Aktualności

Zobacz nowe słuchawki Sennheiser, zaprezentowane na jesieni tego roku!
Czytaj dalej
Podczas targów IBC w Amsterdamie prezentujemy między innymi mikrofon do kamer GoPro, przeznaczonych do ekstremalnych zastosowań.
Czytaj dalej
Jak co roku wprowadzamy na rynek nowe modele słuchawek przy okazji targów elektroniki konsumenckiej IFA w Berlinie.
Czytaj dalej
Podczas targów Gamescom 2016 w Kolonii prezentujemy produkty przeznaczone są dla bezkompromisowych graczy: wzmacniacze GSX 1000 i GSX 1200 PROoraz zestaw słuchawkowy GSP 300.
Czytaj dalej
Wyjątkowe doznania audio dla wymagających graczy. Prezentujemy nowy flagowy zestaw słuchawkowy do gier: PC 373D
Czytaj dalej
Ogłaszamy promocję słuchawek Sennheiser w kompletach z przetwornikiem DAC brytyjskiej marki Chord. Teraz wysokiej jakości pliki muzyczne możesz zabrać wszędzie ze sobą!
Czytaj dalej
Największe targi dla fotografów, twórców video i realizatorów filmowych odbyły się w zeszłym tygodniu w Łodzi. Byliśmy tam!
Czytaj dalej
W siedzibie firmy Aplauz w Łomiankach odbyła się konferencja na temat zmian w prawie dotyczącym korzystania z transmisji radiowej, a więc i mikrofonów bezprzewodowych. Zobacz zdjęcia!
Czytaj dalej
Na tę imprezę polscy audiofile czekali już od wielu miesięcy. System słuchawkowy Sennheiser HE 1 - następca legendarnego Orpheusa z 1991 roku - zawitał do Warszawy.
Czytaj dalej
Jak w przyszłości będzie wyglądała praca z mikrofonami bezprzewodowymi? Zapraszamy na konferencję 30-31 marca 2016, którą pomoże rozwiać wątpliwości. Seminarium poprowadzi wybitny specjalista z firmy Sennheiser - Gerhard Spyra.
Czytaj dalej
Oficjalna polska premiera wyjątkowych słuchawek audiofilskich odbędzie się już w przyszłym tygodniu w galerii Zachęta w Warszawie.
Czytaj dalej
Podczas 50. meczu Super Bowl wystąpiło troje słynnych użytkowników produktów Sennheisera. Ich występy obserwowały miliony ludzi, a dźwięk przekazywany był w doskonałej jakości dzięki mikrofonom Sennheiser.
Czytaj dalej
Najważniejsze na świecie targi dla integratorów audio-video odbywają corocznie w Amsterdamie od 2004 roku. ISE skupia ponad 1000 wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Wśród firm działających na rynku audio ważne miejsce zajmuje Sennheiser.
Czytaj dalej
NAMM w Anaheim pod Los Angeles to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń branży muzycznej. Zobacz stoisko Sennheisera!
Czytaj dalej
Rok 2014 firma Sennheiser zamknęła z 7,5-proc. wzrostem obrotów. Zapraszamy do przeczytania sprawozdania finansowego.
Czytaj dalej
W tym roku Sennheiser po raz pierwszy zagości na Audio-Video Show, w Warszawie na Stadionie Narodowym.
Czytaj dalej
Na międzynarodowych targach sprzętu telewizyjnego i radiowego IBC w Amsterdamie Sennheiser ujawnia odbiornik kamerowy, który definiuje na nowo pojęcie kompatybilności.
Czytaj dalej
Zapowiadamy następny krok milowy w dźwięku klasy high-end. Podczas wyjątkowego wydarzenia w Londynie, które zostało zorganizowane z okazji 70-lecia istnienia firmy Sennheiser, został pokazany nowy produkt stworzony dla miłośników doskonałego brzmienia. 
Czytaj dalej
Najnowsza generacja naszych prestiżowych słuchawek MOMENTUM otrzymała nagrodę stowarzyszenia EISA.
Czytaj dalej
Międzynarodowy konkurs Sennheisera trwał od kilku miesięcy. Zespoły z całego świata wrzucały filmy ze swoimi wersjami przeboju Chesneya Hawkesa „The One and Only” na stronę akcji, a ich fani wyrażali opinie przy pomocy głosowania. Zwycięzcą głosowania okazał się polski zespół AudioFeels i ostatecznie otrzymał od jurorów drugie miejsce. Pierwsze przypadło koreańskiemu zespołowi leeSA.
Czytaj dalej
Forum audiohobby.pl organizuje akcję, której patronujemy: wypożycz zestaw audiofilski i napisz recenzję!
Czytaj dalej