ISE 2020: Sennheiser przedstawi rozwiązania audio dla placówek edukacyjnych

11 lutego 2020

Niezawodne rozwiązania audio dla całego kampusu uniwersyteckiego lub firmy: na ISE 2020 Sennheiser pokaże, jak łatwo można wdrożyć i zintegrować systemy audio, a także zarządzać i konserwować rozbudowane instalacje. Podczas największych na świecie targów AV, niemiecki producent zaprezentuje najnowszą generację systemu wspomagania słyszenia MobileConnect opartego o streaming treści audio, który umożliwi studentom indywidualne dostosowywanie odbieranego dźwięku. Kolejną nowością jest rozbudowa bezprzewodowego systemu mikrofonowego SpeechLine Digital Wireless o nowy wielokanałowy odbiornik, którego formę i funkcjonowanie zaprojektowano z myślą o nowoczesnych infrastrukturach IT.  

Zaprezentowana zostanie także ważna aktualizacja oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, umożliwiającego scentralizowane zarządzanie i monitorowanie instalacji audio na terenie kampusu lub firmy, wykorzystujących bezprzewodowe mikrofony Sennheiser z serii SpeechLine Digital Wireless, evolution wireless G3 i G4, Digital 6000, a także TeamConnect Ceiling 2. 

TeamConnect Ceiling 2, certyfikowany do stosowania z Microsoft Teams, będzie można wypróbować i przetestować w pokoju demonstracyjnym na żywo na stoisku Sennheiser. Odwiedzający osobiście doświadczą krystalicznie czystej transmisji dźwięku i sprawdzą możliwości instalacji adaptacyjnego mikrofonu sufitowego. 

„Uważamy, że integracja technologii i angażowanie ludzi to kluczowe kwestie, i na nich się skupiamy. Nasze rozwiązania mikrofonowe i streamingowe pomagają naszym klientom osiągnąć te cele, spełniając wszelkie wymogi kampusów dotyczące dźwięku, czy to w salach wykładowych, mniejszych salach seminaryjnych, czy nawet salkach konferencyjnych” - powiedział Ron Holtdijk, Dyrektor ds. Komunikacji biznesowej w Sennheiser:

Nowe rozwiązania Sennheisera można osobiście przetestować od 11 do 14 lutego 2020 r. na stoisku Sennheisera nr B50 w hali 2. 

 

Galeria zdjęć:
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.