Rozwiązania TeamConnect Ceiling

Mikrofony sufitowe TeamConnect Ceiling oferują najwyższą jakość dźwięku, z której słynie Sennheiser, dla nowoczesnych hybrydowych konferencji i prezentacji. Rozwiązania te należą do rodziny Sennheiser TeamConnect i są przeznaczone do sal konferencyjnych i sal wykładowych lub przestrzeni do współpracy  dużej (TeamConnect Ceiling 2) lub średniej wielkości (TeamConnect Ceiling Medium).

Kluczowe cechy:

Zaufana jakość dźwięku Sennheiser

Rozwiązania sufitowe TeamConnect wykorzystują opatentowaną technologię automatycznego dynamicznego kształtowania wiązki oraz funkcję TruVoicelift. Zapewniają one doskonałą zrozumiałość mowy, a jednocześnie pozwalają mówcy na dużą elastyczność ruchu i pozycji.

Wysokiej jakości wbudowane elektretowe kapsuły pojemnościowe, które są produkowane w Niemczech, sprawdziły się już w wielu mikrofonach Sennheiser. Zapewniają doskonałą zrozumiałość mowy i oferują znakomitą jakość dźwięku, obejmując zasięgiem całą salę konferencyjną.

Dzięki tym funkcjom mikrofon może stale określać pozycję mówiącej osoby, bez konieczności wcześniejszego ręcznego konfigurowania stref dla mówców. Oznacza to, że w interakcji między osobami w sali konferencyjnej a zewnętrznymi uczestnikami spotkania żadne wypowiedziane słowo nie zostanie pominięte.

 

 

Wydajna konfiguracja

Dzięki trzem opcjom montażu mikrofonu — podtynkowego, natynkowego i podwieszanego — mikrofon sufitowy doskonale integruje się z indywidualnym wystrojem pomieszczenia. Po zintegrowaniu mikrofonu sufitowego ze środowiskiem konferencyjnym za pośrednictwem wyjścia Dante lub wyjścia analogowego, instalacja jest bardzo łatwa dzięki Power over Ethernet (PoE).

Te cechy umożliwiają ustawienie mikrofonu sufitowego przy jak najmniejszym koszcie i czasie.

 

Integracja niezależna od marki

Mikrofony sufitowe można z łatwością wykorzystać jako rozszerzenie dowolnej hybrydowej konfiguracji konferencyjnej — na przykład z kompatybilnymi rozwiązaniami naszych sprawdzonych, wybranych partnerów.

Są certyfikowane do użytku ze środowiskami Microsoft Teams, DingTalk, Tencent Meeting* i Zoom* oferowanymi przez różnych producentów zewnętrznych.

*Certyfikacja w toku dla TeamConnect Ceiling Medium.

 

Kontrola i zarządzanie

Wyjątkowe zalety oprogramowania Sennheiser Control Cockpit pomagają kontrolować i monitorować mikrofon w dowolnej sieci firmowej.

Precyzyjne ustawienia audio zapewniają maksymalną kontrolę: strefy wykluczenia zostały zaprojektowane tak, aby wykluczyć niepożądany hałas; strefa priorytetowa wyróżnia jednego mówcę, podczas gdy TruVoicelift umożliwia znacznie zwiększone wzmocnienie mowy w sali konferencyjnej. Daje to mówcy możliwość bycia słyszanym głośno i wyraźnie nawet z tyłu pomieszczenia – podobnie jak mikrofon sceniczny.

Twoje nagrania wideo również skorzystają na dokładnych danych dotyczących pozycji mówcy z naszych mikrofonów sufitowych za pośrednictwem naszego protokołu kontroli mediów.

 

 

Elegancki wygląd

Dzięki swoim kształtom, opcjom montażu, wariantom kolorystycznym oraz opcji niestandardowego malowania lub oklejania winylem, rozwiązania sufitowe TeamConnect integrują się niemal niewidocznie z każdym pomieszczeniem, architekturą i infrastrukturą.

 

 

 

 

Prawdziwe rozwiązanie problemu

Montaż sufitowy TeamConnect Ceiling Solutions pozwala użytkownikom na wykorzystanie pełnego potencjału pomieszczenia bez żadnych ograniczeń. Ciesz się czystym blatem bez kabli i dodatkowych urządzeń oraz elastycznością w przestawianiu mebli bez żadnych kompromisów w zakresie rejestracji dźwięku i zrozumiałości mowy.

 

 

 

Bezpieczeństwo

Interfejs kontrolny Sennheiser (SCC lub SSC) jest zabezpieczony przez szyfrowanie komunikacji i uwierzytelnianie dostępu do sterowania i monitorowania TeamConnect, które obsługują branżowe standardy IT, takie jak IEEE 802.1x i TLS 1.2 *.

*Tylko dla mikrofonu sufitowego TeamConnect Ceiling Medium

 

 

Zrównoważony wpływ na środowisko

W przypadku naszych opakowań staramy się w miarę możliwości unikać materiałów kompozytowych, jednocześnie zmniejszając ilość tworzyw sztucznych na rzecz papieru i tektury.

Nasze produkty są „Made to last”. Chcemy nie tylko, aby nasi klienci cieszyli się produktami Sennheisera przez długi czas, ale także pomagamy zapewnić, że mniej produktów jest wyrzucanych. Dlatego staramy się dostarczać części zamienne do wielu naszych produktów przez długi czas.

 

 

Zastosowanie:

 

 

 

 

 

 

 

TeamConnect Ceiling Medium  TeamConnect Ceiling 2

 

 

 

Room Planner

Sennheiser Room Planner to inowe ntuicyjne, oparte na przeglądarce narzędzie do konfiguracji sali, które pomaga znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie produktowe Sennheiser dla Twojej sali konferencyjnej.

Wprowadzając kilka prostych szczegółów, możesz stworzyć internetową mapę swojej przestrzeni spotkań i zidentyfikować najlepsze rozwiązania dla swojego środowiska. Room Planner pomaga znaleźć odpowiedzi na następujące często zadawane pytania:

 • Które rozwiązanie Sennheisera jest odpowiednie dla mojej konkretnej sali konferencyjnej?
 • Ile produktów muszę zainstalować, aby mieć pewność, że wszyscy w pokoju będą słyszani?
 • Gdzie je umieścić?

Zapraszamy do przetestowania Room Plannera tu: https://roomplanner.sennheiser.com

 

TruVoicelift - co to jest?

W przeciwieństwie do innych marek Sennheiser uważa, że do podniesienia jakości głosu nie wystarczy tylko kolejna aplikacja. Funkcja TruVoicelift jest oparta o konfigurowalny algorytm, który w połączeniu z najbardziej elastycznym kształtowaniem wiązki i zaawansowanym sterowaniem strefowym wyróżnia najpotężniejszy mikrofon sufitowy na rynku: TeamConnect Ceiling 2. Aktualnie jest to najlepsze rozwiązanie zarówno do sal konferencyjnych, jak i do sal lekcyjnych oraz wykładowych i nie tylko.

 

Kluczowe cechy

 


 

Oferta:
-
Oferta
   Dostępność:
   -
   Dostępność
    TeamConnect Ceiling Medium Nowość
    Nowa matryca sufitowa dla sal konferencyjnych średniej wielkości.
    Zapytaj o dostępność
    TeamConnect Ceiling Medium Black Nowość
    Nowa matryca sufitowa dla sal konferencyjnych średniej wielkości.
    Zapytaj o dostępność
    TeamConnect Ceiling 2 Black Polecany
    Udoskonalona wersja mikrofonu sufitowego, z opatentowaną technologią automatycznego kształtowania wiązki.
    26.689,00 PLN
    Kup teraz
    TeamConnect Ceiling 2 Polecany
    Udoskonalona wersja mikrofonu sufitowego, z opatentowaną technologią automatycznego kształtowania wiązki.
    26.689,00 PLN
    Kup teraz