Sennheiser TeamConnect Wireless

TeamConnect Wireless

Przewagi rozwiązania

Błyskawiczna komunikacja

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – KORZYSTAJĄC Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGII KOMUNIKACJI

Sennheiser oferując TeamConnect proponuje konferencyjne rozwiązanie audio, które pozwala na obsługę do 24 uczestników konferencji i które może być wykorzystane w praktycznie każdym pomieszczeniu bez niemalże żadnych przygotowań infrastruktury. Łatwość obsługi, wysoka jakość audio będąca znakiem firmowym Sennheiser, a także wyjątkowa stylistyka są uzupełnione szerokimi możliwościami łączności, które to pozwalają na współpracę z telefonią stacjonarną, telefonami komórkowymi, a także komputerem w celu utworzenia konferencji internetowej.

Błyskawiczna komunikacja

Nowa niezależność bezprzewodowa

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – BEZPRZEWODOWO

TeamConnect Wireless jest przenośną i gotową do natychmiastowej pracy salą konferencyjną, starannie spakowaną do wysokiej jakości walizki transportowej, która pełni też funkcję stacji ładowania. Wystarczy wyjąć cztery poręczne jednostki i umieścić je tam, gdzie uważamy to za najbardziej stosowne – tak blisko uczestników konferencji, jak tylko jest to konieczne. Już nigdy nikt więcej nie będzie musiał pochylać się nad stołem, aby być słyszanym.

Nowa niezależność bezprzewodowa

Szybkie przygotowanie do pracy

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – Z AŻ 24 OSOBAMI

Czas jest cenny. Należy poświęcić go na to, co ma znaczenie, a nie na konfigurowanie urządzeń technicznych. TeamConnect Wireless przekształca dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną za wciśnięciem przełącznika. W czasie zaledwie kilku sekund następuje skonfigurowanie pracy, z nawiązaniem wysokiej jakości połączenia DECT. Cztery jednostki – jedna master oraz trzy satelitarne – są bardzo szybko gotowe do odbierania i przekazywania głosów maksymalnie 24 uczestników spotkania z zapewnieniem znakomitej jakości audio.

Szybkie przygotowanie do pracy

Najlepsza jakość połączeń

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE Z BEZKONKURENCYJNĄ ŁĄCZNOŚCIĄ

Czy to Bluetooth, czy połączenie kablowe, wtyk jack czy USB – stworzone dla świata BYOD (Bring Your Own Device – korzystaj z własnego urządzenia) rozwiązanie TeamConnect Wireless zapewnia liczne opcje połączeń. Szybko podłączymy do niego telefon stacjonarny, smartfon, tablet czy komputer. Dzięki technologii NFC parowanie kompatybilnych urządzeń jest bezproblemowe. Wszystkie połączenia są nawiązywane szybko za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu jednostki master. Co jest wyjątkowe, TeamConnect Wireless zapewnia wsparcie dla równoczesnej obsługi kanałów audio, dzięki czemu kolejny rozmówcy mogą dołączyć do trwającej konferencji w dowolnym jej momencie, przez proste podłączenie kolejnego urządzenia. Specjalistyczne pomieszczenia konferencyjne nie mogłyby być lepiej wyposażone. 

Najlepsza jakość połączeń

Klarowność brzmienia

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – NIE TYLKO AKUSTYCZNIE

Doskonała jakość audio jest znakiem rozpoznawczym marki Sennheiser. TeamConnect Wireless nie jest w tym względzie wyjątkiem. Jego cztery niezależnie rozstawiane jednostki posiadają wysokiej jakości mikrofony oraz głośniki, które zapewniają znakomitą klarowność dźwięków. Umożliwiają one równoczesne prowadzenie rozmów z doskonałą zrozumiałością słów, co jest niezwykle istotne i ważne podczas wszystkich konferencji audio i przyczynia się do ich płynnego przebiegu.

Klarowność brzmienia

Wydajna i przemyślana konstrukcja

OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE ZE STYLEM

Każdy aspekt systemu TeamConnect Wireless prezentuje się tak samo znakomicie jak jego brzmienie. Jego stylistyka doskonale komponuje się z dowolnym nowoczesnym środowiskiem pracy. Jednostki systemu, wykonane ze szkła oraz aluminium i pokryte czarnym matowym lakierem o wysokiej odporności na uszkodzenia, emanują stylem oraz profesjonalizmem. Intuicyjny w obsłudze i dotykowy szklany panel kontroli jednostki master pozwala na podłączanie urządzeń i kontrolowanie prowadzonych rozmów.

Wydajna i przemyślana konstrukcja

Skontaktuj się z nami

Newsletter