Mikrofon sufitowy Sennheiser TeamConnect Ceiling M wspierany przez Crestron Automate VX

13 grudnia 2023

Firma Sennheiser, ekspert w dziedzinie zaawansowanej technologii audio, ogłosiła, że mikrofon sufitowy TeamConnect Medium (TCC M) do średniej wielkości sal konferencyjnych oraz pomieszczeń wykładowych lub do współpracy zdalnej został zintegrowany z aktywowanym głosem rozwiązaniem do śledzenia mówcy Crestron Automate VX.

Dzięki rozwiązaniu Automate VX kamery zainstalowane w pomieszczeniu współpracują, aby  dokładnie śledzić mówców, eliminując jednocześnie elementy rozpraszające, które są zwykle zauważalne, gdy kamera obraca w osi pionowej czy poziomej lub wykonuje zbliżenie. Gdy rozmowa w pomieszczeniu jest dynamiczna, opatentowana technologia automatycznego dynamicznego kształtowania wiązki zaimplementowana w TCC M zapewnia, że mówcy będą stale słyszalni.

Technologia Automate VX umożliwia wysokiej jakości produktywne spotkania w różnych zastosowaniach, w tym w korporacyjnych salach konferencyjnych, przestrzeniach wielofunkcyjnych i salach szkoleniowych. Połączenie technologii TCC M i Automate VX prowadzi do bardziej angażujących spotkań, szczególnie w średniej wielkości przestrzeniach do współpracy i salach wykładowych. Wysokiej jakości technologie audio i inteligentne wideo są niezbędne do zwiększania efektywności zdalnej współpracy.

Dzięki integracji całej rodziny mikrofonów sufitowych Sennheiser TeamConnect z technologią Automate VX firmy Crestron i oprogramowaniem Intelligent Video Designer, integratorzy mogą teraz usprawnić konfigurację większych systemów, czyniąc proces bardziej wydajnym i oszczędzającym czas.

„Ta ekscytująca integracja rozwiązań TeamConnect Ceiling Medium firmy Sennheiser i Automate VX firmy Crestron zapewnia optymalną jakość uczestnikom spotkań w salach konferencyjnych, salach wykładowych i przestrzeniach do współpracy” – powiedział Bob Bavolacco, dyrektor ds. partnerstwa technologicznego w firmie Crestron. „Zapewnia najwyższą jakość dźwięku Sennheiser w połączeniu z niezrównaną technologią przełączania wielu kamer Crestron Automate VX.”

Wprowadzony na rynek na początku 2023 roku, mikrofon sufitowy TCC M zapewnia wszystkie innowacje i funkcje wielokrotnie nagradzanego TeamConnect Ceiling 2 (TCC 2) nowemu segmentowi rynku przestrzeni konferencyjnych. Dzięki powierzchni pokrycia do 40 m² klienci mogą teraz przenieść moc TCC 2 do swojej średniej wielkości sali konferencyjnej, zachowując elegancki wygląd i atrakcyjną cenę.

TCC M oferuje te same możliwości montażu na suficie co TCC 2, ale ma okrągły kształt. Może być montowany na powierzchni, podwieszany lub podtynkowy, co pozwala na elastyczną aranżację mebli i uniknięcie kabli na stołach.

„Integracja z rozwiązaniem Automate VX firmy Creston to kolejny przykład elastyczności TCC M z rodziny rozwiązań TeamConnect” – powiedział Charlie Jones, globalny menedżer ds. sojuszy i partnerstw w firmie Sennheiser. „Pokazuje to również nasze zaangażowanie we współpracę z naszymi partnerami w celu dostarczania rozwiązań, które tworzą angażujące i produktywne doświadczenia współpracy, niezależnie od tego, czy uczestnicy są w pokoju, czy dołączają zdalnie”.

Więcej informacji na temat rozwiązania Creston Automate VX można znaleźć na stronie https://www.crestron.com/Products/Featured-Solutions/Automate-VX.

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.