• HD 660S2 - Zdjęcie nr 1
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 1
 • HD 660S2 - Zdjęcie nr 2
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 2
 • HD 660S2 - Zdjęcie nr 3
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 3
 • HD 660S2 - Zdjęcie nr 4
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 4
 • HD 660S2 - Zdjęcie nr 5
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 5
 • HD 660S2 - Zdjęcie nr 6
  HD 660S2 - Zdjęcie duże nr 6

HD 660S2

Zanurz się w legendarnym dźwięku jeszcze głębiej.
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
2.799,00 PLN
Nr. katalogowy: 700240
Kup teraz

Zanurz się w legendarnym dźwięku jeszcze głębiej.

Ciesz się muzyką na zupełnie nowym poziomie. W HD 660S2 bliska, spokojna sygnatura dźwiękowa łączy się ze znakomitą precyzją i wyjątkowym komfortem, a teraz także z rozszerzonym subbasem, aby zapewnić głęboko poruszające doświadczenia.

 

Kluczowe cechy:

 • Audiofilski dźwięk: naturalny, relaksujący dźwięk o wysokiej precyzji (8 Hz - 41 500 Hz) oferuje intymne wrażenia słuchowe ze wspaniałą barwą i głębokim, dokładnym subbasem.

 

 • Wyjątkowy komfort: otwarte eliptyczne nauszniki zapewniają oddychalność, a luksusowe wygodne welurowe poduszki zapewniają wiele godzin słuchania bez zmęczenia.
 • 38-milimetrowe przetworniki o wysokiej wydajności: wytłumienie ze siatki stalowej podąża za geometrią przetwornika, aby kontrolować przemieszczanie się powietrza w celu uzyskania precyzyjnego dźwięku.

 

 • Wysoka jakość wykonania: zaprojektowane w Niemczech, wykonane w Irlandii, każdy element jest starannie dobrany, aby spełnić najwyższe standardy.
 • Wentylowany system magnesów: jarzmo magnetyczne zawiera frezowane otwory wentylacyjne dla optymalnej wentylacji w celu zminimalizowania zniekształceń.

 

 • Odłączane kable: kable wzmocnione para-aramidem z miedzią OFC zapewniają integralność sygnału i bardzo niski szum własny.
 • Aluminiowa cewka: specjalnie opracowana ultralekka cewka o impedancji 300 omów zapewniająca doskonałą odpowiedź impulsową.

 

 • Ergonomiczna konstrukcja: niska waga całkowita i ergonomiczny pałąk eliminują potencjalny dyskomfort na czubku głowy.
 • Otwarta konstrukcja: ułatwia naturalne rozprzestrzenianie się fal dźwiękowych, zapewniając przestrzenną scenę dźwiękową o wysokiej wierności.

 

 • Globalna 2-letnia gwarancja.
 

Twoje nowe słuchawki na bezludną wyspę.

Każde słuchawki high-end mają swoją własną, niepowtarzalną osobowość. A gdybyś mógł mieć tylko jedne?

Czy kiedykolwiek czułeś gęsią skórkę od dźwięku tak realnego, jakby źródło było w pokoju razem z Tobą? Subtelne HD 660S2 oferują osobom kochającym muzykę intymny sposób na głębszą więź z ulubionymi utworami i artystami. Zapierająca dech w piersiach rozdzielczość i precyzja sprawiają, że jesteś bliżej niż kiedykolwiek instrumentów i wokalistów. Mimo to dźwięk jest naturalny i zrównoważony, nie jest ostry ani krzykliwy. 

Ta ciepła, zachęcająca sygnatura w połączeniu z rozszerzonym subbasem sprawia, że słuchanie jest wyjątkowo przyjemne i satysfakcjonujące. A przy tak dobrym komforcie praktycznie prosi się o niekończące się sesje. W ten sposób HD 660S2 łączą to, co najlepsze z wielu światów, aby zapewnić Ci wrażenia, które zmienią Twoje postrzeganie muzyki.

 

Subbas wzbogaca brzmienie.

Podwojony subbas potęguje doznania słuchowe.

Tradycyjnie, audiofile nie ekscytują się zbytnio subbasem. Z łatwością może stać się niechlujny lub dudniący i rozpraszać uwagę. A szkoda, bo dzięki niemu można doświadczyć o wiele więcej niż tylko uderzenia bębna. Czy wiesz, że niskie B pięciostrunowego basu wibruje z częstotliwością 30,9 Hz? Albo, że najniższa nuta na fortepianie koncertowym wibruje z częstotliwością 27,5 Hz? I oczywiście, rozszerzony subbas sprawia, że gatunki obfitujące w basy brzmią fantastycznie.

To jest właśnie ta magiczna sztuczka. Podwajając ciśnienie akustyczne przy najniższych częstotliwościach, zachowaliśmy jednak niezwykłą precyzję i równowagę w całym zakresie subbasu, średniego basu i poza nim. Najbardziej imponujące jest to, jak wpływa to na wrażenia słuchowe. Rozciągnięcie na niskich częstotliwościach zmienia wszystko - poprzez stworzenie większej przestrzeni dla dźwięku. Na głębszym tle, wysokie tony wydają się czystsze, scena dźwiękowa głębsza, emocje silniejsze.

 

Komfort równie wspaniały, jak brzmienie.

Wygodne kapcie, ulubione dżinsy, HD 660S2. W niektórych rzeczach po prostu świetnie się czujesz.

Welurowe poduszki nauszników HD 660S2 można opisać nie inaczej jak tylko przyjemne w dotyku. Dzięki odpowiedniemu naciskowi dla właściwego pozycjonowania akustycznego i miękkiej wyściółce, pałąk nie odciąga uwagi od muzyki. Otwarta konstrukcja HD 660S2 zapewnia Twoim uszom niezwykły komfort, nawet podczas super długich sesji. 

Niska waga całkowita i ergonomiczny pałąk eliminuje również potencjalne uczucie dyskomfortu na czubku głowy. W połączeniu z doskonałą jakością wykonania w Irlandii, otrzymujemy słuchawki, które są tak samo przyjemne pod względem fizycznym, jak ciepły, nie męczący dźwięk, będący ich sercem. Przywiązanie gwarantowane!

 

Czy można prześcignąć legendy?

Jedne z najbardziej neutralnych słuchawek na świecie są trudne do naśladowania.

Począwszy od HD 580, wysokiej klasy słuchawki Sennheisera zainspirowały pokolenia swoją zrównoważoną, naturalną reprodukcją. Uznawane za wzorce audiofilskiego dźwięku, HD 600, HD 650 i HD 660S dzielą widoczne i słyszalne DNA z HD 660S2. Na przykład, poprawiona cewka w S2, teraz również charakteryzuje się 300-omową impedancją legendarnych HD 600 i HD 650. Nowa cewka zapewnia również większą siłę magnetyczną i tłumienie elektryczne, co pozwala uzyskać czystszą odpowiedź impulsową.

Cewka jest teraz bardziej elastyczna, co pozwoliło obniżyć częstotliwość rezonansową do 70 Hz. Wiele wysiłku włożono również w optymalizację przepływu powietrza wokół przetwornika. Czułość jest większa w całym spektrum częstotliwości, ponieważ szczelina powietrzna magnesu działa teraz efektywniej. W sumie, wszystko to skutkuje jeszcze większą precyzją, szybkością i rozdzielczością - z dwukrotnie wyższym ciśnieniem akustycznym przy najniższych częstotliwościach.

 

W zestawie:

 • słuchawki HD 660S2
 • kabel stereo niesymetryczny jack 6,35 mm
 • kabel stereo smetryczny Pentaconn 4,4 mm
 • adapter 6,35 mm na 3,5 mm
 • instrukcja obsługi

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty o średnicy 38 mm
Pasmo przenoszenia 8 – 41500 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 104 dB (1 kHz, 1 Vrms)
Impedancja słuchawek 300 Ω
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,04% (1 kHz, 100 dB)
Złącze 6,3 mm stereo (3,5 mm adapter), Pentaconn 4,4 mm
Waga 260 g
Kolor Czarny z elementami miedzianymi
Przewód 1,8 m
Adnotacje Kraj pochodzenia: Irlandia
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter