Słuchawki Sennheiser w warszawskim Centrum Testów

13 października 2020

Firma Sennheiser poinformowała o udostępnieniu słuchawek MOMENTUM True Wireless 2, HD 450BT oraz HD 350BT do otwartych testów w Centrum Testów w Warszawie. Konsumenci, zainteresowani zakupem, mogą teraz bez skrępowania dokładnie przetestować wybrane produkty i sprawdzić, czy spełniają ich oczekiwania.

Centrum Testów to zupełnie nowe miejsce na mapie stolicy, w którym można zapoznać się z nowinkami technologicznymi z najpopularniejszych kategorii, w tym smartfonami, smartwatchami oraz słuchawkami wielu producentów. Wszystkie produkty są dostępne dla odwiedzających za darmo, jednocześnie można testować do 3 produktów, a czas testowania jest ograniczony do 60 minut. Testowanego sprzętu nie można wynosić poza teren Centrum.

„Powodów dla których powstało Centrum Testów, jest kilka. Pierwszym i najbardziej oczywistym jest ten, by istniało miejsce, w którym coś sprawdzisz, zanim kupisz - i to nie tylko chodzi o dotknięcie, bo dotknąć można w sklepie, ale o dłuższe testy bez oddechu sprzedawcy na plecach oraz możliwości zestawienia danego produktu z innymi np. w tej samej kategorii cenowej.  Przykładowo, słuchawki Sennheiser MOMENTUM True Wireless można zestawić z przynajmniej kilkoma w podobnym przedziale cenowym i co najważniejsze, przekonać się samemu, które wybrać. Drugim czynnikiem była chęć zareagowania na nadmierny konsumpcjonizm. Goście odwiedzający Centrum Testów często wychodzą z poczuciem, że ich smartfon jest #jeszczedobry i decyzja zakupowa nie jest aż tak bliska, ale również nie na tyle odległa, by nie wracać na testy nowości produktowych. Trzecią rzeczą jest to, że w Centrum, wśród bujnej roślinności, można przetestować nie tylko smartfony, gimbale czy słuchawki, ale również nauczyć się różnych metod alternatywnego parzenia kawy, za pomocą profesjonalnych baristów. Część z nich ma swoje startupy kawowe. Wszystko kręci się wokół technologii, nawet kawa"- powiedziała Patrycja Szebla, odpowiedzialna za marketing, komunikację i rozwój Centrum Testów.

„Czasami do podjęcia finalnej decyzji o zakupie brakuje jednego małego kroku — doświadczenia z produktem. W przypadku słuchawek jest to bardzo istotny element, ponieważ słuchawki to jeden z najbardziej osobistych gadżetów i muszą spełniać wiele wymagań w zakresie brzmienia, komfortu czy dopasowania. Cieszymy się, że teraz wybrane słuchawki Sennheisera są dostępne do przetestowania nie tylko w specjalistycznych sklepach audio i na wielkich targach, lecz także w warszawskim Centrum Testów” —powiedział Edward Popławski, Communications Manager w firmie Aplauz, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Sennheiser w Polsce.

MOMENTUM True Wireless 2

MOMENTUM True Wireless drugiej generacji zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, którą można cieszyć się w każdej sytuacji. To idealny wybór dla wymagających słuchaczy. Różnica względem starszego modelu polega na zastosowaniu udoskonalonej technologii audio: 7-milimetrowe przetworniki Sennheiser, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, zapewniają wyjątkowy dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami. Dźwięk można łatwo dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control firmy Sennheiser. Dzięki nowej funkcji – Active Noise Cancellation – można cieszyć się niesamowitym dźwiękiem wysokiej jakości nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu. Bluetooth 5.1 i najnowsza obsługa wysokiej jakości kodeków audio, w tym AAC i Qualcomm aptX, gwarantują solidną łączność oraz bezbłędną transmisję bezprzewodową.

HD 450BT i HD 350BT

Słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i oferują doskonałe połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, 30-godzinnego działania baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych. Dodatkowo HD 450BT posiada funkcję aktywnej redukcji szumów, która pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń, niezależnie od otaczających słuchacza warunków. Te zamknięte słuchawki bezprzewodowe zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe z głębokim, dynamicznym basem. Wyposażone są w najnowszą bezprzewodową technologię, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem. W słuchawkach HD 350BT i HD 450BT można łatwo dostosować brzmienie do własnych upodobań — dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control.

Więcej informacji o zasadach działania Centrum Testów można znaleźć na stronie https://centrumtestow.pl.

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.