Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            
  • TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie nr 1
    TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie duże nr 1
  • TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie nr 2
    TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie duże nr 2
  • TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie nr 3
    TeamConnect Ceiling 2 - Zdjęcie duże nr 3

TeamConnect Ceiling 2

Udoskonalona wersja mikrofonu sufitowego, z opatentowaną technologią automatycznego kształtowania wiązki.
26.689,00 PLN
Nr. katalogowy: 507488
Wybierz kolor:
Kup teraz

Udoskonalona wersja mikrofonu sufitowego, z opatentowaną technologią automatycznego kształtowania wiązki.

Mikrofon sufitowy nowej generacji TeamConnect Ceiling 2 wykorzystuje technologię automatycznego, adaptacyjnego kształtowanie wiązki, opatentowaną przez Sennheiser. Mikrofon automatycznie skupia się na mówiącym i śledzi jego głos, nawet kiedy mówca porusza się po sali. Macierz mikrofonowa jest kompatybilna z technologiami Power over Ethernet (PoE), Sennheiser Control Cockpit, Dante Domain Manager oraz platformą sterowania Crestron. Dzięki otwartemu protokołowi medialnemu (API), TeamConnect Ceiling 2 można również zintegrować z systemami sterowania mediami i kamerami. 

TeamConnect Ceiling 2 jest wyposażony w 28 wszechkierunkowych kapsuł mikrofonowych, dzięki czemu zapewnia doskonałą jakość dźwięku bez rozpraszających uwagę szumów tła i pełną swobodę podczas wideo- i telekonferencji, upraszczając ich prowadzenie i zwiększając produktywność. Mikrofon sufitowy można używać w połączeniu z istniejącymi analogowymi systemami konferencyjnymi albo z systemami cyfrowymi, które dodatkowo pozwalają na zarządzanie nim i monitorowanie za pośrednictwem sieci IP.

Praktyczna elastyczność

TeamConnect Ceiling 2 to idealne rozwiązanie do średnich i dużych sal konferencyjnych, gdzie można go dyskretnie zamontować w suficie i zasilić przez Ethernet. W przypadku sal o większych rozmiarach lub nietypowych kształtach można połączyć kilka mikrofonów sufitowych, aby zapewnić optymalne pokrycie. 

TeamConnect Ceiling 2 pozwala elastycznie wykorzystać przestrzeń w każdej sali: niepotrzebne są dodatkowe mikrofony i okablowanie, przestrzeń można zaaranżować w dowolny sposób, a uczestnicy mogą swobodnie chodzić po sali. Unikatowa, adaptacyjna technologia kształtowania wiązki opracowana przez firmę Sennheiser automatycznie śledzi głos mówiącego, umożliwiając naturalne wypowiadanie się – czy to w pozycji siedzącej, czy stojącej, czy podczas poruszania się po sali.

Łączność i zdalne zarządzanie

Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 imponuje elastycznością i prostotą. Zainstalowany mikrofon nie wymaga żadnej bieżącej konserwacji. Można go bezproblemowo zintegrować zarówno ze środowiskami analogowymi i cyfrowymi dzięki odpowiedniom złączom oraz możliwości zasilania przez Ethernet. TeamConnect Ceiling 2 jest wyposażony w dwa porty Dante do redundantnego działania i obsługuje oprogramowanie Dante Domain Manager, co pozwala na połączenie go z sieciami Dante. 

Mikrofonem TeamConnect Ceiling 2 można sterować z poziomu aplikacji Sennheiser Control Cockpit, dostępnej na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem przeglądarki. To oprogramowanie do cyfrowej obsługi sieciowych urządzeń Sennheiser pozwala na scentralizowane zarządzanie, zdalne konfigurowanie i monitorowanie wielu mikrofonów podłączonych do sieci. 

Kluczowe cechy i korzyści

 
TeamConnect Ceiling 2 - teraz z funkcją TruVoicelift!
W przeciwieństwie do innych marek Sennheiser uważa, że do podniesienia jakości głosu nie wystarczy tylko kolejna aplikacja. Funkcja TruVoicelift jest oparta o konfigurowalny algorytm, który w połączeniu z najbardziej elastycznym kształtowaniem wiązki i zaawansowanym sterowaniem strefowym wyróżnia najpotężniejszy mikrofon sufitowy na rynku: TeamConnect Ceiling 2. Aktualnie jest to najlepsze rozwiązanie zarówno do sal konferencyjnych, jak i do sal lekcyjnych oraz wykładowych i nie tylko.
 
 
TruVoicelift - najważniejsze cechy
 
 
 
 
 
 
TruVoicelift
TruVoicelift pozwala na znaczne wzmocnienie mowy w sali konferencyjnej i daje możliwość uzyskania znacznie większego poziomu głośności wypowiedzi niż inne rozwiązania.
 
 

 

 

 

 

 

 

Zaawansowane strefy wykluczenia

Dzięki 5 zaawansowanym strefom wykluczenia klient ma 100% elastyczności i może precyzyjnie określić położenie źródeł hałasu, które mają być ignorowane przez mikrofon (w pionie i poziomie) w nowym, wygodnym widoku 3D w aplikacji Sennheiser Control Cockpit.

 

 

 

 

 

Strefy priorytetu

100% kontroli dzięki ustawieniu określonego obszaru jako strefy priorytetowej, aby za każdym razem, gdy ktoś w tej strefie mówi, miał pierwszeństwo przed innymi osobami rozmawiającymi w pokoju.

 

 

 

 

 

 

Mikrofon sufitowy TeamConnect Ceiling 2 jest teraz dostępny w dwóch kolorach: białym RAL 9016 (nr katalogowy 507488) oraz czarnym RAL 9005 (nr katalogowy 509161)

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Wejście audio 3-biegunowe gniazdo przyłączeniowe (pasuje do Phoenix Contact MCVW 1.5-3-ST-3.81), Interfejs Dante z dwoma gniazdami RJ-45 Primary i Secondary
Zakres temperatury 0 - 40°C (pracy), -10 - 60°C (przechowywania)
Przetwornik 28 x wstępnie spolaryzowanych pojemnościowych
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) max 104 dB SPL
Czułość 0 dBV/Pa (988 mV/Pa)
Waga 5670 g
Pasmo przenoszenia 160 Hz - 18000 Hz
Pobór prądu max 8,8 W
Napięcie zasilania 44 – 57 V
Rodzaj systemu Sufitowa macierz mikrofonowa
Odstęp sygnał-szum 83 dB (A)
Kolor Biały
Wymiary 590 x 590 x 43 mm
Newsletter