Opanuj każde pomieszczenie!

TEAMCONNECT WIRELESS

Nowe bezprzewodowe rozwiązanie Sennheiser do prowadzenia konferencji. Telekonferencje z wykorzystaniem wielu urządzeń nigdy wcześniej nie były tak łatwe w konfiguracji!

Sennheiser TeamConnect Wireless

TeamConnect Wireless jest pierwszym przenośnym i bezprzewodowym rozwiązaniem audio do realizowania konferencji, które pozwala na skonfigurowanie i przeprowadzenie konferencji o profesjonalnej jakości dźwięków w praktycznie każdym pomieszczeniu. Dzięki niemu zespół przygotowujący spotkania może w pełni skoncentrować się na merytorycznym aspekcie konferencji, a wykorzystywane rozwiązania technologiczne będą służyć jedynie sprawnemu jej przebiegowi i nie staną się elementem odwracającym uwagę i rozpraszającym uczestników konferencji.

 

Produkt dostępny jest w trzech zestawach różnej wielkości:

TeamConnect Wireless

Przewagi rozwiązania

 • Błyskawiczna komunikacja

  Błyskawiczna komunikacja

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – KORZYSTAJĄC Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGII KOMUNIKACJI

  Sennheiser oferując TeamConnect proponuje konferencyjne rozwiązanie audio, które pozwala na obsługę do 24 uczestników konferencji i które może być wykorzystane w praktycznie każdym pomieszczeniu bez niemalże żadnych przygotowań infrastruktury. Łatwość obsługi, wysoka jakość audio będąca znakiem firmowym Sennheiser, a także wyjątkowa stylistyka są uzupełnione szerokimi możliwościami łączności, które to pozwalają na współpracę z telefonią stacjonarną, telefonami komórkowymi, a także komputerem w celu utworzenia konferencji internetowej.

 • Nowa niezależność bezprzewodowa

  Nowa niezależność bezprzewodowa

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – BEZPRZEWODOWO

  TeamConnect Wireless jest przenośną i gotową do natychmiastowej pracy salą konferencyjną, starannie spakowaną do wysokiej jakości walizki transportowej, która pełni też funkcję stacji ładowania. Wystarczy wyjąć cztery poręczne jednostki i umieścić je tam, gdzie uważamy to za najbardziej stosowne – tak blisko uczestników konferencji, jak tylko jest to konieczne. Już nigdy nikt więcej nie będzie musiał pochylać się nad stołem, aby być słyszanym.

 • Szybkie przygotowanie do pracy

  Szybkie przygotowanie do pracy

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – Z AŻ 24 OSOBAMI

  Czas jest cenny. Należy poświęcić go na to, co ma znaczenie, a nie na konfigurowanie urządzeń technicznych. TeamConnect Wireless przekształca dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną za wciśnięciem przełącznika. W czasie zaledwie kilku sekund następuje skonfigurowanie pracy, z nawiązaniem wysokiej jakości połączenia DECT. Cztery jednostki – jedna master oraz trzy satelitarne – są bardzo szybko gotowe do odbierania i przekazywania głosów maksymalnie 24 uczestników spotkania z zapewnieniem znakomitej jakości audio.

 • Najlepsza jakość połączeń

  Najlepsza jakość połączeń

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE Z BEZKONKURENCYJNĄ ŁĄCZNOŚCIĄ

  Czy to Bluetooth, czy połączenie kablowe, wtyk jack czy USB – stworzone dla świata BYOD (Bring Your Own Device – korzystaj z własnego urządzenia) rozwiązanie TeamConnect Wireless zapewnia liczne opcje połączeń. Szybko podłączymy do niego telefon stacjonarny, smartfon, tablet czy komputer. Dzięki technologii NFC parowanie kompatybilnych urządzeń jest bezproblemowe. Wszystkie połączenia są nawiązywane szybko za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu jednostki master. Co jest wyjątkowe, TeamConnect Wireless zapewnia wsparcie dla równoczesnej obsługi kanałów audio, dzięki czemu kolejny rozmówcy mogą dołączyć do trwającej konferencji w dowolnym jej momencie, przez proste podłączenie kolejnego urządzenia. Specjalistyczne pomieszczenia konferencyjne nie mogłyby być lepiej wyposażone. 

 • Klarowność brzmienia

  Klarowność brzmienia

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE – NIE TYLKO AKUSTYCZNIE

  Doskonała jakość audio jest znakiem rozpoznawczym marki Sennheiser. TeamConnect Wireless nie jest w tym względzie wyjątkiem. Jego cztery niezależnie rozstawiane jednostki posiadają wysokiej jakości mikrofony oraz głośniki, które zapewniają znakomitą klarowność dźwięków. Umożliwiają one równoczesne prowadzenie rozmów z doskonałą zrozumiałością słów, co jest niezwykle istotne i ważne podczas wszystkich konferencji audio i przyczynia się do ich płynnego przebiegu.

 • Wydajna i przemyślana konstrukcja

  Wydajna i przemyślana konstrukcja

  OPANUJ KAŻDE POMIESZCZENIE ZE STYLEM

  Każdy aspekt systemu TeamConnect Wireless prezentuje się tak samo znakomicie jak jego brzmienie. Jego stylistyka doskonale komponuje się z dowolnym nowoczesnym środowiskiem pracy. Jednostki systemu, wykonane ze szkła oraz aluminium i pokryte czarnym matowym lakierem o wysokiej odporności na uszkodzenia, emanują stylem oraz profesjonalizmem. Intuicyjny w obsłudze i dotykowy szklany panel kontroli jednostki master pozwala na podłączanie urządzeń i kontrolowanie prowadzonych rozmów.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci dopasować rozwiązanie Sennheiser TeamConnect Wireless do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z Działem Instalacji firmy Aplauz: 

 

Aplauz Sp. z o. o.
ul. Graniczna 19
05-092 Łomianki
tel. 022 751 42 39
aplauz@aplauzaudio.pl
aplauzaudio.pl