• XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie nr 1
  XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 1
 • XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie nr 2
  XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 2
 • XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie nr 3
  XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 3
 • XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie nr 4
  XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 4
 • XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie nr 5
  XS Lav USB-C Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 5

XS Lav USB-C Mobile Kit

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny XS Lav USB-C Mobile Kit zawiera mikrofon krawatowy XS Lav USB-C i uchwyt do smartfona firmy Sennheiser, a także ministatyw Manfrotto PIXI
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
449,00 PLN
Nr. katalogowy: 509259
Kup teraz

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny XS Lav USB-C Mobile Kit zawiera mikrofon krawatowy XS Lav USB-C i uchwyt do smartfona firmy Sennheiser, a także ministatyw Manfrotto PIXI

Zestaw mobilny XS Lav USB-C Mobile Kit łączy funkcjonalność z wydajnością, zapewniając doskonałe wrażenia z vlogowania i tworzenia contentu wideo. Ulepsz swój dźwięk i wideo za pomocą tych trzech podstawowych narzędzi:

XS Lav USB-C jest idealnym narzędziem do zaawansowanego nagrywania dialogów na urządzeniach mobilnych i komputerach. Wyposażony w wielokierunkowy mikrofon przypinany z kablem o długości 2 m, XS Lav zapewnia wyraźny, naturalny rozwój Twoich wywiadów, prezentacji, podcastów i nie tylko. Idealny do nagrywania głosu lub wideokonferencji, XS Lav USB-C pomoże wyodrębnić Twój głos, zapewniając jego wyrazistość i zrozumiałość.

Uchwyt do smartfona jest wykonany z litego aluminium i ma miękkie gumowe uchwyty, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do prawie wszystkich telefonów komórkowych. Pokrętło z blokadą 180 stopni umożliwia pozycjonowanie w orientacji pionowej lub poziomej, dzięki czemu można z łatwością przełączać się z jednego współczynnika proporcji na inny.

Manfrotto PIXI to wytrzymały, lekki mini statyw z głowicą kulową z przyciskiem blokującym, który umożliwia ustawienie i zablokowanie głowicy kulowej jednym płynnym, intuicyjnym ruchem. Gumowe antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność na większości powierzchni, a składane nóżki umożliwiają wygodne prowadzenie vlogów z ręki, co zwiększa stabilność Twoich filmów.

Twórcom, którzy szukają doskonałego rozwiązania mobilnego, zestaw XS Lav USB-C Mobile Kit zapewnia odpowiedni zestaw narzędzi do produkcji treści lepszej jakości.

Najważniejsze cechy

 • Zestaw mobilny idealny dla vlogerów i twórców treści w ruchu
 • XS Lav posiada wielokierunkową kapsułę mikrofonową zapewniającą czysty, naturalny dźwięk
 • Uchwyt do smartfona z uchwytem na zimną stopkę umożliwia orientację pionową lub poziomą
 • Statyw Manfrotto PIXI Mini wyposażony jest w głowicę kulową z blokadą za pomocą przycisku, umożliwiającą odpowiednie ustawienie
 • Trwale skonstruowane komponenty, które wytrzymują codzienne użytkowanie

Zaprojektowany do podróży

Kompaktowy i wygodny zestawu sprawdzi się jako codzienny towarzysz dla twórców w ruchu. Uchwyt smartfonowy i statyw Manfrotto PIXI pozwalają na szybkie i stabilne ustawienie, podczas gdy XS Lav USB-C poprawia rejestrowany dźwięk w każdym środowisku. Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i etui, zestaw mobilny XS Lav USB-C Mobile Kit został zaprojektowany tak, aby można go było wszędzie ze sobą zabrać.

Elastyczność i kontrola

Mobilne tworzenie treści polega na szczegółach, a regulacja uchwytu smartfona i Manfrotto PIXI sprawiają, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Blokowany mechanizm obrotowy na uchwycie smartfona umożliwia orientację pionową lub poziomą, a głowica kulowa PIXI z przyciskiem umożliwia dalsze precyzyjne dostrojenie. Po prostu zamontuj telefon komórkowy pionowo lub poziomo i użyj PIXI, aby dostosować sprzęt do swoich upodobań.

Jakość ponad wszystko

Solidnie wykonany z litego aluminium z miękkimi gumowymi uchwytami, uchwyt smartfonowy jest wykonany tak, aby uzupełniać jakość XS Lav, z której znana jest firma Sennheiser. Dodaj solidność Manfrotto PIXI i skorzystaj z zestawu mobilnego, który jest zbudowany tak, aby był trwały.

Co w zestawie?

 • Mikrofon krawatowy XS Lav USB-C z kablem 2 m
 • Mini statyw Manfrotto PIXI
 • Uchwyt do smartfona Sennheiser
 • Klips mikrofonowy
 • Osłona przeciwwietrzna XS Lav
 • Etui do przechowywania

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Złącze USB-C 2.0
Pasmo przenoszenia 70-18000 HZ
Rodzaj mikrofonu Mikrofon dookólny, Krawatowy
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter