• HD 600 - Zdjęcie nr 1
  HD 600 - Zdjęcie duże nr 1
 • HD 600 - Zdjęcie nr 2
  HD 600 - Zdjęcie duże nr 2
 • HD 600 - Zdjęcie nr 3
  HD 600 - Zdjęcie duże nr 3
 • HD 600 - Zdjęcie nr 4
  HD 600 - Zdjęcie duże nr 4
 • HD 600 - Zdjęcie nr 5
  HD 600 - Zdjęcie duże nr 5

HD 600

Audiofilskie otwarte, dynamiczne słuchawki dla wymagającego klienta
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
1.879,00 PLN
Nr. katalogowy: 508824
Kup teraz

Audiofilskie otwarte, dynamiczne słuchawki dla wymagającego klienta

Te słuchawki są stworzone dla prawdziwego konesera dobrego brzmienia. Dzięki otwartej konstrukcji, zoptymalizowanym komputerowo magnesom i aluminiowym cewkom, nigdzie nie znajdziesz czystszego, wyraźniejszego dźwięku stereo.

Zaprojektowane z myślą o absolutnej przejrzystości, HD 600 to wybór profesjonalistów do odsłuchu referencyjnego. Narzędzie będące wyrazem pasji Sennheisera do doskonałego dźwięku, które jest uznawane na całym świecie za standard analitycznego odsłuchu zarówno w zastosowaniach technicznych, jak i hi-fi - nawet ponad 20 lat po jego premierze.

Cechy

 • Komputerowo zoptymalizowane przetworniki minimalizujące zniekształcenia harmoniczne i intermodulacyjne
 • Najwyższej jakości otwarte nauszniki 
 • Wyjątkowy przetwornik 42 mm i membrana 38 mm
 • Specjalistyczny jedwab akustyczny kontrolujący przepływ powietrza
 • Ekstremalnie lekkie cewki aluminiowe, zapewniające doskonałą charakterystykę transjentową
 • Odłączany przewód z miedzi beztlenowej, z niezwykle niskim poziomem generowanych szumów 
 • Impedancja: 300 omów
 • Pasmo przenoszenia: 12 - 40500 Hz
 • Całkowite zniekształcenie harmoniczne: 0,1%

Specjalista od prześwietleń

HD 600 zostały opracowane, aby dać inżynierom i audiofilom bezstronną miarę wszystkiego, co znajduje się przed nimi w łańcuchu audio. Słuchawki HD 600 zostały zaprojektowane specjalnie, aby zniknąć, gdy słuchacz naciśnie przycisk „play”, i są wzorcowymi słuchawkami referencyjnymi do oceny, miksowania, masteringu, a nawet dla innych komponentów audio. Słuchawki powstają w oparciu o innowacyjne, systematyczne podejście do reprodukcji dźwięku, wykorzystującego przejrzystość jako zasadę nadrzędną. HD 600 wykorzystują progresywne techniki produkcji Sennheisera i komputerową optymalizację przetworników, doskonale łącząc sztukę dźwięku z nauką o nim.

Otwórz umysł

Podstawą systemu przetwornika HD 600 jest akustycznie neutralna muszla z otwartą obudową, która umożliwia swobodny ruch każdej pojedynczej fali dźwiękowej - innowacja Sennheiser, pionierska i doskonalona w celu uzyskania najbardziej naturalnych osobistych wrażeń słuchowych. Dźwięk wydobywający się z naszego ekskluzywnego przetwornika 42 mm jest wolny od turbulencji i zniekształceń dzięki specjalnemu jedwabiu akustycznemu, który kontroluje przepływ powietrza - jeden z najlepszych materiałów dostępnych do tego zadania - jednocześnie wymagając ręcznego montażu. Dzięki zastosowaniu ultralekkich aluminiowych cewek drgających 38-milimetrowa membrana charakteryzuje się krótkim czasem spoczynku i odpowiedzi, co oddaje każdy szczegół dźwięku z chirurgiczną precyzją, a mimo to słuchawki nigdy nie brzmią ostro ani przesadnie. W całym słyszalnym spektrum dźwięku to połączenie wielkości i integralności przetwornika zapewnia wyraźną odpowiedź, która jest szczera dla źródła - rodzaj wrażenia odsłuchowego wymaganego do analitycznego pochłaniania szczegółów. 300-omowa impedancja HD 600 stanowi jednolite tło, które pozwala niuansom w Twoich projektach wybrzmieć, jak nigdy dotąd. Każdy przetwornik jest mierzony względem sztywnych standardów w celu uzyskania stałej wydajności w całym spektrum częstotliwości w obu kanałach. Redukując rozbieżności między lewym i prawym kanałem, słuchawki odtwarza dźwięk klasy masteringowej niezależnie od akustyki pomieszczenia lub ustawienia głośników.

Kontrola jakości

Niestrudzenie pracowaliśmy nad stworzeniem słuchawek o luksusowym komforcie i trwałości, której wymagają profesjonaliści studyjni. Welurowa poduszki HD 600 są miękkie w dotyku, umożliwiając dłuższe odsłuchy. Nawet wzór osłony nauszników został stworzony specjalnie dla tego systemu przetwornika, gwarantując nieskazitelne osobiste wrażenia dźwiękowe. HD 600 są montowane w Irlandii w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym z dbałością o szczegóły wymagane do obsługi szerokiej gamy materiałów akustycznych. Nasze tolerancje produkcyjne są niezwykle wąskie, dzięki czemu wrażenia z użytkowania HD 600 są spójne na całym świecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek zostały zakupione. Na przykład rezonatory są wyposażone w siatkę ze stali nierdzewnej, aby zagwarantować jednolitą wydajność po wyprodukowaniu. Większość części HD 600 jest modułowa, co czyni go wymarzonym i łatwym w utrzymaniu podstawowym monitorem referencyjnym, niezależnie od akustyki przestrzeni odsłuchowej.

Połączenie to klucz

HD 600 są dostarczane z odłączanym, dopasowanym do impedancji kablem o bardzo niskiej pojemności. Złącze stereo ¼ cala/6,3 mm oferuje standardową wtyczkę audiofilską do podłączania urządzeń, takich jak interfejsy audio, wzmacniacze słuchawkowe i amplitunery A/V, cyfrowe odtwarzacze audio, sprzęt analogowy i nie tylko. Mając 3 m długości, oferuje komfortowe słuchanie na sprzęcie schowanym głęboko na półce, studiu lub na biurku. W zestawie znajduje się wysokiej jakości adapter 6,3 mm na 3,5 mm w celu podłączenia do innych urządzeń audio.

Co w zestawie?

 • Słuchawki HD 600
 • Adapter 6,3 mm na 3,5 mm

 

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty
Pasmo przenoszenia 12-40500 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 97 dB
Impedancja 300 Ω
Magnesy Neodymowe
Zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,1%
Złącze Jack stereo 3,5 mm oraz adapter Jack 6,3 mm stereo
Waga 260 g (bez kabla)
Kolor Niebieska stal
Przewód dwustronny, odpinany, z miedzi beztlenowej, pokryty Kevlarem
Nacisk poduszek ok. 2,5 N
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter