Aktualności

Na kolejne spotkanie online niemiecki producent zaprosił czterech członków ekipy koncertowej Eda Sheerana, stojących za rekordową trasą koncertową Divide Tour.
Czytaj dalej
Aby uczcić 75-lecie, firma Sennheiser przygotowała specjalną ofertę na wybrane zestawy mikrofonowe serii XS Wireless Digital.
Czytaj dalej
Niemiecka firma Neumann.Berlin specjalizująca się w produkcji sprzętu studyjnego wprowadza do swojej oferty nowy produkt – V 402, nowoczesny przedwzmacniacz mikrofonowy z funkcją monitorowania dźwięku z użyciem słuchawek.
Czytaj dalej
Firma QSC poinformowała o przygotowaniu wtyczki do mikrofonu sufitowego Sennheiser TeamConnect Ceiling 2.
Czytaj dalej
75 lat temu w czerwcu powstała firma Sennheiser. Z tej okazji niemiecki producent przygotował wyjątkową ofertę: legendarne słuchawki Sennheiser HD 25 będą dostępne w detalicznej cenie katalogowej 449 zł zamiast 649 zł.
Czytaj dalej
Powstała na placu Tessinerplatz w Zurychu nowa przestrzeń coworkingowa została zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój i organizację przyjaznego środowiska pracy.
Czytaj dalej
W ramach inicjatywy #Dontstoptheeducation niemiecki producent oferuje inżynierom dźwięku oraz wszystkim zainteresowanym tematem bezprzewodowych mikrofonów dwa nowe webinary.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, wprowadza na polski rynek białe MOMENTUM True Wireless 2.
Czytaj dalej
Firmy Extron oraz Sennheiser nawiązały partnerską współpracę w celu stworzenia łatwych do wdrożenia rozwiązań dźwiękowych dla nowoczesnych przestrzeni pracy.
Czytaj dalej
W sobotę (niedzielę), 18 (19) kwietnia, światowej sławy DJ, producent i pionier technologii David Guetta wystąpi na żywo z Miami oraz udostępni transmisję live swojego koncertu w ramach internetowej serii Sennheisera #DontStopTheMusic.
Czytaj dalej
Po niezwykle popularnym panelu dyskusyjnym Sennheiser poszerzył program Sound Academy o dwa kolejne wydarzenia, w których warto wziąć udział.
Czytaj dalej
W nadchodzących tygodniach firma Neumann, we współpracy z Sennheiser Sound Academy, będzie oferować szczegółowe szkolenia online na temat podstaw technologii mikrofonów.
Czytaj dalej
Druga generacja słuchawek MOMENTUM True Wireless, zaprojektowana z myślą o melomanach, od dzisiaj dostępna jest w Polsce.
Czytaj dalej
Firma Sennheiser zachęca do poszerzenia swoich kompetencji i skorzystania z bezpłatnych webinarów z zakresu AV i Pro Audio.
Czytaj dalej
Sennheiser zachęca do pozostania w domu i wprowadza serię ekskluzywnych koncertów, streamowanych na firmowym kanale Instagram.
Czytaj dalej
Senneheiser przyłącza się do apelu #zostanwdomu i zaleca wszystkim miłośnikom sprzętu audio dbanie o higienę słuchawek i innych gadżetów elektronicznych.
Czytaj dalej
Sennheiser prezentuje drugą generację słuchawek MOMENTUM True Wireless. Zaprojektowane z myślą o melomanach zapewnia najlepszą możliwą jakość odsłuchu, dzięki nowym udoskonalonym funkcjom.
Czytaj dalej
2020 rok jest wyjątkowy dla firmy Sennheiser – czołowy producent rozwiązań audio obchodzi 75. rocznicę założenia rodzinnego przedsiębiorstwa. Celebrując tę rocznicę Sennheiser zaproponuje ekscytujące promocje oraz specjalne edycje swoich produktów.
Czytaj dalej
W tym roku Super Bowl Halftime Show odbył się na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie, skąd transmisję dla ponad 100 milionów widzów na całym świecie przeprowadziła telewizja Fox.
Czytaj dalej
Na tegorocznych targach ISE Sennheiser zaprezentował nową generację aplikacji do strumieniowego przesyłania dźwięku MobileConnect, oferującego studentom wygodne indywidualne rozwiązanie wspomagające słyszenie z wykorzystaniem smartfona.
Czytaj dalej
Podczas targów ISE 2020 firma Sennheiser zaprezentowała wielokanałowy odbiornik serii SpeechLine, uzupełniający portfolio mikrofonowych systemów bezprzewodowych.
Czytaj dalej