Sennheiser HD 450BT oraz HD 350BT dostępne w Polsce

29 stycznia 2020

Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, wprowadziła na polski rynek nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT. Słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i oferują doskonałe połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, 30-godzinnego działania baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych. Dodatkowo HD 450BT posiada funkcję aktywnej redukcji szumów, która pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń, niezależnie od otaczających słuchacza warunków.

Nowe zamknięte słuchawki bezprzewodowe Sennheiser zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe z głębokim, dynamicznym basem. Wyposażone są w najnowszą bezprzewodową technologię, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem. 

Wytrzymałe i inteligentne

HD 450BT i HD 350BT świetnie sprawdzą się w podróży z wyjątkowo długim 30-godzinnym czasem pracy baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C. Kompaktowa, składana konstrukcja to doskonałe połączenie minimalistycznego stylu, ergonomicznego komfortu użytkowania i trwałości. 

HD 450BT i HD 350BT są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Oprócz świetnego wyglądu i komfortu noszenia, nowe słuchawki oferują wygodną obsługę. Dedykowany przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google za jednym dotknięciem, a intuicyjne fizyczne przyciski na nausznikach ułatwiają sterowanie muzyką i połączeniami.

Personalizacja brzmienia

W słuchawkach HD 350BT i HD 450BT można łatwo dostosować brzmienie do własnych upodobań — dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu również w audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

Cena i dostępność

Nowy model HD 350BT dostępny jest w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT w katalogowej cenie 769 złotych w sklepie internetowym sennheiser.pl.

Galeria zdjęć:
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.