Aktualności

Najważniejsze na świecie targi dla integratorów audio-video odbywają corocznie w Amsterdamie od 2004 roku. ISE skupia ponad 1000 wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Wśród firm działających na rynku audio ważne miejsce zajmuje Sennheiser.
Czytaj dalej
NAMM w Anaheim pod Los Angeles to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń branży muzycznej. Zobacz stoisko Sennheisera!
Czytaj dalej
Rok 2014 firma Sennheiser zamknęła z 7,5-proc. wzrostem obrotów. Zapraszamy do przeczytania sprawozdania finansowego.
Czytaj dalej
W tym roku Sennheiser po raz pierwszy zagości na Audio-Video Show, w Warszawie na Stadionie Narodowym.
Czytaj dalej
Na międzynarodowych targach sprzętu telewizyjnego i radiowego IBC w Amsterdamie Sennheiser ujawnia odbiornik kamerowy, który definiuje na nowo pojęcie kompatybilności.
Czytaj dalej
Zapowiadamy następny krok milowy w dźwięku klasy high-end. Podczas wyjątkowego wydarzenia w Londynie, które zostało zorganizowane z okazji 70-lecia istnienia firmy Sennheiser, został pokazany nowy produkt stworzony dla miłośników doskonałego brzmienia. 
Czytaj dalej
Najnowsza generacja naszych prestiżowych słuchawek MOMENTUM otrzymała nagrodę stowarzyszenia EISA.
Czytaj dalej
Międzynarodowy konkurs Sennheisera trwał od kilku miesięcy. Zespoły z całego świata wrzucały filmy ze swoimi wersjami przeboju Chesneya Hawkesa „The One and Only” na stronę akcji, a ich fani wyrażali opinie przy pomocy głosowania. Zwycięzcą głosowania okazał się polski zespół AudioFeels i ostatecznie otrzymał od jurorów drugie miejsce. Pierwsze przypadło koreańskiemu zespołowi leeSA.
Czytaj dalej
Forum audiohobby.pl organizuje akcję, której patronujemy: wypożycz zestaw audiofilski i napisz recenzję!
Czytaj dalej
AudioFeels w konkursie Sennheisera, zorganizowanym na stronie sennheiser-d1.com, prowadzą z dużą przewagą głosów. Czy wygrają kolejną prestiżową nagrodę?
Czytaj dalej
Musikmesse połączona z Prolight&Sound to największe targi muzyczne w naszej części świata. Zobacz marki dystrybuowane przez Aplauz!
Czytaj dalej
Kwiecień w branży muzycznej kojarzy się tylko z jednym: Frankfurtem i targami Musikmesse. Zobacz co Sennheiser planuje na swoim stoisku!
Czytaj dalej
Dziś rozpoczęły się targi sprzętu dla fotografów i twórców video w Łodzi. Jesteśmy tam mikrofonami Sennheisera!
Czytaj dalej
Podróbki produktów to zmora producentów wysokiej jakości sprzętu. Ale nie tylko. Najbardziej poszkodowani są klienci, którzy nie wiedzą, że kupili fałszywy towar. Zobacz jak Sennheiser walczy z piractwem.
Czytaj dalej
Zobacz nowe słuchawki marki Sennheiser w broszurze po polsku!
Czytaj dalej
Sennheiser prezentuje SpeechLine Digital Wireless - pierwszy na świecie cyfrowy system bezprzewodowy, przeznaczony specjalnie do mowy.
Czytaj dalej