Aktualności

Rozdanie nagród Brit Awards odbyło się 22 lutego w Londynie przy istotnej współpracy Sennheisera
Czytaj dalej
Od 10 do 12 marca w Łodzi odbył się słynny Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa 2017. Już po raz 42! I po raz kolejny grały tam Sennheisery
Czytaj dalej
Podczas targów branży instalacyjnej ISE 2017 w Amsterdamie marka Sennheiser prezentuje liczne nowości z serii SpeechLine Digital Wireless i TeamConnect Wireless, które poprawią możliwości firm i warunki pracy instalatorów na całym świecie.
Czytaj dalej
Prezentujemy dwie nowe linie mikrofonów i systemów bezprzewodowych. XSW1 i XSW2 to proste i funkcjonalne systemy dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników.
Czytaj dalej
Podczas targów elektroniki konsumenckiej CES 2017 w Las Vegas prezentujemy nowe produkty spośród najbardziej pożądanych słuchawek.
Czytaj dalej
Audio Video Show jest najważniejszą imprezą branży audio w Polsce. W tym roku Sennheiser był jej niekwestionowanym bohaterem.
Czytaj dalej
Jesteśmy na Audio Video Show 4-6 listopada. Będzie to kolejna unikatowa okazja usłyszenia fenomenalnego systemu słuchawkowego HE 1. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Zobacz nowe słuchawki Sennheiser, zaprezentowane na jesieni tego roku!
Czytaj dalej
Podczas targów IBC w Amsterdamie prezentujemy między innymi mikrofon do kamer GoPro, przeznaczonych do ekstremalnych zastosowań.
Czytaj dalej
Jak co roku wprowadzamy na rynek nowe modele słuchawek przy okazji targów elektroniki konsumenckiej IFA w Berlinie.
Czytaj dalej
Podczas targów Gamescom 2016 w Kolonii prezentujemy produkty przeznaczone są dla bezkompromisowych graczy: wzmacniacze GSX 1000 i GSX 1200 PROoraz zestaw słuchawkowy GSP 300.
Czytaj dalej
Wyjątkowe doznania audio dla wymagających graczy. Prezentujemy nowy flagowy zestaw słuchawkowy do gier: PC 373D
Czytaj dalej
Ogłaszamy promocję słuchawek Sennheiser w kompletach z przetwornikiem DAC brytyjskiej marki Chord. Teraz wysokiej jakości pliki muzyczne możesz zabrać wszędzie ze sobą!
Czytaj dalej
Największe targi dla fotografów, twórców video i realizatorów filmowych odbyły się w zeszłym tygodniu w Łodzi. Byliśmy tam!
Czytaj dalej
W siedzibie firmy Aplauz w Łomiankach odbyła się konferencja na temat zmian w prawie dotyczącym korzystania z transmisji radiowej, a więc i mikrofonów bezprzewodowych. Zobacz zdjęcia!
Czytaj dalej
Na tę imprezę polscy audiofile czekali już od wielu miesięcy. System słuchawkowy Sennheiser HE 1 - następca legendarnego Orpheusa z 1991 roku - zawitał do Warszawy.
Czytaj dalej
Jak w przyszłości będzie wyglądała praca z mikrofonami bezprzewodowymi? Zapraszamy na konferencję 30-31 marca 2016, którą pomoże rozwiać wątpliwości. Seminarium poprowadzi wybitny specjalista z firmy Sennheiser - Gerhard Spyra.
Czytaj dalej
Oficjalna polska premiera wyjątkowych słuchawek audiofilskich odbędzie się już w przyszłym tygodniu w galerii Zachęta w Warszawie.
Czytaj dalej
Podczas 50. meczu Super Bowl wystąpiło troje słynnych użytkowników produktów Sennheisera. Ich występy obserwowały miliony ludzi, a dźwięk przekazywany był w doskonałej jakości dzięki mikrofonom Sennheiser.
Czytaj dalej
Najważniejsze na świecie targi dla integratorów audio-video odbywają corocznie w Amsterdamie od 2004 roku. ISE skupia ponad 1000 wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Wśród firm działających na rynku audio ważne miejsce zajmuje Sennheiser.
Czytaj dalej
NAMM w Anaheim pod Los Angeles to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń branży muzycznej. Zobacz stoisko Sennheisera!
Czytaj dalej