• EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie nr 1
  EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie duże nr 1
 • EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie nr 2
  EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie duże nr 2
 • EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie nr 3
  EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie duże nr 3
 • EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie nr 4
  EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie duże nr 4
 • EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie nr 5
  EPOS I SENNHEISER GSP 302 - Zdjęcie duże nr 5

EPOS I SENNHEISER GSP 302

Wokółuszny zestaw słuchawkowy dla graczy
429,00 PLN 279,00 PLN
Cena min. z 30 dni: 279,00 PLN
Nr. katalogowy: E1000242
Wybierz kolor:
Kup teraz

Wokółuszny zestaw słuchawkowy dla graczy

Zestaw słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje sławną technologię akustyczną Sennheiser do zwiększenia poziomu wrażeń podczas sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji. Zwiększyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze wyraźniejszych i intensywniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki czemu możesz teraz w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze.

Nowy wygląd i znakomite dopasowanie

Dla wszystkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 300 - nagłowny zestaw słuchawkowy o budowie zamkniętej i całkowicie nowatorskiej stylistyce. Jest on skierowany do graczy, którzy są gotowi wejść na kolejny poziom doznań. Wyposażone w luksusowe nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 zapewnia najlepszy w swej klasie komfort oraz poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki czemu możesz w całkowitym spokoju skoncentrować się na grze.

Doskonale zaprojektowane

GSP 300 jest wyposażony w rozdzielony pałąk nagłowny, który jest inspirowany rozwiązaniami znanymi z lotnictwa. Ogranicza on nacisk w celu podniesienia komfortu noszenia i zapewnia znakomite dopasowanie nawet podczas długich sesji gamingowych. Doskonałe dopasowanie jest dodatkowo wspomagane przez funkcjonalne zawiasy kulowe, które pozwalają uzyskać kąt nauszników najbardziej właściwy do kształtu głowy.

Krystalicznie czysta komunikacja

W celu zapewnienia doskonałej współpracy w zespole, GSP 300 jest wyposażony w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów, a także krótki wysięgnik mikrofonu pozwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu wyciszenia mikrofonu po prostu unieś wysięgnik i już jesteś poza eterem!

Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymałość i niezawodność działania są wspierane przez użycie wysokiej jakości materiałów oraz rozległe testy produktu. W celu zapewnienia spokoju użytkowania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe posiadają dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Zgodność z wieloma platformami

Dzięki przejściówce PCV 05 możesz użyć zestawu słuchawkowego GSP 300 na różnych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już teraz możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Zestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 15 - 26000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 113 dB
Impedancja 19 Ω
Kompatybilność PC, Mac, Konsola, urządzenia mobilne wyposażone w gniazdo Jack 3,5mm
Mikrofon Uchylany, zawieszony elastycznie
Magnesy Neodymowe
Pasmo przenoszenia mikrofonu 10 - 15000 Hz
Złącze 2 x Jack 3,5 mm
Waga 360 g
Kolor Czarny
Przewód 2,5 m
Newsletter