• MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie nr 1
  MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 1
 • MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie nr 2
  MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 2
 • MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie nr 3
  MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 3
 • MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie nr 4
  MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 4
 • MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie nr 5
  MKE 400 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 5

MKE 400 Mobile Kit

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny MKE 400 zawiera mikrofon kierunkowy MKE 400 i uchwyt do smartfona firmy Sennheiser, a także ministatyw Manfrotto PIXI
1.099,00 PLN
Nr. katalogowy: 509257
Kup teraz

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny MKE 400 zawiera mikrofon kierunkowy MKE 400 i uchwyt do smartfona firmy Sennheiser, a także ministatyw Manfrotto PIXI

Zestaw mobilny MKE 400 łączy funkcjonalność z wydajnością, zapewniając doskonałe wrażenia z vlogowania i tworzenia contentu wideo. Ulepsz swój dźwięk i wideo za pomocą tych trzech podstawowych narzędzi:

MKE 400 to kompaktowy nakamerowy mikrofon kierunkowy, który zapewnia ostrość i szczegółowość nagrań audio. Zintegrowana osłona przeciwwietrzna i wewnętrzne mocowanie amortyzujące pomagają zapobiegać przenoszeniu szumów z obudowy i hałasowi powodowanemu przez wiatr, a dostarczone kable TRS i TRRS 3,5 mm zapewniają kompatybilność z aparatami DSLR/M i urządzeniami mobilnymi.

Uchwyt do smartfona jest wykonany z litego aluminium i ma miękkie gumowe uchwyty, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do prawie wszystkich telefonów komórkowych. Pokrętło z blokadą 180 stopni umożliwia pozycjonowanie w orientacji pionowej lub poziomej, dzięki czemu można z łatwością przełączać się z jednego współczynnika proporcji na inny.

Manfrotto PIXI to wytrzymały, lekki mini statyw z głowicą kulową z przyciskiem blokującym, który umożliwia ustawienie i zablokowanie głowicy kulowej jednym płynnym, intuicyjnym ruchem. Gumowe antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność na większości powierzchni, a składane nóżki umożliwiają wygodne prowadzenie vlogów z ręki, co zwiększa stabilność Twoich filmów.

Twórcom, którzy szukają doskonałego rozwiązania mobilnego, zestaw MKE 400 Mobile Kit zapewnia odpowiedni zestaw narzędzi do produkcji treści lepszej jakości.

Najważniejsze cechy

 • Zestaw mobilny idealny dla vlogerów i twórców treści w ruchu
 • Mikrofon MKE 400 posiada zintegrowaną osłonę przeciwwiatrową i uchwyt amortyzujący
 • Uchwyt do smartfona z uchwytem na zimną stopkę umożliwia orientację pionową lub poziomą
 • Statyw Manfrotto PIXI Mini wyposażony jest w głowicę kulową z blokadą za pomocą przycisku, umożliwiającą odpowiednie ustawienie
 • Trwale skonstruowane komponenty, które wytrzymują codzienne użytkowanie

Zaprojektowany do podróży

Kompaktowy i wygodny zestawu sprawdzi się jako codzienny towarzysz dla twórców w ruchu. Uchwyt smartfonowy i statyw Manfrotto PIXI pozwalają na szybkie i stabilne ustawienie, podczas gdy MKE 400 poprawia rejestrowany dźwięk w każdym środowisku. Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i etui, zestaw mobilny MKE 400 został zaprojektowany tak, aby można go było wszędzie ze sobą zabrać.

Elastyczność i kontrola

Mobilne tworzenie treści polega na szczegółach, a regulacja uchwytu smartfona i Manfrotto PIXI sprawiają, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Blokowany mechanizm obrotowy na uchwycie smartfona umożliwia orientację pionową lub poziomą, a głowica kulowa PIXI z przyciskiem umożliwia dalsze precyzyjne dostrojenie. Po prostu zamontuj telefon komórkowy pionowo lub poziomo i użyj PIXI, aby dostosować sprzęt do swoich upodobań.

Jakość ponad wszystko

Solidnie wykonany z litego aluminium z miękkimi gumowymi uchwytami, uchwyt smartfonowy jest wykonany tak, aby uzupełniać jakość MKE 400, z której znana jest firma Sennheiser. Dodaj solidność Manfrotto PIXI i skorzystaj z zestawu mobilnego, który jest zbudowany tak, aby był trwały.

Co w zestawie?

 • Mikrofon kierunkowy MKE 400
 • Mini statyw Manfrotto PIXI
 • Uchwyt do smartfona Sennheiser
 • Blokowalny kabel spiralny 3,5 mm TRS - TRS
 • Blokowalny kabel spiralny 3,5 mm TRS - TRRS
 • Osłona przeciwwietrzna
 • Etui do przechowywania

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Napięcie wyjściowe 105 mW (impedancja 16 Ω), 70 mW (impedancja 32 Ω )
Kolor czarny
Zasilanie 2x bateria AAA
Wymiary 126 x 67 x 37 mm
Waga 93,5 g
Charakterystyka kierunkowości superkardioidalna
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 132 dB
Czułość -23 / -42 / -63 dB V/Pa
Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Złącze Jack 3,5 mm
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) <1% przy 50 mW
Pasmo przenoszenia 50-20000 Hz
Rodzaj mikrofonu Mikrofon nakamerowy
Newsletter