Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            
 • IE 600 - Zdjęcie nr 1
  IE 600 - Zdjęcie duże nr 1
 • IE 600 - Zdjęcie nr 2
  IE 600 - Zdjęcie duże nr 2
 • IE 600 - Zdjęcie nr 3
  IE 600 - Zdjęcie duże nr 3
 • IE 600 - Zdjęcie nr 4
  IE 600 - Zdjęcie duże nr 4

IE 600

Najnowsze słuchawki dokanałowe dla wyrafinowanych audiofilów.
2.999,00 PLN
Nr. katalogowy: 508948
Kup teraz

Najnowsze słuchawki dokanałowe dla wyrafinowanych audiofilów.

IE 600 wyjątkowe pod każdym względem.

Historia IE 600 to historia dążenia Sennheisera do uzyskania pięknego brzmienia. Te douszne słuchawki nie tylko odwzorowują szczegóły i emocje nagrania, ale też przekraczają oczekiwania w tej materii. Ponieważ każda słuchawka to arcydzieło. Od ręcznie wykończonej obudowy z amorficznego metalu po wysokiej klasy komponenty audio opracowane i wykonane przez firmę Sennheiser, wszystko jest produkowane z zachowaniem najwęższych tolerancji i nawyższej precyzji. Zrównoważone pasmo przenoszenia i niezwykle trwałe materiały zostały zaprojektowane w celu zapewnienia czystego, naturalnego brzmienia i wyjątkowej estetyki, która zachowa swój niesamowity wygląd przez dziesięciolecia.

Najważniejsze cechy

 • Wytrzymała obudowa z amorficznego metalu AMLOY-ZR01, wydrukowana w technologii 3D w Niemczech
 • Zestaw kabli wzmocnionych para-aramidem (3,5 mm, 4,4 mm)
 • Bezpośrednie, neutralne strojenie z szybkim, dokładnym basem
 • Regulowane zaczepy na uszy i zestaw adapterów dousznych
 • 7-milimetrowe przetworniki TrueResponse zoptymalizowane pod kątem uzyskania najniższych możliwych zniekształceń
 • Pasmo przenoszenia: 4 Hz - 46 500 Hz
 • Wyjątkowo neutralny dźwięk dzięki dwóm komorom rezonatorowym D2CA
 • THD: 0,06% (1 kHz, 94 dB)
 • Pozłacane złącza Fidelity (+) MMCX zapewniają niezawodne połączenia
 • Impedancja: 18 omów
 • Zaprojektowane w Niemczech, produkowane w Irlandii

 

 

 

IE 600 — bądź bliżej swojej muzyki

Niezależnie od rodzaju muzyki, która Cię napędza, z IE 600 napędzi Cię jeszcze bardziej. Ciesz się nie tylko nutami, ale także subtelnym drapaniem smyczka po strunie, słabym ćwierkaniem palców przesuwającym się do następnego akordu na gitarze. Wyjątkowo neutralne brzmienie akustyczne przybliża muzykę, sprawia, że jest bardziej żywa i barwna, a jednocześnie czysta i naturalna. W ramach tej delikatnej równowagi, IE 600 potrafi jednak oddać potęgę, ale też precyzję w dolnym zakresie pasma. To wszystko dzięki pojedynczemu 7-milimetrowemu przetwornikowi TrueResponse firmy Sennheiser, który odpowieda za bardzo szeroki zakres częstotliwości i bardzo niskie zniekształcenia IE 600.

 

 

 

Zrównoważony, neutralny dźwięk

Aby osiągnąć naturalny dźwięk przypominający neutralność charakterystyczną dla wysokiej klasy monitorów studyjnuch, nasi inżynierowie starannie dostroili akustykę wewnątrz IE 600. Takie brzmienie nadaje intymności, która zbliża słuchaczy do muzyki, pozwalając im odkrywać nowe akcenty i detale. Jednak osiągnięcie tego poziomu równowagi i naturalności nie obyło się bez wyzwań. Na przykład, gdy podobne dźwięki pojawiają się w ścieżce jednocześnie, ludzkie ucho może mieć trudności z rozróżnieniem wszystkich niuansów. IE 600 integruje podwójne dwukomorowe absorbery (D2CA), które wychwytują i tłumią te częstotliwości maskujące, ujawniając nawet najdrobniejsze tekstury Twojej muzyki.

 

 

 

 

Mocniejsze od stali

Naukowcy przez wiele lat pracowali nad udoskonaleniem metali amorficznych. Warto było czekać — stop cyrkonu firmy Heraeus Amloy Technologies, który wybraliśmy dla IE 600, ma trzykrotnie większą twardość i wytrzymałość na zginanie niż wysokogatunkowa stal. Zamrożone podczas produkcji metale amorficzne nigdy nie mają szansy na utworzenie struktury krystalicznej, jak w przypadku metali konwencjonalnych. Rezultatem jest błyszcząca, satynowa powierzchnia, która jest wyjątkowo odporna na korozję i zarysowania. Obudowa IE 600 jest wytwarzana przy użyciu druku 3D opartego na metalu proszkowym, dzięki czemu można stworzyć dowolny kształt, jaki tylko można sobie wyobrazić, z wąskimi tolerancjami. Komory i kanały są tworzone w ramach procesu wytwarzania przyrostowego bez konieczności frezowania. Jednak potencjalne zastosowania tego nowego materiału ogranicza koszt. Jednym z niewielu miejsc, w których go znajdziesz — poza ultra-wysokiej jakości produktami, takimi jak IE 600 — jest głowica wiertnicza łazika marsjańskiego NASA, gdzie wymagana jest niezwykła wytrzymałość w ekstremalnych warunkach.

 

 

 

 

Zautomatyzowana produkcja, ręczne wykończenie

Produkcja obudowy z metalu amorficznego odbywa się w Niemczech i obejmuje zarówno etapy automatyczne, jak i ręczne. Sterowany komputerowo laser spieka cienką warstwę proszku metalowego, spajając stopiony stop z już utwardzonym materiałem znajdującym się pod nią. Warstwa po warstwie część nabiera ostatecznego kształtu. Technik następnie ręcznie usuwa wszelkie artefakty procesu produkcyjnego. Po dokładnym oczyszczeniu, śrutowaniu, polerowaniu i wyrafinowanej obróbce powierzchni obudowa nabiera ostatecznego, niezwykle trwałego kształtu. Nawet codzienne użytkowanie nie pozostawia praktycznie żadnych śladów w postaci zadrapań czy zużycia.

 

 

 

 

 

Wierny towarzysz w Twojej muzycznej podróży 

Każdy przetwornik TrueResponse jest montowany przez firmę Sennheiser i budowany z myślą o trwałości. Nasz zakład jest jedna z najbardziej zaawansowanych linii produkcyjnych tego typu na świecie i ma jeden cel — przekroczenie oczekiwań audiofilów. W ten sposób konsekwentnie osiągamy dopasowanie brzmieniowe kanałów, które sprawia, że różnice między lewą a prawą są prawie niewykrywalne. Całkowite zniekształcenia harmoniczne mogą konkurować z dowlnym produktem na rynku. Cała ta jakość i technologia jest zamknięta w niezwykle wytrzymałym, amorficznym metalu, dzięki czemu Twoje słuchawki IE 600 pozostaną w idealnym stanie przez dziesięciolecia. Dzięki solidnej ochronie przed korozją i śladami zużycia, IE 600 zostały zaprojektowane tak, aby przez dekady zapewniać akustyczną i wizualną radość.

 

 

 

Komfort szyty na miarę

IE 600 mieści potężny dźwięk w małej, ergonomicznej obudowie. Pozłacane złącza MMCX są osadzone w obudowie, co zapewnia większą stabilność. Są kompatybilne z kablami 4,8 mm i mniejszymi, co umożliwia słuchaczom podłączenie do szerokiej gamy źródeł dźwięku, a także komponentów hi-fi z symetrycznymi wyjściami. Aby umożliwić wybór pomiędzy symetrycznymi i niesymetrycznymi kablami wzmocnionymi para-aramidem, do modelu IE 600 dołączone są zarówno rozmiary 3,5 mm, jak i 4,4 mm. Dwa różne rodzaje końcówek dousznych — z silikonu i pianki z pamięcią kształtu — dostarczane w trzech rozmiarach zapewniają wygodne dopasowanie do każdego ucha, a elastyczne, regulowane zaczepy na uszy dodatkowo zwiększają komfort podczas długich sesji odsłuchowych.

 

 

 

Co w zestawie?

 • Słuchawki douszne IE 600
 • Niesymetryczny kabel wzmocniony para-aramidem ze złączem 3,5 mm
 • Symetryczny kabel wzmocniony para-aramidem ze złączem 4,4 mm
 • 3 pary silikonowych adapterów dousznych (S, M, L)
 • 3 pary piankowych adapterów dousznych (S, M, L)
 • Etui klasy premium
 • Klips do kabla, narzędzie do czyszczenia
 • Pudełko z podpisanym certyfikatem i instrukcją obsługi

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 4 – 46500 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 118dB (1kHz/1Vrms)
Impedancja 18 Ω
Tłumienie 25 dB
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,06 % (1kHz, 94 dB)
Złącze Jack 3,5 mm stereo, Fidelity (+) MMCX, Pentaconn 4,4 mm
Waga 6 g
Kolor Szary
Przewód 125 cm
Konstrukcja Dokanałowa
Adnotacje Obudowy z amorficznego cyrkonu ZR01 wydrukowane w 3D w Niemczech
Newsletter