• IE 100 PRO Red - Zdjęcie nr 1
  IE 100 PRO Red - Zdjęcie duże nr 1
 • IE 100 PRO Red - Zdjęcie nr 2
  IE 100 PRO Red - Zdjęcie duże nr 2
 • IE 100 PRO Red - Zdjęcie nr 3
  IE 100 PRO Red - Zdjęcie duże nr 3

IE 100 PRO Red

Dynamiczne monitory douszne zapewniające pewny odsłuch nawet na najgłośniejszych scenach
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
449,00 PLN
Nr. katalogowy: 508942
Wybierz kolor:
Kup teraz

Dynamiczne monitory douszne zapewniające pewny odsłuch nawet na najgłośniejszych scenach

IE 100 PRO oferują stałą charakterystykę częstotliwościowa zarówno przy niskich, jak i wysokich poziomach SPL. Zapewniają także wysoki komfort użytkowania, nawet przez wiele godzin, dzięki ultrapłaskiej, stabilnej konstrukcji. 

Precyzyjny monitoring dźwięku na scenach na żywo, podczas miksowania, produkcji lub po prostu w drodze

IE 100 PRO gwarantują precyzyjny odsłuch podczas występów na żywo dzięki nowo opracowanym dynamicznym przetwornikom. Innowacyjna membrana zapewnia ciepły, a jednocześnie mocny i bogaty w szczegóły dźwięk. Nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu każdy detal pozostaje wolny od zniekształceń i doskonale odwzorowany. Muzycy i DJ-e wybierają IE 100 PRO ze względu na ich wyjątkowy dźwięk i wysoki komfort użytkowania - nie tylko do sesji live, ale także do produkcji lub jako słuchawki na co dzień.

Kompaktowa konstrukcja pasuje do każdej małżowiny usznej i łączy w sobie bezpieczne dopasowanie z doskonałym komfortem noszenia. Każdy szczegół słuchawek, od złączy po kabel, został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom użytkowania na scenie.

 • Innowacyjny, dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik szerokopasmowy do wydajnego i precyzyjnego odsłuchu
 • Dynamiczny system przetworników redukuje czynniki stresu akustycznego poprzez jednorodną, pozbawioną zniekształceń reprodukcję
 • Bezpieczne dopasowanie, wysoki komfort użytkowania: innowacyjna konstrukcja z jednym przetwornikiem zapewnia płaską i ergonomiczną konstrukcję
 • Doskonałe ekranowanie dzięki zoptymalizowanej słuchawce oraz elastycznym silikonowym i piankowym końcówkom
 • Kabel z wewnętrznym kanałem kablowym

Dynamiczne przetworniki nowej generacji

Podczas gdy większość systemów dousznych wykorzystuje rozwiązania z wieloma przetwornikami, pochodzące z aparatów słuchowych, IE 100 PRO wykorzystuje pojedynczy dynamiczny przetwornik nowej generacji. Jak się okazuje pasmo przenoszenia nie musi być dzielone na sekcje, dzięki czemu jako całość pozostaje harmonijne. Przetwornik zapewnia „dobrze zaokrąglone” brzmienie, przy czym pasmo przenoszenia zostało znacznie rozszerzone. Nie ma żadnych zniekształceń, ponieważ specjalna membrana - w przeciwieństwie do konstrukcji przetworników wielodrożnych - łatwo rezonuje, nawet przy maksymalnych poziomach dźwięku. W ten sposób wykluczone są również problemy z fazą i dysonans w uchu wewnętrznym.

Małe, ale potężne. I wygodne.

Dzięki potężnemu dźwiękowi, ale wystarczająco małej konstrukcji, dobrze pasującej do Twojego ucha, ten zaawansowany system przetworników zapewnia znacznie rozszerzone spektrum dźwięku dla uszu muzyków, inżynierów dźwięku i DJ-ów. Z drugiej strony projekt został zoptymalizowany, sprawdzony pod kątem setek kształtów uszu i przeprojektowany. W rezultacie otrzymaliśmy płaską konstrukcję, która trzyma się pewnie i nie obciąża ucha, nawet podczas długich sesji.

Przeprojektowane na nowo w najdrobniejszych szczegółach

Bez monitorowania dźwięku nie ma występu. IE 100 PRO zostały zaprojektowany tak, aby zapewnić niezbędną niezawodność. W tym celu wymyśliliśmy nawet na nowo jego okablowanie odpowiadające na potrzeby sceny - wewnętrzny kanał kablowy jest unikalną cechą (zgłoszona do opatentowania). Krótko mówiąc, nowy system spełnia wysokie wymagania i wytrzymuje duże obciążenia.

Dźwięk sceniczny na wyciągnięcie ręki

Opracowaliśmy IE 100 PRO z myślą o chwilach, w których liczy się każdy niuans: podczas monitoringu na scenach, w trakcie produkcji telewizyjnych lub na planie. Oczywiście można również wykorzystać moc i precyzję słuchawek na swoim urządzeniu mobilnym lub tablecie do miksowania i produkcji w ruchu (a także bezprzewodowo z opcjonalnym złączem IE PRO BT). Adaptery do uszu w trzech rozmiarach zapewniają wygodne dopasowanie do każdej małżowiny usznej. Redukują hałas otoczenia dzięki pasywnej redukcji szumów i zapewniają wygodę nawet po wielu godzinach użytkowania.

Więcej na żywo. Więcej życia. Więcej mnie.

Więcej na żywo: odkryj moc dynamicznych monitorów dousznych na scenie lub podczas prób z kablem, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

Więcej życia: ciesz się swobodą słuchania profesjonalnego dźwięku w domu lub w podróży. Z łatwością połącz swoje profesjonalne monitory douszne ze złączem IE PRO BT i gotowe.

Więcej mnie: chodzi przede wszystkim o Ciebie. IE 100 PRO to niezbędny sprzęt każdej gwiazdy i zabierze Cię na sceny, których nigdy sobie nie wyobrażałeś.

Popraw sposób, w jaki grasz na scenie i zwiększ przyjemność prywatnych odsłuchów, poprawiając sposób, w jaki odbierasz dźwięk. 

Co w zestawie?

 • Słuchawki douszne IE 100 PRO
 • Kabel prosty IE PRO Czarny (1,3 m)
 • 3x silikonowy adapter IE PRO (S, M, L)
 • 1 piankowy adapter IE PRO (M)
 • 1 miękki pokrowiec

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0.1 % (1kHz, 94dB)
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter