentujemy nowe dokanałowe słuchawki IE 800 S – następcę przełomowego modelu IE 800 – kolejny dowód na to, że mobilne słuchawki mogą zapewnić audiofilską jakość brzmienia. Zaprojektowane i ręcznie wykonane w Niemczech, oferują jeszcze lepszą klarowność dźwięku i pełniejsze basy przy zachowaniu doskonałego wykonania znanego z poprzedniej generacji słuchawek.

 
Czytaj dalej
Otrzymaliśmy aż 5 nominacji za osiągnięcia technologiczne w 33. edycji konkursu NAMM Technical Excellence & Creativity Awards. O najbardziej prestiżowe nagrody profesjonalnej branży audio powalczą takie produkty jak: mikrofon AMBEO VR Mic, system mikrofonowy Digital 6000, bezprzewodowe mikrofony serii XS Wireless i słuchawki HD 200 PRO.
Czytaj dalej
HANDMIC Digital to prosty w obsłudze i poręczny mikrofon zapewniający profesjonalny dźwięk dzięki wbudowanemu wysokiej jakości konwerterowi sygnału A/D firmy Apogee. Jest doskonałym wyborem dla dziennikarzy, blogerów i podcasterów nagrywających dźwięk za pomocą iPhone'ów. Mikrofon już dostępny w sprzedaży!
Czytaj dalej
Prezentujemy FOCUSMIC Digital – nasz nowy mobilny mikrofon typu mini-shotgun, który zaprojektowaliśmy z myślą o nagrywaniu wideo profesjonalnej jakości z użyciem iPhone’a.
Czytaj dalej
Model IE 80 S powstał z myślą o słuchaczach, którzy poszukują słuchawek przekazujących najbardziej subtelne szczegóły brzmienia. Ponadto oferuje nowe możliwości dopasowania do upodobań użytkownika oraz ekskluzywną stylistykę, nawiązującą do estetyki high-endowych słuchawek audiofilskich Sennheiser.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser poszerzyła swoją ofertę dousznych słuchawek bezprzewodowych pokazując nowy model CX 7.00BT.
Czytaj dalej
Sennheiser prezentuje nowe bezprzewodowe dokanałowe słuchawki z serii MOMENTUM
Czytaj dalej
Seria mikrofonów bezprzewodowych Digital 6000 pozwoli zapewnić wyjątkową jakość dźwięku i niezrównaną stabilność transmisji w najbardziej wymagających produkcjach realizowanych na żywo.
Czytaj dalej
Aktualna trasa koncertowa Eda Sheerana - „Divide” - została oparta na systemie Sennheiser Digital 9000. Zaś odsłuch na sprawdzonej serii 2000 IEM.
Czytaj dalej
Pierwszy mikrofon bezprzewodowy powstał dokładnie 60 lat temu. Przedstawiamy historię innowacji firmy Sennheiser w tej dziedzinie profesjonalnej produkcji rozrywkowej.
Czytaj dalej
Na początek lata proponujemy wyjątkowe ceny na studyjne mikrofony pojemnościowe Mk 8 i MK 4.
Czytaj dalej
Zestaw słuchawkowy Sennheiser AMBEO Smart Headset przenosi nagrania dwuuszne na rynek konsumencki.
Czytaj dalej
Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements „Action Mic” pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie Twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone Twoje GoPro.
Czytaj dalej
Ruszamy z akcją „Słuchaj odpowiedzialnie”, w której podkreślamy wagę ochrony słuchu i informujemy, jak bezpiecznie korzystać ze słuchawek.
Czytaj dalej
Rozdanie nagród Brit Awards odbyło się 22 lutego w Londynie przy istotnej współpracy Sennheisera
Czytaj dalej
Od 10 do 12 marca w Łodzi odbył się słynny Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa 2017. Już po raz 42! I po raz kolejny grały tam Sennheisery
Czytaj dalej
Podczas targów branży instalacyjnej ISE 2017 w Amsterdamie marka Sennheiser prezentuje liczne nowości z serii SpeechLine Digital Wireless i TeamConnect Wireless, które poprawią możliwości firm i warunki pracy instalatorów na całym świecie.
Czytaj dalej
Prezentujemy dwie nowe linie mikrofonów i systemów bezprzewodowych. XSW1 i XSW2 to proste i funkcjonalne systemy dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników.
Czytaj dalej
Podczas targów elektroniki konsumenckiej CES 2017 w Las Vegas prezentujemy nowe produkty spośród najbardziej pożądanych słuchawek.
Czytaj dalej
Audio Video Show jest najważniejszą imprezą branży audio w Polsce. W tym roku Sennheiser był jej niekwestionowanym bohaterem.
Czytaj dalej
Jesteśmy na Audio Video Show 4-6 listopada. Będzie to kolejna unikatowa okazja usłyszenia fenomenalnego systemu słuchawkowego HE 1. Zapraszamy!
Czytaj dalej