• IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie nr 1
  IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie duże nr 1
 • IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie nr 2
  IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie duże nr 2
 • IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie nr 3
  IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie duże nr 3
 • IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie nr 4
  IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie duże nr 4
 • IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie nr 5
  IE 400 PRO SMOKY BLACK - Zdjęcie duże nr 5

IE 400 PRO SMOKY BLACK

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie.
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
1.799,00 PLN
Nr. katalogowy: 507483
Wybierz kolor:
Kup teraz

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie.

Dynamiczne słuchawki dokanałowe z dźwiękiem studyjnej jakości: pełne energii brzmienie, wyraźne wysokie tony i przejrzysta reprodukcja w średnim zakresie. Miniaturowy przetwornik o średnicy 7 mm wykorzystuje nową technologię TrueResponse i gwarantuje dźwięk pozbawiony artefaktów i zniekształceń. Wygodne i bezpieczne dzięki ergonomicznej konstrukcji IE 400 PRO są  niezwykle solidne i pasują do każdej sceny.

IE 400 PRO

Ciepły dźwięk słuchawek IE 400 PRO z bogatym, energicznym brzmieniem jest właściwym wyborem dla profesjonalistów, którzy w każdej sytuacji chcą mieć bezkompromisowy dźwięk studyjnej jakości, do którego są przyzwyczajeni. Nawet przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego IE 400 PRO gwarantują dźwięk wolny od artefaktów i zniekształceń. Dzięki nowej technologii TrueResponse dynamiczny przetwornik o średnicy zaledwie 7 mm generuje ogromną rozdzielczość i zapobiega stresowi akustycznemu, nawet podczas dłuższego użytkowania. Zniekształcenia, nakładające się częstotliwości i piki rezonansowe, które zwykle są dość częstym zjawiskiem, nie stanowią już problemu. Współczynnik zniekształceń został zoptymalizowany do wcześniej niewyobrażalnego poziomu 0,08%. Ultrakompaktowe słuchawki dzięki dołączonym adapterom silikonowym i piankowym można dopasować do użytkownika indywidualnie. Te douszne monitory są łatwe w obsłudze i zapewniają doskonałą reprodukcję dźwięku. IE 400 PRO zostały stworzone, aby wytrzymać ekstremalne warunki i zapewnić bezpieczne i wygodne użytkowanie przez wiele godzin.

Szukasz pozbawionego zniekształceń, naturalnego dźwięku, który „ma kopa”, oferuje klarowną reprodukcję średniego pasma i wyraźne wysokie tony? IE 400 PRO to właściwy wybór.

Kluczowe cechy

 • Nowy dynamiczny 7-milimetrowy przetwornik szerokopasmowy zapewnia energiczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości
 • Zauważalnie dynamiczne brzmienie z klarowną reprodukcją w średnim zakresie i wyraźnymi wysokimi tonami
 • Konstrukcja przetwornika TrueResponse redukuje czynniki stresu akustycznego dzięki jednorodnej i wolnej od zniekształceń reprodukcji
 • Wysoki komfort noszenia i dobre dopasowanie dzięki ergonomicznej kompaktowej obudowie
 • Doskonałe tłumienie dzięki zoptymalizowanemu kształtowi słuchawki i elastycznym końcówkom silikonowym i piankowym
 • Koncepcja kabla odpornego na warunki sceniczne z innowacyjnym złączem (zgłoszony do opatentowania)

Więcej dynamiki, większa przejrzystość, większa kontrola

IE 400 PRO zapewniają wysoką dynamikę brzmienia, wyraźne wysokie tony i przejrzystą reprodukcję w średnim pasmie. Dzięki wyraźnemu odwzorowaniu częstotliwości i ciepłemu dźwiękowi muzycy mogą odsłuchiwać siebie dokładnie i bez zniekształceń. Ponadto mogą to robić przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego, gdzie inne systemy douszne zaczynają się zacinać i zniekształcać dźwięk. Dynamika IE 400 PRO reprezentuje filozofię całej serii IE: Więcej Mnie. Postrzegaj więcej, miej większą kontrolę i z łatwością znajdź własny dźwięk w miksie.

Dynamiczne przetworniki nowej generacji

Efekt intensywnych prac inżynierów: pojedynczy dynamiczny przetwornik o wysokiej wydajności - z membraną o średnicy zaledwie 7 mm - pokrywa całe spektrum częstotliwości. W ten sposób unika się efektów interferencji w obszarze częstotliwości przejściowych i różnic faz. System magnesów z wentylacją trójkanałową znacznie zmniejsza współczynnik zniekształceń. Dwukomorowy absorber skierowany do kanału słuchowego minimalizuje piki rezonansowe, które w przeciwnym razie naturalnie by wystąpiły. Rezultat: nawet przy wysokich poziomach ciśnienia akustycznego dźwięk pozostaje czysty i wolny od zniekształceń. W konsekwencji IE 400 PRO chronią słuch, nawet po wielu godzinach na najgłośniejszych scenach. Podczas profesjonalnego użytkowania to, co wcześniej gubiło się w miksie, nagle staje się słyszalne.

Nie tylko dźwięk jest przyjemny dla ucha…

… IE 400 PRO także zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania nawet przez kilka godzin. Wybierz silikonowe lub elastyczne adaptery z pianki pamięciowej, aby indywidualnie dopasować słuchawki do budowy i głębokości kanału słuchowego i ciesz się niezawodnym komfortem użytkowania przez wiele godzin. Trwałe i innowacyjne kanały kablowe z głęboko osadzonym złączem i podwójnym zabezpieczeniem pozwalają IE 400 PRO wytrzymać także trudne noce na scenie. Znowu i znowu.

Co w zestawie?

 • Słuchawki IE 400 PRO
 • 3 pary adapterów silikonowych (S, M, L)
 • 3 pary adapterów piankowych (S, M, L)
 • Etui
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Adapter jack 6,3 mm

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 6 - 19000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 123 dB (1kHz / 1 Vrms)
Impedancja 16 Ω
Redukcja szumów Pasywna, do 26 dB
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,08 %
Złącze Jack 3,5 mm + przejściówka na 6,3 mm
Waga 18 g
Temperatura pracy –5 °C do +50 °C
Kolor Dymiony czarny
Przewód 1,3m
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter