Mobilne zestawy Sennheiser dla twórców

13 kwietnia 2021

Firma Sennheiser dodała do swojej oferty kilka zestawów mobilnych, zawierających mikrofony kompatybilne z aparatami oraz urządzeniami mobilnymi w połączeniu ze statywem Manfrotto PIXI Mini Tripod oraz uchwytem Sennheiser Smartphone Clamp – doskonałe rozwiązanie dla vlogerów i twórców, dla których podstawowym narzędziem jest smartfon. Podstawowy zestaw akcesoriów jest również dostępny jako samodzielny produkt.

„Zestawy mobilne zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie audio w gotowych do użycia pakietach. Niezależnie od tego, czy wolisz mikrofon nakamerowy, czy bezprzewodowy lavalier, znajdziesz odpowiednie rozwiązanie oraz różne inteligentne akcesoria, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania” – powiedziała Nicole Fresen, Product Manager w firmie Sennheiser.

Zestawy mobilne MKE 200 Mobile Kit i MKE 400 Mobile Kit 

Ponieważ nagrywanie wideo często odbywa się na różnych urządzeniach, zarówno MKE 200 jak i MKE 400 mają w zestawie kable 3,5 mm TRS i TRRS do użytku odpowiednio z lustrzankami cyfrowymi i urządzeniami mobilnymi. Dzięki Smartphone Clamp i Manfrotto PIXI z zestawami Mobile Kit, vlogerzy i twórcy mogą nagrywać w każdej sytuacji. 

Zestaw mobilny MKE 200                                                                          Zestaw mobilny MKE 400

 

 

Zestaw mobilny XS Lav USB-C

Zestaw ten łączy uchwyt Smartphone Clamp i statyw PIXI z przewodowym mikrofonem lavalier USB-C firmy Sennheiser, tworząc idealne wyposażenie do tworzenia vlogów i podcastów.

Zestaw mobilny XS Lav USB-C

 

 

Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav

Bezprzewodowe rozwiązanie z mikrofonem lavalier firmy Sennheiser jest dostępne nie tylko z uchwytem Smartpone Clamp i statywem Mini Tripod, ale także ma w komplecie dodatkowy kabel TRS-TRRS do połączenia ze smartfonami (dostępny także oddzielnie jako kabel XSW-D Mobile). Ten specjalny kabel wyposażony jest w tłumik zapewniający optymalny poziom sygnału dla urządzeń mobilnych. 

Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav z nowym kablem XSW-D Mobile

 

Kabel CL 35 USB-C

Jako akcesorium jest dostępny osobno kabel CL 35-USB-C (TRS na USB-C), który sprawdzi się doskonale, jeśli chcesz używać zestawu mobilnego MKE 200, MKE 400 i XSW-D Portable Lav z urządzeniem wyposażonym w złącze USB-C. 

Kabel CL 35 USB-C sprawia, że zestawy MKE 200, MKE 400 i XSW-D Portable Lav Mobile Kit można wykorzystać do nagrywania za pomocą urządzeń mobilnych ze złączem USB-C 

Ceny i dostępność

Mikrofony, zestawy i akcesoria będą dostępne na polskim rynku w maju tego roku w następujących cenach katalogowych:

Mikrofony do kamer

Zestaw mobilny MKE 200: 599 zł

Zestaw mobilny MKE 400: 1059 zł

Przewodowy mikrofon typu lavalier

Zestaw mobilny XS Lav USB-C: 459 zł

Bezprzewodowy mikrofon typu lavalier 

Zestaw mobilny XSW-D Portable Lav: 1519 zł

Akcesoria

Kabel CL 35 USB-C: 129 zł

Zestaw mobilny: 229 zł

Kabel XSW-D Mobile: 89 zł

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.