• HSP Essential Omni (czarny) - Zdjęcie nr 1
  HSP Essential Omni (czarny) - Zdjęcie duże nr 1
 • HSP Essential Omni (czarny) - Zdjęcie nr 2
  HSP Essential Omni (czarny) - Zdjęcie duże nr 2

HSP Essential Omni (czarny)

Niezawodny i lekki mikrofon nagłowny w przystępnej cenie.
Nr. katalogowy: 508245
Wybierz kolor:
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Niezawodny i lekki mikrofon nagłowny w przystępnej cenie.

Niezależnie od tego, co chcesz przekazać, mikrofon HSP Essential Omni wzmocni Twój głos. Mimo dobitnego dźwięku, samo urządzenie jest bardzo małe i lekkie, dzięki czemu nie doświadczysz żadnego nacisku i dyskomfortu. Mikrofon jest ledwo wyczuwalny, nawet w podczas dłuższego użytkowania. HSP Essential Omni nie nadwyręży również Twojego budżetu.

Mikrofon oferuje wszystko, czego potrzebujesz

Nazwa HSP Essential Omni jest odzwierciedlenie filozofii, stojącej za produktem: mikrofon spełnia najwyższe, profesjonalne wymagania dotyczące jakości przy zachowaniu tylko kluczowej funkcjonalności, dzięki czemu udało się osiągnąć znacznie niższą cenę. W tym budzęcie użytkownik zyskuje połączenie wysokiego poziomu komfortu, solidnej konstrukcji, genialnego brzmienia z bezstratną transmisją, niepozornego wyglądu i minimalnej wagi. W efekcie otrzymujemy profesjonalny mikrofon nagłowny pasujący do każdego portfela.

HSP Essential Omni. Skoncentruj się na tym, co jest naprawdę ważne.

Wiele możliwości dopasowania

Dzięki regulowanemy naszyjnemu pałąkowi, HSP Essential Omni idealnie dopasowuje się do każdej wielkości i kształtu głowy. Po dostosowaniu jest ledwo wyczuwalny, ponieważ optymalnie wyważona lekka konstrukcja o wadze zaldedwie 25 gramów wywiera minimalny nacisk. Co więcej, ramię mikrofonu można umieścić po prawej lub lewej stronie, w zależności od preferencji użytkownika.

Wzmocni każdy przekaz

HSP Essential Omni został wyposażony w sprawdzoną kapsułę KE 4 firmy Sennheiser. Mikrofon ma wszechkierunkową charakterystykę i zapewnia czysty, ciepły i pozbawiony zniekształceń dźwięk, nawet przy bardzo donośnych głosach. Opatentowana membrana parasolowa zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią.

Niepozorny i lekki

Wszystkie komponenty HSP Essential Omni, takie jak miniaturowa kapsuła mikrofonowa, są tak małe, jak to jest możliwe, aby nie były zauważalne podczas użytkowania. Możesz również dopasować kolor - mikrofon jest dostępny w kolorze beżowym lub czarnym. Lekka, kompaktowa obudowa HSP Essential Omni jest wyjątkowo wytrzymała i zaprojektowana z myślą o długiej żywotności. Ponadto komponenty HSP Essential Omni można również łatwo wymienić.

Najważniesze cechy

 • Nowo opracowana kapsuła KE 4 zapewnia ciepłe brzmienie i lepszą jakość dźwięku
 • Możliwość obsługi maksymalnych poziomów ciśnienia akustycznego w celu reprodukcji bez zniekształceń w każdym zastosowaniu
 • Elastyczna i ergonomiczna konstrukcja z pałąkiem naszyjnym dostosowuje się bezpiecznie do różnych kształtów i wielkości głowy
 • Delikatne, ale bezpieczne dopasowanie dla maksymalnego komfortu noszenia
 • Solidna konstrukcja, jednocześnie lekka i niepozorna
 • Odporne na pot dzięki opatentowanej parasolowej membranie i gumowemu pierścieniowi uszczelniającemu
 • Łatwa konserwacja: wysokiej jakości konstrukcja mechaniczna; wszystkie poszczególne części można wymienić i zamówić osobno
 • Materiały wysokiej jakości, przyjazne alergikom

Co w zestawie?

 • Mikrofon HSP Essential Omni
 • Miękki pokrowiec
 • Owiewka z pianki

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewód 1,3 m
Kolor czarny
Średnica 4,8 mm
Waga 25 g
Charakterystyka kierunkowości Wszechkierunkowy
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 148 dB
Czułość 2,5mV/Pa +-3,5dB
Przetwornik mikrofonowy mikrofon pojemnościowy
Złącze 3,5mm jack
Pasmo przenoszenia 20 - 20,000 Hz
Impedancja 4700 Ohm
Rodzaj mikrofonu Mikrofon nagłowny
Newsletter