W przypadku aplikacji bezprzewodowych mikrofon nagłowny może być użyty w połączeniu z różnymi nadajnikami typu bodypack firmy Sennheiser, w zależności od typu przewodu połączeniowego (zobacz zakładkę Warianty). Gdy mikrofon nagłowny HSP 4 jest wykorzystywany w aplikacjach przewodowych, może być on łączony z adapterem zasilania fantomowego MZA 900 P / MZA 900 P-4.
Nowość:
HSP 4 jest obecnie dostępny w ulepszonej wersji z nowym klipsem mocowania wysięgnika mikrofonu. Nowy klips to bardzo solidna i zwarta konstrukcja, która zapewnia niezwykle bezpieczne połączenie wysięgnika mikrofonu.
Pałąk wokółszyjny HSP wyposażony w starszy typ klipsu mocującego może zostać unowocześniony przez wymianę klipsu na nowy, który jest dostępny jako część zapasowa.
Cechy
- System modułowy – wszystkie elementy systemu są łatwo wymienne i wzajemnie dopasowane.
- Doskonała odporność na sprzężenia zwrotne.
- Mikrofon jest wyposażony w zdejmowaną nasadkę, która stanowi integralny ekran przeciwwietrzny/pop.
- Indywidualne dopasowanie do głów o różnych wielkościach.
- Odporny na skręcenia wysięgnik mikrofonu (Ø 2.0 mm), który można zamocować z lewej lub prawej strony pałąka (odłączany klips mocujący).
- Elastyczna sekcja gęsiej szyi.
- Przewód połączeniowy może być łatwo wymieniany.
- Klips mocujący wysięgnika mikrofonu może być wymieniany.
- Wszystkie metalowe części są wykańczane w procesie napylania próżniowego.
Zawartość pakietu
- wysięgnik mikrofonu
- pałąk wokółszyjny
- klipsy do mocowania wysięgnika mikrofonu
- przewód połączeniowy
- owiewka z gąbki
- plastikowy futerał ochronny z wnętrzem wypełnionym gąbką z otworami
- instrukcja obsługi





