• IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie nr 1
  IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie duże nr 1
 • IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie nr 2
  IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie duże nr 2
 • IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie nr 3
  IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie duże nr 3
 • IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie nr 4
  IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie duże nr 4
 • IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie nr 5
  IE 500 PRO CLEAR - Zdjęcie duże nr 5

IE 500 PRO CLEAR

Monitory douszne z najwyższej półki zapewniające dźwięk pozbawiony zniekształceń.
2.699,00 PLN
Nr. katalogowy: 507480
Wybierz kolor:
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Monitory douszne z najwyższej półki zapewniające dźwięk pozbawiony zniekształceń.

Monitory douszne z najwyższej półki zapewniające dźwięk pozbawiony zniekształceń o niezwykle wysokiej rozdzielczości nawet przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego. Miniaturowy przetwornik o średnicy 7 mm wykorzystuje nową technologię TrueResponse i zapewnia doskonały współczynnik zniekształceń wynoszący zaledwie 0,08%. Bardzo kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie do każdego kanału słuchowego.

IE 500 PRO

Dźwięk wysokiej rozdzielczości - w najdrobniejszych szczegółach - z precyzyjną, dokładną sceną dźwiękową, nawet przy ekstremalnych poziomach ciśnienia akustycznego. IE 500 PRO łączą ogromną moc i przejrzystość w dowolnym miejscu i na każdej scenie na świecie. Dzięki skręcanym kablom można je wygodnie obsługiwać przy dużej głośności. W rezultacie profesjonalni użytkownicy mogą kontrolować nawet najdrobniejsze szczegóły, odtwarzane przez dynamiczny 7-milimetrowy przetwornik w nowej technologii TrueResponse. Efektywniej wykorzystuje naturalne siły membrany i eliminuje czynniki stresowe występujące w innych systemach przetworników. Zniekształcenia, szczyty sprzężenia zwrotnego i nakładające się zakresy częstotliwości nie są już problemem. Współczynnik zniekształceń został zoptymalizowany do wcześniej niewyobrażalnego poziomu 0,08%. Miniaturowa konstrukcja pozwala również na niewyobrażalną, płaską konstrukcję, która wygodnie i bezpiecznie wpasowuje się w każdy kanału słuchowy. Adaptery silikonowe i z pianki pamięciowej poprawiają dopasowanie i redukcję szumów, dzięki czemu odnosi się wrażenie, że korzysta się z odlewów. Nawet przy ekstremalnych ruchach IE 500 PRO siedzą bezpiecznie w uchu - i nadal można je wkładać lub wyjmować w ciągu kilku sekund. Innowacyjny, odporny na wstrząsy kanał kablowy (zgłoszony do opatentowania) jest wymienialny.

Szukasz najwyższej rozdzielczości, pozbawionego zniekształceń dźwięku o stopniowanej głębi tonalnej - nawet przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego? IE 500 PRO to właściwy wybór.

Kluczowe cechy

 • Nowy dynamiczny przetwornik szerokopasmowy o średnicy 7 mm o niezwykle dokładnej rozdzielczością i neutralnym dźwięku
 • Odłączany kręcony kabel zapewnia doskonałą odporność na hałas pochodzący z konstrukcji
 • Układ przetwornika TrueResponse redukuje czynniki stresu akustycznego dzięki jednorodnej i  wolnej od zniekształceń reprodukcji
 • Wysoki komfort użytkowania i dobre dopasowanie dzięki ergonomicznej, kompaktowej obudowie
 • Doskonałe tłumienie dzięki zoptymalizowanemu kształtowi słuchawki i elastycznym adapterom silikonowym i piankowym
 • Koncepcja kabla pasująca do sceny z innowacyjnym kanałem kablowym (zgłoszony do opatentowania)

Wysoka rozdzielczość, mocne średnie zakresy

Dzięki IE 500 PRO muzycy mogą bez problemu odnaleźć siebie w miksie i usłyszeć każdy niuans innego głosu lub instrumentu, nawet na najgłośniejszych scenach. System o niskiej rezystancji działa wyraźnie i bez zniekształceń, nawet przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego - dzięki technologii TrueResponse. Wysoka rozdzielczość, mocne średnie pasmo, dokładna scena dźwiękowa i solidna konstrukcja pasująca do każdej sceny… IE 500 PRO reprezentuje filozofię całej serii IE: Więcej Mnie. Dostrzegaj więcej, miej większą kontrolę i pewnie odnajdź swój dźwięk w miksie.

Dynamiczne przetworniki nowej generacji

Efekt intensywnych prac inżynierów: pojedynczy dynamiczny przetwornik o wysokiej wydajności - z membraną o średnicy zaledwie 7 mm - pokrywa całe spektrum częstotliwości. W ten sposób unika się efektów interferencji w obszarze częstotliwości przejściowych i różnic faz. System magnesów z wentylacją trójkanałową znacznie zmniejsza współczynnik zniekształceń. Dwukomorowy absorber skierowany do kanału słuchowego minimalizuje piki rezonansowe, które w przeciwnym razie naturalnie by wystąpiły. Rezultat: nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego dźwięk pozostaje czysty i wolny od zniekształceń. W konsekwencji IE 500 PRO chronią słuch, nawet po wielu godzinach na najgłośniejszych scenach. Podczas profesjonalnego użytkowania to, co wcześniej gubiło się w miksie, nagle staje się słyszalne.

Nie tylko dźwięk jest przyjemny dla ucha…

… IE 500 PRO także zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania nawet przez kilka godzin. Wybierz silikonowe lub elastyczne adaptery z pianki pamięciowej, aby indywidualnie dopasować słuchawki do budowy i głębokości kanału słuchowego i ciesz się niezawodnym komfortem użytkowania przez wiele godzin. Trwałe i innowacyjne kanały kablowe z głęboko osadzonym złączem i podwójnym zabezpieczeniem pozwalają IE 500 PRO wytrzymać także trudne noce na scenie. Znowu i znowu.

Co w zestawie?

 • Słuchawki IE 500 PRO
 • 3 pary adapterów silikonowych (S, M, L)
 • 3 pary adapterów piankowych (S, M, L)
 • Etui
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Adapter jack 6,3 mm

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 6 - 20000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 126 dB (1 kHz / 1 Vrms)
Impedancja 16 Ω
Redukcja szumów Pasywna, do 26 dB
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,08 % (1 kHz, 94 dB)
Złącze Jack 3,5 mm + przejściówka na 6,3 mm
Temperatura pracy –5 °C do +50 °C
Kolor Przezroczysty
Przewód 1,3m
Temperatura przechowywania –20 °C do +70 °C
Newsletter