QSC i Sennheiser napędziły Kinderbal na Narodowym!

18 i 19 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się urodziny Kinder Niespodzianki. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ Stadion rozbrzmiał dzięki urządzeniom QSC i Sennheiser.

Kinder Niespodzianka, czyli ulubione przez dzieciaki jajko z niespodzianką, skończyła 40 lat. Z tej okazji 18 i 19 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się ogromna impreza. 10000 biletów, które zostały przygotowane, rozeszło się w ciągu kilku tygodni. Rodziny z dziećmi przybywały do stolicy z całej Polski, by pociechy mogły uczestniczyć w kinderbalu na cześć słynnego jajka. Wśród licznych atrakcji wyróżniała się wystawa zabawek dołączanych do Kinder Niespodzianki na przestrzeni 40 lat oraz koncert Majki Jeżowskiej. Ten ostatni był doskonale słyszalny w całym obiekcie dzięki firmie nagłośnieniowej TSE oraz sprzętowi marek QSC (głośniki) i Sennheiser (mikrofony i odsłuchy bezprzewodowe).

Grupa TSE zajmuje się nagłośnieniem oraz oświetleniem i obsługuje setki imprez rocznie, niezależnie od ich wielkości. Cieszy nas, że skorzystała właśnie z urządzeń dystrybuowanych przez Aplauz do nagłośnienia Stadionu Narodowego. Specjaliści z TSE wiedzieli, że nagłośnienie QSC i mikrofony Sennheiser doskonale poradzą sobie z tym zadaniem. Szczególnie aktywny był (nomen omen aktywny) system liniowy QSC KLA, który charakteryzuje się bardzo małą wagą przy wysokiej skuteczności.

Wykorzystywane były m.in. następujące urządzenia:

QSC KLA 12 (moduły pełnopasmowe systemu liniowego KLA)
QSC KLA 181 (moduły subbasowe systemu liniowego KLA)
QSC KW 181 (subwoofery z serii KW)
QSC K 12 (kolumny pełnopasmowe z serii K)
QSC K 10 (kolumny pełnopasmowe z serii K)
QSC K 8 (kolumny pełnopasmowe z serii K)
Sennheiser e835 (mikrofony doręczne)
Sennheiser HSP 4 (mikrofony nagłowne)
Sennheiser evolution (systemy bezprzewodowe)
Sennheiser eW 300 IEM G3 (systemy bezprzewodowego odsłuchu dousznego)

Zdjęcia: Grupa TSE