Rozwiązania TeamConnect Bar

Należące do rodziny Sennheiser TeamConnect rozwiązania TeamConnect Bar to skalowalne, wszechstronne urządzenia konferencyjne, zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania nowoczesnych spotkań, dzięki wbudowanej kamerze, mikrofonom i głośnikom. Dzięki opcjom przeznaczonym dla małych (TeamConnect Bar S) lub średnich (TeamConnect Bar M) przestrzeni do spotkań i współpracy, rozwiązania TeamConnect Bar z łatwością integrują się z Twoją ulubioną platformą konferencyjną i można je dodatkowo ulepszać za pomocą innych kompatybilnych produktów, w tym produktów firmy Sennheiser.

Kluczowe cechy:

Zaufana jakość dźwięku Sennheiser

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na wygodzie i wysokiej wydajności typu „plug and play”, czy też na możliwości regulacji ustawień w celu kompensacji akustyki pomieszczenia, nowe Bary spełnią Twoje oczekiwania.

Plug and Play: dzięki jakości dźwięku Sennheiser możesz skupić się na spotkaniu. Potężne, pełnozakresowe głośniki stereo z ulepszoną kierunkowością i zoptymalizowanym pasywnym chłodzeniem zapewniają naturalną i zrozumiałą mowę. Technologia kształtowania wiązki umożliwia płynne przejście między mówcami i zapewnia pełną swobodę ruchu i konfiguracji w przestrzeni.

Zaawansowana konfiguracja: wbudowany procesor DSP, a także możliwość dostosowania ustawień audio za pomocą Sennheiser Control Cockpit, daje możliwość dalszej optymalizacji akustyki pomieszczenia. Bary są również wyposażone w automatyczny przełącznik trybu konferencji lub muzyki.

 

Elastyczność

Rozwiązania TeamConnect Bar zapewniają niezrównaną swobodę i elastyczność. Wybierz odpowiedni TeamConnect Bar do wielkości swojego pokoju — TeamConnect Bar S do mniejszych pomieszczeń i TeamConnect Bar M do pomieszczeń średniej wielkości. Z łatwością zintegruj bar TC z projektem pomieszczenia dzięki wielu opcjom montażu, takim jak montaż na ścianie, montaż VESA, nablatowy lub wolnostojący. Możliwość wykorzystania Dante w celu dodania dodatkowych mikrofonów i/lub drugiej zewnętrznej kamery USB sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej skalowalne.

 

 

Wysoka jakość wideo
Technologia jest dobra, gdy jest niezauważalna. W przypadku spotkań oznacza to, że zarówno dźwięk, jak i obraz muszą być proste i wydajne. Firma Sennheiser od lat specjalizuje się w najwyższej jakości dźwięku, ale znaleźliśmy mocnego partnera wideo w niezależnym laboratorium testowym Image Engineering, aby zapewnić, że jakość wideo dorównuje jakości dźwięku, która jest synonimem naszej marki.

Rozwiązania TeamConnect Bar zawierają niektóre z najnowszych osiągnięć w technologii konferencji, aby jeszcze bardziej ulepszyć nowoczesne hybrydowe spotkania i wykłady – przenosząc wideo na wyższy poziom. Kamera 4K Ultra HD jest dodatkowo wzbogacona o funkcje AI, takie jak „Autoframing” i „Person Tiling”, dzięki którym wszyscy zdalni uczestnicy mogą wyraźnie widzieć wszystkich w pomieszczeniu. Przekazywane są nawet najmniejsze gesty i mimika, co zapewnia większą integrację i zaangażowanie podczas spotkania.

 

Wydajna konfiguracja

Mniej kabli, mniej zmartwień.

Dzięki wbudowanemu procesorowi DSP i dostępnemu trybowi pojedynczego kabla możesz zredukować liczbę kabli i uprościć podłączanie. Zintegrowane funkcje, takie jak mechanizm podwieszania, prowadnica kabla, dostępne PoE i Dante, znacznie zmniejszają bałagan i upraszczają instalację.

Dzięki różnym dostępnym opcjom montażu (montaż na ścianie, uchwyt VESA, na blacie lub wolnostojący) rozwiązania TeamConnect Bar idealnie integrują się z każdym projektem pomieszczenia.

 

 

Integracja niezależna od marki

W Sennheiser wierzymy, że próbując włączyć klientów do ekosystemu, ograniczasz ich możliwości. Poszliśmy o krok dalej w tej filozofii dzięki rozwiązaniom TeamConnect Bar Solutions.

Zgodność i certyfikaty dla głównych platform UC, takich jak Microsoft Teams i Zoom, są koniecznością w przypadku barów UC.* Dodaliśmy jednak szerszą kompatybilność z innymi systemami kontroli multimediów*, takimi jak Crestron, Extron, Q-SYS i innymi naszymi partnerami , aby dać Ci jeszcze więcej wolności i elastyczności, których potrzebujesz i na które zasługujesz. Ponadto w trybie BYOD (Bring Your Own Device) TC Bar można używać z szerszą gamą aplikacji do obsługi spotkań, ponieważ są one automatycznie rozpoznawane jako standardowe urządzenie konferencyjne USB.

*Certyfikacja systemów kontroli mediów innych firm (Barco, Crestron, Extron, Q-SYS itp.) jest w toku i jest prowadzona dla wszystkich głównych platform UC.

 

Kontrola i zarządzanie

Chociaż rozwiązania TeamConnect Bar Solutions będą doskonale działać od razu po wyjęciu z pudełka w wielu przestrzeniach, oferujemy różnorodne opcje zarządzania i kontroli. Dzięki Sennheiser Control Cockpit możesz pracować z ustawieniami wstępnymi, aby dokonać wstępnych regulacji w zależności od sposobu i pozycji montażu. Strefy wykluczenia mają na celu wykluczenie niepożądanych dźwięków (takich jak np. głośne projektory), podczas gdy strefa priorytetowa może nadać priorytet i wyróżnić jednego mówcę lub konretny obszar.

Dzięki naszej otwartej filozofii ekosystemu, bary TC są również kompatybilne z wieloma głównymi systemami kontroli mediów naszych partnerów, takimi jak Crestron, Extron, Q-SYS i nie tylko*. Do podstawowych ustawień, takich jak zoom czy person tiling, można użyć pilota dołączonego do zestawu.

*Oczekujemy na certyfikaty dla systemów kontroli multimediów innych firm (Barco, Crestron, Extron, Q-SYS itp.) i platform (Microsoft Teams, Zoom, Tencent itp.)

 

Bezpieczeństwo

Rozwiązania TeamConnect Bar są zgodne z najlepszymi praktykami branżowymi, a ich konfiguracja jest chroniona hasłem. Komunikacja z Sennheiser Control Cockpit, a także systemami kontroli multimediów innych firm jest szyfrowana przy użyciu standardu branżowego Transport Layer Security 1.2 i zabezpieczona przed niewłaściwym użyciem. Bary TC obsługują również uwierzytelnianie sieciowe IEEE 802.1x i oczywiście dla dodatkowej prywatności dołączona jest osłona obiektywu.

 

 

 

Zrównoważony wpływ na środowisko

W przypadku naszych opakowań staramy się w miarę możliwości unikać materiałów kompozytowych, jednocześnie zmniejszając ilość tworzyw sztucznych na rzecz papieru i tektury.

Nasze produkty są „Made to last”. Chcemy nie tylko, aby nasi klienci cieszyli się produktami Sennheisera przez długi czas, ale także pomagamy zapewnić, że mniej produktów jest wyrzucanych. Dlatego staramy się dostarczać części zamienne do wielu naszych produktów przez długi czas.

 

 

Zastosowanie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TeamConnect Bar S  TeamConnect Bar M

 

Opcje montażu

 

 

Room Planner

Sennheiser Room Planner to inowe ntuicyjne, oparte na przeglądarce narzędzie do konfiguracji sali, które pomaga znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie produktowe Sennheiser dla Twojej sali konferencyjnej.

Wprowadzając kilka prostych szczegółów, możesz stworzyć internetową mapę swojej przestrzeni spotkań i zidentyfikować najlepsze rozwiązania dla swojego środowiska. Room Planner pomaga znaleźć odpowiedzi na następujące często zadawane pytania:

 • Które rozwiązanie Sennheisera jest odpowiednie dla mojej konkretnej sali konferencyjnej?
 • Ile produktów muszę zainstalować, aby mieć pewność, że wszyscy w pokoju będą słyszani?
 • Gdzie je umieścić?

Zapraszamy do przetestowania Room Plannera tu: https://roomplanner.sennheiser.com

 


 

Oferta:
-
Oferta
   Dostępność:
   -
   Dostępność
     TEAMCONNECT BAR S Nowość
     TeamConnect Bar S to najbardziej elastyczne urządzenie typu „all-in-one” do małych sal konferencyjnych i przestrzeni do współpracy.
     5.818,01 PLN
     Zapytaj o dostępność
     TEAMCONNECT BAR M Nowość
     TeamConnect Bar M to najbardziej elastyczne urządzenie typu „all-in-one” do średniej wielkości sal konferencyjnych i przestrzeni do współpracy.
     8.948,01 PLN
     Zapytaj o dostępność