Wtyczka EXOVERB MICRO - nowy poziom percepcji przestrzennej

31 marca 2023

Firma Dear Reality, będąca częścią Grupy Sennheiser,  opracowała nową wtyczkę EXOVERB MICRO do produkcji stereo, która zapewnia przestrzenny i realistyczny pogłos. Ten plugin audio oferuje duże możliwości i świetne brzmienie, ponieważ jest napędzany tym samym unikatowym silnikiem pogłosu, co jej większy brat - EXOVERB. Użytkownik ma możliwość wybrania jednej z ośmiu precyzyjnie przygotowanych scen akustycznych, dzięki którym uzyska niezwykle realistyczny dźwięk, uszlachetniający charakter każdej nowoczesnej produkcji audio. Wtyczka pozwala usprawnić proces miksowania za pomocą intuicyjnego trójkątnego graficznego pada, aby idealnie zrównoważyć trwanie i zanikanie pogłosu, wczesne odbicia oraz czysty sygnał.

EXOVERB MICRO jest doskonałym wejściem w świat pogłosu przestrzennego, oferując wybór ośmiu najbardziej popularnych presetów akustycznych EXOVERB z czterech kategorii: Ambience, Room, Hall oraz Plate. Każda scena akustyczna jest oparta na wielu syntetyzowanych charakterystykach impulsowych (IR) opracowanych z wykorzystaniem autorskiego oprogramowania Dear Reality. To pozwala na tworzenie bogatych efektów pogłosowych, które idealnie pasują do potrzeb miksu. Niezależnie od tego, czy szukamy subtelnej charakterystyki pokoju perkusyjnego, czy efektu pogłosu do wokalu, EXOVERB MICRO zapewni to wszystko.

“Z EXOVERB MICRO chcemy zapewnić wszystkim możliwość korzystania z zalet najnowszej technologii pogłosowej” – wyjaśnia Felix Lau, właściciel produktu w Dear Reality, dodając, że „wyjątkowo łatwy w użyciu interfejs EXOVERB MICRO z trójkątnym padem jest doskonałym punktem początkowym do tworzenia współczesnej muzyki oraz postprodukcji”. W efekcie końcowym uzyskujemy naturalne pogłosy z trójwymiarową percepcją głębi we wszystkich systemach odtwarzania stereo – zarówno w głośnikach, jak też w słuchawkach.

EXOVERB MICRO oferuje interfejs przyjazny dla użytkownika, który umożliwia dodanie odpowiedniego pogłosu do dowolnego miksu w sposób tak łatwy, jak tylko można to sobie wyobrazić. Używając trójkątnego graficznego pada możemy intuicyjnie zrównoważyć wczesne odbicia, trwanie i wybrzmiewanie pogłosu oraz czysty sygnał uzyskując doskonałe brzmienie. Podobnie jak w przypadku starszego brata, EXOVERB MICRO zapewnia natychmiastowy dostęp do kluczowych parametrów, takich jak Pre-Delay oraz Decay, bez skomplikowanych menu lub rozbudowanych podmenu. Dzięki EXOVERB MICRO uzyskamy całą moc i wszechstronność profesjonalnego narzędzia do pogłosu w kompaktowej oraz łatwej w użyciu wtyczce.

EXOVERB MICRO jest już dostępny w sklepie Dear Reality w cenie 25 EUR/USD (+ VAT).

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.