• MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 1
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 1
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 2
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 2
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 3
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 3
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 4
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 4
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 5
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 5
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 6
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 6
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 7
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 7
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 8
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 8
 • MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie nr 9
  MOMENTUM True Wireless 4 White Silver - Zdjęcie duże nr 9

MOMENTUM True Wireless 4 White Silver

Najnowsze słuchawki dokanałowe z rodziny MOMENTUM. Usłysz więcej niż muzykę.
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
1.299,00 PLN
Nr. katalogowy: 700366
Wybierz kolor:
Kup teraz

Najnowsze słuchawki dokanałowe z rodziny MOMENTUM. Usłysz więcej niż muzykę.

Doświadcz zaawansowanego bezprzewodowego dźwięku i wkrocz w przyszłość dzięki MOMENTUM True Wireless 4. Zanurz się w dźwięku dostosowanym do Twojego słuchu i preferencji. Odkryj przyszłościowe funkcje, takie jak Auracast* i LE Audio* z adaptacyjnym ANC i czasem odtwarzania do 30 godzin.*

Kluczowe cechy:

 • Charakterystyczny dźwięk Sennheisera: wyjątkową wierność dźwięku zapewnia, że każdy szczegół i emocja zostaną usłyszane zgodnie z zamierzeniami artysty. Nasz system przetworników TrueResponse gwarantuje wrażenia dźwiękowe najwyższej klasy z mocnym basem i wyrafinowanowanymi wysokimi tonami.
 • Adaptacyjna redukcja szumów: system ANC automatycznie dostosowuje stopień redukcji szumów do otoczenia, zapewniając wciągające wrażenia słuchowe.
 • Technologie przyszłości: wejdź w przyszłość dzięki obsłudze Auracast i LE Audio* i ciesz się najnowszymi kodekami zgodnymi z Bluetooth 5.4.
 • Komfort przez cały dzień: różne rozmiary miękkich silikonowych wkładek dousznych i pierścieni zapewniają wygodne dopasowanie podczas dłuższych sesji odsłuchowych.
 • Personalizacja dźwięku: wybieraj spośród wielu sposobów dostosowywania dźwięku - test Twoich preferencji z przewodnikiem, aby spersonalizować profile dźwiękowe, adaptacyjny 5-pasmowy korektor dźwięku, strefy dźwiękowe lub presety.
 • Do 30 godzin odtwarzania z nowym systemem baterii i szybkim bezprzewodowym ładowaniem Qi: 8 minut ładowania dzięki naszemu trybowi ochrony baterii zapewnia 1 godzinę odtwarzania.
 • Bezstratny dźwięk: bezbłędna transmisja dźwięku bit po bicie z zachowaniem bezkompromisowej jakości dźwięku podczas bezprzewodowego słuchania.

*Auracast i LE Audio: dostępne wyłącznie poprzez aktualizację oprogramowania sprzętowego

 

 

 

Mistrz dźwięku

Odkryj świat wyjątkowego brzmienia, niezależnie od tego, gdzie jesteś

Doświadcz muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty, dzięki wyjątkowej wierności systemu przetworników TrueResponse firmy Sennheiser, który pozwala usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, i poczuć wszystkie emocje w rozdzielczości dźwięku do 24 bitów/96 kHz. Najlepsze w swojej klasie brzmienie dzięki bezstratnej jakości dźwięku, która zapewnia bezbłędną transmisję bit po bicie podczas bezprzewodowego słuchania.

 

 

 

 

 

Wolność od hałasu i zakłóceń
Ciesz się najnowszą generacją adaptacyjnego ANC, zapewniającego doskonałe tłumienie hałasu

MOMENTUM True Wireless 4 automatycznie dostosowują redukcję szumów do otoczenia, dzięki czemu nic nie stoi pomiędzy Tobą a Twoją muzyką. Kiedy chcesz zachować świadomość otoczenia lub słyszeć innych bez zdejmowania słuchawek, niskoszumowy, naturalnie brzmiący tryb przezroczystości przywraca dźwięki z zewnątrz za jednym dotknięciem.

 

 

 

 

 

 

Przyszłość słuchania

Poznaj bezprzewodowy dźwięk jutra dzięki przyszłościowym technologiom, takim jak Auracast* i LE Audio*

Przejdź na wyższy poziom: dzięki MOMENTUM True Wireless 4 możesz doświadczyć nowego wzorca niesamowitego bezprzewodowego dźwięku i wkroczyć w przyszłość. Odkryj technologie, które zrewolucjonizują sposób udostępniania i strumieniowego przesyłania dźwięku dzięki funkcjom takim jak Auracast* i LE Audio*.

 

 

 

 

 

Zaprojektowane z myślą o komforcie

Ergonomiczna konstrukcja i wygodne wkładki zapewniają wyjątkowy komfort noszenia i idealne dopasowanie - przez cały dzień

Dzięki ergonomicznej konstrukcji MOMENTUM True Wireless 4 i miękkim silikonowym wkładkom dousznym możesz cieszyć się doskonałym dopasowaniem, które zapewnia uczucie komfortu nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Pozostań w kontakcie, bądź produktywny i ciesz się muzyką przez cały dzień, dzięki wyjątkowym 30 godzinom pracy na baterii, które zapewnia nasz nowy, wysokiej jakości system akumulatorów. Dostępna jest nawet funkcja szybkiego ładowania, która dodaje godzinę odtwarzania w zaledwie 8 minut — wydłuż czas pracy baterii dzięki naszemu trybowi ochrony baterii!

 

 

 

Więcej niż personalizacja dźwięku

Zanurz się w ekscytującym dźwięku dostosowanym do Twojego słuchu i osobistych preferencji

Opracowana we współpracy z niemieckim instytutem badawczym Fraunhofer IDMT, funkcja Sound Personalization inteligentnie kalibruje indywidualny profil audio na podstawie zaawansowanej analizy reakcji użytkownika w odpowiedzi na serię wzorcowych próbek dźwięku. Na tej podstawie zaawansowane algorytmy przetwarzania dźwięku kształtują wrażenia słuchowe wokół tych elementów muzyki, które sprawiają Ci najwięcej przyjemności. Możesz także cieszyć się prostotą dźwiękowych presetów albo ręcznie ustawić swój niestandardowy profil dźwiękowy za pomocą 5-pasmowego korektora lub łatwej w użyciu funkcji kontroli dźwięku.

 

 

 

 

 

Inteligentna łączność nigdy nie była tak prosta
Dzięki MOMENTUM True Wireless 4 każda chwila słuchania, każda rozmowa i każda interakcja jest satysfakcjonująca

Od automatycznego łączenia urządzeń zaraz po wyjęciu ich z case'a, przez intuicyjne sterowanie za pomocą palca za pomocą konfigurowalnego interfejsu dotykowego, po bezprzewodowe ładowanie etui za pomocą ładowania Qi – zaawansowane funkcje i konstrukcja zapewniają przyjemne, niewymagające wysiłku codzienne doświadczenia. Funkcja multipoint umożliwia płynne przełączanie między dwoma sparowanymi ze słuchawkami urządzeniami w celu dynamicznego zarządzania aktywnymi połączeniami.

 

 

 

 

 

Naturalna i bezproblemowa komunikacja
Bezproblemowa komunikacja gdziekolwiek jesteś – nawet w najgłośniejszym otoczeniu

Wysokiej jakości system 6 mikrofonów gwarantuje, że będziesz doskonale słyszalny podczas rozmów nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki wirtualizacji połączeń możesz komunikować się bardziej naturalnie i bez zmęczenia, ponieważ dzięki najnowszej technologii masz wrażenie rozmowy twarzą w twarz.

 

 

 

 

 

 

 

Ponadczasowy design i jakość Sennheiser

Twoje brzmienie w dobrym stylu

MOMENTUM True Wireless 4 łączą w sobie najnowsze funkcje z ponadczasowym, precyzyjnie wykonanym designem i jakością Sennheisera. Dostępne w kolorze czarnym grafitowym, białym srebrze i czarnej miedzi, ich minimalistyczna estetyka została podniesiona przez najwyższej jakości materiały, takie jak wykończenia tekstylne i metaliczne. Ciesz się naprawdę wyjątkowymi wrażeniami słuchowymi w eleganckim stylu.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja do inteligentnego sterowania
Aby w pełni cieszyć się możliwościami słuchawek, pobierz aplikację Sennheiser Smart Control. Dzięki niej będziesz mógł dostosować dźwięk za funkcji pomocą personalizacji dźwięku, 5-pasmowego wbudowanego korektora, trybów dźwięku i stref dźwiękowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zrównoważony rozwój – projektujemy z pasją
Aktywnie pracujemy nad minimalizacją wpływu naszych opakowań na środowisko, a MOMENTUM True Wireless 4 to nasze najbardziej ekologiczne, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy.

 

OPAKOWANIE

Zmniejszyliśmy już nasze opakowania o 53% objętości i 49% wagi w porównaniu z pierwszą generacją MOMENTUM True Wireless – a to dopiero początek naszej podróży!

 

 

 

 

 

CYKL ŻYCIA – zaprojektowane z myślą o trwałości

Nasze produkty są zaprojektowane z myślą o trwałości. Nasze wysokie standardy obejmują testy wytrzymałości i trwałości, w tym testy upadku, testy żywotności baterii i nie tylko. MOMENTUM True Wireless 4 mają certyfikat IP54, są odporne na zachlapania i nadają się również do uprawiania sportu.

 

 

 

Co w zestawie?

 • słuchawki douszne MOMENTUM True Wireless 4
 • cztery zestawy adapterów dousznych (XS/S/M/L),
 • trzy zestawy pierścieni dousznych (S/M/L)
 • kabel ładujący USB-C
 • krótka instrukcja obsługi i przewodnik bezpieczeństwa

 

Informacja o zwrocie

Zgodnie z regulaminem sklepu ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotów słuchawek dousznych i dokanałowych, jeśli ich pudełko zostanie otwarte.

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Bezprzewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Zestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawek Douszne, True Wireless
Pasmo przenoszenia 5 - 21000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 107 dB (1 kHz / 1 mW)
Czas słuchania Do 7,5 godziny przy odtwarzaniu muzyki przez słuchawki douszne (wyłączone ANC); do 7 godzin odtwarzania muzyki przez słuchawki douszne (włączone ANC). Do 30 godzin łącznego odtwarzania muzyki przy korzystaniu z etui z funkcją ładowania.
Redukcja szumów Hybrydowe adaptacyjne ANC
Kodowanie SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive/Lossless, LC3
Kompatybilność A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP
Bluetooth Bluetooth 5.4, klasa 1
Mikrofon 3 mikrofony z funkcją redukcji szumu w każdej słuchawce, Mikrofon MEMS
Typ baterii Wbudowane akumulatory litowo-jonowe, lewa/prawa słuchawka douszna: ~75 mAh, etui ładujące: ~820 mAh
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,08 % (1 kHz, 94 dB)
Złącze USB C (do ładowania)
Waga 72,4 g (obydwie wkładki douszne oraz etui ładujące), 6,2 g (jedna wkładka douszna), 66,4 g (etui ładujące)
Wymiary 70,1 x 44,6 x 34,8 mm (słuchawki w etui)
Temperatura pracy 0 do +40°C
Kolor Biały z elementami srebrnymi, Grafitowy
Czas ładowania 1,5 godz. (pełne naładowanie) / 8 min. dla 1 godz. słuchania
Napięcie ładowania 5 V⎓, maks. 1000 mA
Temperatura przechowywania –20 do +60°C
Adnotacje bezprzewodowe ładowanie Qi Wireless (etui)
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter