ISE 2020: Bose Professional i Sennheiser zaczynają współpracę w zakresie rozwiązań konferencyjnych

13 lutego 2020

Sennheiser i Bose Professional zaprezentowały Bose ES1 Ceiling Audio Solution, potężne sufitowe rozwiązanie instalacyjne do konferencji, zoptymalizowane pod kątem ujednoliconych platform komunikacyjnych. Pakiet składa się z mikrofonu Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 i trzech produktów Bose: cyfrowego konferencyjnego procesora sygnału ControlSpace EX-440C, głośnika sufitowego EdgeMax EM180 i wzmacniacza PowerSpace P2600A. Rozwiązanie zapewnia przejrzystą i niezawodną technologię bez żadnych urządzeń audio na ścianach lub blatach, tworząc nowoczesną salę konferencyjną.

Celem każdej konferencji jest współpraca, a lepsze telekonferencje to coś więcej niż tylko technologia. Chodzi o umożliwienie ludziom płynnego łączenia się i współpracy bez konieczności koncentrowania się na technologii lub zamartwiania się, czy sprzęt działa. Bose Professional i Sennheiser - dwie czołowe marki, które pasjonują się dźwiękiem - połączyły siły, aby stworzyć konferencyjne zunifikowane rozwiązanie sufitowe, które zapewnia jakość dźwięku, łatwość użycia i wydajność potrzebną do produktywnych spotkań każdego dnia.

„Jesteśmy dumni, że wraz z Bose Professional możemy zaoferować rozwiązanie konferencyjne, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas konferencji, bez względu na to, czy jesteś w sali, czy uczestniczysz zdalnie” – powiedział Charlie Jones, globalny kierownik ds. Rozwoju biznesu w segmencie komunikacji biznesowej Sennheiser.

„Współpraca polega na możliwości kooperacji dzięki technologii, która pomaga, a nie przeszkadza. Sufitowe rozwiązanie audio Bose ES1 łączy w sobie najwyższą wydajność i wyrafinowaną estetykę wszędzie tam, gdzie „wystarczająco dobre” nie wystarczy i zapewnia w pełni zintegrowane rozwiązanie do sal konferencyjnych, które ukształtuje przyszłość zunifikowanej komunikacji” - powiedział Martin Bodley, dyrektor ds. Wschodzącego biznesu w Bose Professional.

Mikrofon Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 wykorzystuje adaptacyjne kształtowanie wiązki, aby w sali konferencyjnej automatycznie i niezawodnie odbierać głos osoby mówiącej, bez względu na to, gdzie ona się znajduje. Mikrofon pozwala na swobodę ruchu, elastyczne korzystanie z sal konferencyjnych i wyjątkową jakość dźwięku.

 

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.