Sennheiser na Audio Video Show 2019

5 listopada 2019

Firma Sennheiser, światowy lider branży audio, podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się 8-10 listopada na PGE Narodowym w Warszawie, zaprezentuje przełomowy soundbar Sennheiser AMBEO oraz najnowszą generację ekskluzywnych słuchawek MOMENTUM. 

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, niemiecki producent znany z profesjonalnych rozwiązań audio przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa z pierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym niesamowity dźwięk 3D – znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Tu goście będą mogli poznać wizję domowej rozrywki przyszłości i zapoznać się z produktem wykraczającym poza standardowe rozwiązania konkurencji. Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji dźwięku, co pozwala osiągnąć efektowne brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanego systemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X. 

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje publiczności najnowsze bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM Wireless. Ponadto w ramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie można przetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820. Podczas targów dostępne będą także urządzenia bezprzewodowe, w tym MOMENTUM True Wireless – pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Sennheisera. Tutaj też miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli przetestować premierowo do tej pory niedostępne w Polsce bezprzewodowe słuchawki gamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznają bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP 600, GSP 500 i GSP 550.

Na stoiskach Sennheiser będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria, otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, lecz także skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie https://audioshow.pl/.

 

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.