Podnieś głos!

XS WIRELESS 1

System XS Wireless 1 został zaprojektowany dla początkujących i okazjonalnych użytkowników mikrofonów bezprzewodowych, którzy cenią prostotę, szybką konfigurację oraz brak utrudnień podczas użytkowania. Dzięki intuicyjnej, bazującej na ikonach obsłudze i synchronizacji pracy za pomocą jednego dotknięcia, ma możliwie najprostszą postać. I po prostu działa. 

Odbiór różnicowy sygnału z dwóch wbudowanych anten
Automatyczne zarządzanie częstotliwościami transmisji
Synchronizacja za pośrednictwem zdalnego kanału
Przełączalne częstotliwości UHF w szerokim zakresie pasma transmisji
Do 10 kompatybilnych kanałów

DLA WOKALISTÓW

Dostępne są dwa zestawy z mikrofonem doręcznym. Pierwszy bazuje na kapsule mikrofonowej e825, która sprawdzi się podczas odczytów czy prowadzenia imprez. Drugi zaś ma w komplecie kultową kapsułę e835, która spełni oczekiwania brzmieniowe najbardziej wymagających frontmanów, zarówno męskich, jak i żeńskich. 

XSW1-825 (z kapsułą dynamiczną)

XSW1-835 (z kapsułą dynamiczną)

DLA WOKALISTÓW

DLA MÓWCÓW/PROWADZĄCYCH

Dla wszystkich, którzy prowadzą odczyty, spotkania i prelekcje, oferujemy zestawy bezprzewodowe z mikrofonem nagłownym lub krawatowym. Pierwszy sprawdzi się najlepiej tam, gdzie w grę wchodzi ruch, na przykład podczas prowadzenia zajęć fitness. Zaś drugi przyda się podczas wywiadu do internetu lub telewizji, albo podczas konferencji z jedną główną osobą prowadzącą. 

XSW1-ME3 (z mikrofonem nagłownym)

XSW1-ME2 (z mikrofonem krawatowym)

DLA MÓWCÓW/PROWADZĄCYCH

DLA INSTRUMENTALISTÓW

Gitarowe systemy bezprzewodowe to dziś standard w branży. System XSW1 także oferuje taką funkcjonalność. Po prostu podłącz przewód do gitary, przypnij nadajnik do paska i graj. Trębacze czy saksofoniści także mogą korzystać z bezprzewodowej wolności: nowy zestaw z mikrofonem na gęsiej szyjce jest wygodny i niezawodny. 

XSW1-Cl1 (do gitary i basu)

XSW1-908 (do instrumentów dętych)

DLA INSTRUMENTALISTÓW

XS WIRELESS 2

System XS Wireless 2 przeznaczony jest dla osób, które od mikrofonów bezprzewodowych oczekują większej kontroli pracy i elastyczności w zastosowaniach. Odbiorniki w tych zestawach mają metalową obudowę, gotową sprostać trudom tras koncertowych, oraz wyświetlacz LCD informujący o wielu funkcjach. Odbiór sygnału odbywa się w technologii różnicowej True Diversity, a strojenie jest możliwe w szerszym zakresie pasma częstotliwości.

Odbiorniki z metalową obudową 
Odbiór różnicowy True Diversity poprzez dwie zewnętrzne anteny
Automatyczne zarządzanie częstotliwościami transmisji i ich synchronizacja za pośrednictwem zdalnego kanału
Możliwość strojenia w szerokim zakresie częstotliwości UHF
Dołączony zestaw do montażu w obudowach rack
Do 12 kompatybilnych kanałów

DLA WOKALISTÓW

Zestawy wokalne XS WIRELESS 2 zbudowane są dla tych, którzy idą o krok dalej. Odbiór True Diversity zapewnia niezawodną transmisję, a metalowy odbiornik wytrzyma najbardziej skomplikowane eventy. Pierwszy zestaw ma w komplecie jedną z najlepszych kapsuł dynamicznych marki Sennheiser - e835. Drugi natomiast oparty jest na kapsule pojemnościowej e865, która sprawdzi się na scenach koncertowych, podczas imprez, wywiadów, wykładów, lekcji i wielu innych wydarzeń. Oba zestawy są też znakomitymi narzędziami dla twórców filmów wideo, którzy wymagają bezkompromisowej jakości dźwięku. 

XSW2-835 (z kapsułą dynamiczną)

XSW2-865 (z kapsułą pojemnościową)

DLA WOKALISTÓW

DLA MÓWCÓW/PROWADZĄCYCH

Opierając się na dziedzictwie i doświadczeniu w tworzeniu systemów bezprzewodowych dla profesjonalnych i przyszłych artystów, opracowaliśmy zestawy XSW2 z miniaturowymi mikrofonami  pojemnościowymi. Zestaw z mikrofonem lavalier jest najprostszym rozwiązaniem dla prowadzących wykłady, którzy nie są fachowcami w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Zaś zestaw z mikrofonem nagłownym sprawdzi się podczas zajęć tanecznych, relacji sportowych i tym podobnych. 

XSW2-ME3 (z mikrofonem nagłownym)

XSW2-ME2 (z mikrofonem krawatowym)

DLA MÓWCÓW/PROWADZĄCYCH

DLA INSTRUMENTALISTÓW

Gitarzyści będą wdzięczni za system XSW2. Nie muszą robić nic poza podłączeniem miniaturowego nadajnika i graniem. Transmisja bezprzewodowa jest zapewniona dzięki rzeczywistemu odbiorowi dwuantenowemu, a zasięg jest tak stabilny, jak we wszystkich systemach bezprzewodowych marki Sennheiser. Reszta energii użytkownika może iść na ruch sceniczny, a przede wszystkim na muzykę.

XSW2-Cl1 (do gitary i basu)

DLA INSTRUMENTALISTÓW

Karty katalogowe

Newsletter