Sennheiser GSP 370 — aż do 100 godzin bezprzewodowej gry!

14 października 2019

Firma Sennheiser – czołowy producent sprzętu audio – zaprezentowała nowy gamingowy zestaw słuchawkowy, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się świetną jakością bezprzewodowego dźwięku aż do 100 godzin. Nowy model słuchawek oferuje bezprzewodowe połączenie o niskim opóźnieniu oraz brak kabli, co zapewnia dużą mobilność oraz pozwala na zachowanie porządku na biurku. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC, Mac oraz konsolą Sony PlayStation 4.

Dołączony do zestawu adapter USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o niskiej latencji i gwarantuje niezawodną transmisję dźwięku z opóźnieniem bliskim zeru. To sprawia, że zestaw ten idealnie pasuje do gier, w których istotny jest szybki czas reakcji.

Do 100 godzin żywotności baterii

Dzięki niskiemu zużyciu energii i wbudowanej wydajnej baterii, zestaw GSP 370 może pochwalić się wyjątkowym czasem pracy bez ładowania — aż do 100 godzin! Gracze, którzy grają średnio 4 godziny dziennie, z GSP 370 mogą nie ładować słuchawek nawet przez ponad 3 tygodnie! GSP 370 posiadają wejście micro-USB (kabel dołączony jest do zestawu). Słuchawki mogą być używane podczas ładowania.

Indywidualna regulacja dźwięku na komputerze 

Zestaw słuchawkowy GSP 370 oparty jest na tych samych zamkniętych przetwornikach, co wielokrotnie nagradzany model GSP 300. Zastosowany algorytm cyfrowego przetwarzania dźwięku poprawia wrażenia dźwiękowe, zapewniając użytkownikom wyjątkowo głębokie basy i przejrzystość akustyczną. Aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, oprogramowanie Sennheiser Gaming Suite dla Windows oferuje różne tryby dźwięku przestrzennego, korektor, opcje mikrofonu i gotowe ustawienia dla typowych gatunków i sytuacji, pozwalając dostosować dźwięk do własnych preferencji.

Podobnie jak wszystkie inne zestawy gamingowe Sennheisera, GSP 370 posiada mikrofon z redukcją szumów, który aktywnie minimalizuje odgłosy tła. Można go wyciszyć, podnosząc mikrofon do góry. Dźwięk jest zsynchronizowany z regulacją głośności w systemie Windows i można go intuicyjnie ustawiać za pomocą zintegrowanego pokrętła głośności umiejscowionego na nauszniku.

Komfort użytkowania 

Sennheiser zaprojektował GSP 370 z myślą o komforcie noszenia. Dzielony, wyściełany pałąk zmniejsza nacisk na czaszkę, a piankowe poduszki nauszne zapewniają wygodne dopasowanie i izolują hałas otoczenia. Zaawansowany system zawiasów automatycznie dopasowuje słuchawki do kształtu twarzy. Nauszniki zaś są ukształtowane i ustawione tak, aby idealnie przylegać do ucha. Dzięki temu zestaw słuchawkowy jest wygodny w użyciu nawet podczas długich sesji grania.

„Wraz z GSP 370 dodajemy do naszego portfolio kolejny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który nie tylko oferuje bezprzewodową łączność o niskiej latencji, lecz także zapewnia imponującą żywotność baterii. Wszystko to uzupełniają typowe dla marki Sennheiser rozwiązania: wysoki komfort noszenia, najwyższej jakości wykonanie i wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.” — mówi Andreas Jessen, dyrektor ds. zarządzania produktami w Sennheiser Communications A/S.

Cena i dostępność 

Sennheiser GSP 370 będą dostępne w sklepie internetowym sennheiser.pl od listopada w katalogowej cenie detalicznej 849 zł.

 

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.