• HD 650 - Zdjęcie nr 1
  HD 650 - Zdjęcie duże nr 1
 • HD 650 - Zdjęcie nr 2
  HD 650 - Zdjęcie duże nr 2
 • HD 650 - Zdjęcie nr 3
  HD 650 - Zdjęcie duże nr 3
 • HD 650 - Zdjęcie nr 4
  HD 650 - Zdjęcie duże nr 4

HD 650

Audiofilskie otwarte dynamiczne słuchawki stereo o najwyższych parametrach
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
2.159,00 PLN
Nr. katalogowy: 508825
Kup teraz

Audiofilskie otwarte dynamiczne słuchawki stereo o najwyższych parametrach

Sennheiser HD 650 to doskonałe uzupełnienie domowego systemu rozrywki klasy high-end. Ręcznie dobrane komponenty, specjalne materiały akustyczne i wyjątkowa myśl techniczna sprawiają, że słuchawki te są spełnieniem audiofilskich marzeń.

Wzorcowe w kwestii całkowitego zanurzenia w dźwięku. Dzięki płynnej sygnaturze dostrojonej z myślą o godzinach słuchania bez zmęczenia, są to słuchawki, po które można sięgnąć, gdy muzyka jest najważniejsza.

Cechy

 • Dynamiczne słuchawki otwarte
 • Referencyjne rozwiązanie do monitorowania dźwięku
 • Specjalnie opracowany element tłumiący o wyjątkowej stabilności we wszystkich warunkach otoczenia, wykonany z delikatnej akustycznej siatki metalowej i zapewniający precyzyjne tłumienie na obszarze całej membrany
 • Wyjątkowo wąskie tolerancje produkcyjne (± 1 dB) i ręcznie dobrane komponenty
 • Ekskluzywny przetwornik 42 mm i membrana 38 mm
 • Specjalnie skonstruowany odłączany przewód wykonany z beztlenowej miedzi o wysokim współczynniku przewodności elektrycznej, z bardzo niskim poziomem szumów generowanych przez operowanie przewodem
 • Lekka, ponadczasowa konstrukcja i wygodne welurowe poduszki zapewniają wiele godzin słuchania bez zmęczenia
 • Impedancja: 300 omów
 • Pasmo przenoszenia: 12 - 41 000 Hz
 • Całkowite zniekształcenie harmoniczne: <0,05%

Definicja delikatności

Dzięki fachowo wyważonej akustyce, luksusowej konstrukcji i ponadczasowemu wzornictwu, HD 650 mają wszystkie zalety wyczynowego samochodu sportowego bez żadnych udziwnień. Te  otwarte słuchawki są uwielbiane zarówno przez profesjonalistów, jak i audiofilów ze względu na muzyczny, niemęczący dźwięk, oferujący jednocześnie wysoki poziom szczegółowości. Już przy pierwszej nucie Twoje nagrania ujawniają swój prawdziwy potencjał, a każdy moment odsłuchu staje się okazją do przeżywania go ponownie. Niezależnie od tego, czy chodzi o edycję, miksowanie, mastering czy odsłuch krytyczny, HD 650 to zdecydowany krok do przodu.

Pobudź swoją wyobraźnię

Charakterystyczny dźwięk HD 650 zaczyna się od najlepszych komponentów, które działają na najwyższym poziomie, gdy nic nie stoi im na przeszkodzie. Nic dziwnego, że odpowiedź i przestrzenna scena dźwiękowa HD 650 są łagodne - otwarte nauszniki zapewniają każdej fali dźwiękowej wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch. Przetwornik 42 mm wyposażono w 38-milimetrową membranę z aluminiową cewką, specjalnie dostrojoną do pogłębionego, krytycznego odsłuchu: ogólna obecność wysokich i niskich częstotliwości jest łatwo zauważalna, podczas gdy średnica jest odtwarzana z realistycznym opanowaniem - całość bez żadnych poświęceń czy kompromisów. Współczesne pliki o wysokiej rozdzielczości szczególnie dobrze skorzystają z gotowości HD 650 do ujawniania subtelnych niuansów bez uciekania się do przesadzania zakresu wysokich tonów.

Stworzone, by dawać więcej

Wszystko w HD 650 zostało stworzone z myślą o oferowaniu jeszcze więcej: odkryto więcej szczegółów, więcej muzykalności i zapewniono zdecydowanie więcej czasu na odsłuch. Wyprodukowane w Irlandii w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym, HD 650 łączą w sobie najlepsze cechy nowoczesnej produkcji przetworników z dbałością o szczegóły wymaganą do obsługi szerokiej gamy materiałów akustycznych. Nasze tolerancje produkcyjne są niezwykle wąskie, dzięki czemu wrażenia z użytkowania HD 650 są spójne na całym świecie, gdziekolwiek i kiedykolwiek zostały zakupione. Na przykład rezonatory są wyposażone w siatkę ze stali nierdzewnej, aby zagwarantować jednolitą wydajność po wyprodukowaniu. Większość części HD 650 jest modułowa, co czyni go wymarzonym i łatwym w utrzymaniu podstawowym monitorem referencyjnym, niezależnie od akustyki przestrzeni odsłuchowej. Od welurowych poduszek po design nauszników, każdy element został zaprojektowany, aby zagwarantować wrażenia odsłuchowe na najwyższym poziomie, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej cieszyć się muzyką.

Każdy wyprodukowany przetwornik jest mierzony w oparciu o sztywne specyfikacje i zestawiany z idealnym dopasowaniem w celu spójnej reprezentacji całego spektrum częstotliwości w obu kanałach. Redukując rozbieżności między lewym i prawym kanałem, słuchawki odtwarza dźwięk klasy masteringowej niezależnie od akustyki pomieszczenia lub ustawienia głośników.

Połączenie to klucz

HD 650 są dostarczane z odłączanym, dopasowanym do impedancji kablem o bardzo niskiej pojemności. Złącze stereo ¼ cala/6,3 mm oferuje standardową wtyczkę audiofilską do podłączania urządzeń, takich jak interfejsy audio, wzmacniacze słuchawkowe i amplitunery A/V, cyfrowe odtwarzacze audio, sprzęt analogowy i nie tylko. Mając 3 m długości, oferuje komfortowe słuchanie na sprzęcie schowanym głęboko na półce, studiu lub na biurku. W zestawie znajduje się wysokiej jakości adapter 6,3 mm na 3,5 mm w celu podłączenia do innych urządzeń audio.

Zestaw zawiera:

 • Słuchawki HD 650
 • Adapter 6,3 mm na 3,5 mm

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty
Pasmo przenoszenia 10-41000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 102 dB
Impedancja 300 Ω
Magnesy Neodymowe
Maksymalne obciążenie 500 mW dla EN 60-268-7
Zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,05%
Złącze wtyk Jack stereo 6,3 (adpater 3,5 mm stereo)
Waga 260 g (bez kabli)
Kolor Tytanowy
Przewód dwustronny, odpinany, z miedzi beztlenowej, pokryty Kevlarem
Nacisk poduszek około 3,4 N (+/-0,3N)
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter