TeamConnect Intelligent Speaker

Inteligentny głośnik TeamConnect Intelligent Speaker to najlepsze rozwiązanie audio zoptymalizowane pod kątem średniej wielkości sal Microsoft Teams Rooms dla maksymalnie 10 osób. Został zaprojektowany specjalnie, aby dać zespołom zupełnie nowy sposób współpracy podczas spotkań hybrydowych: inteligentny, sfokusowany, integrujący – tak, jakby wszyscy byli w tym samym miejscu.

 

Kluczowe cechy

 

 

Wydajne i inteligentne spotkania

Instalacja i podłączenie nigdy nie były łatwiejsze. Możesz w pełni wykorzystać zestaw głośnomówiący od razu po zainstalowaniu go w sali Microsoft Teams Room. Dzięki tej wciągającej i przyjaznej dla użytkownika konfiguracji nie trzeba ustawiać dźwięku, przygotowywać żadnych dodatkowych urządzeń, takich jak laptop lub tablet, ani notatek ani pióra, aby wszystko działało bezproblemowo. Głośnik będzie również dokonywał transkrypcji spotkania w czasie rzeczywistym, identyfikując do 10 różnych głosów w pomieszczeniu.

 

 

 

 

Bezdotykowe i inteligentne użytkowanie

Współpraca ma kluczowe znaczenie w przypadku inteligentnego głośnika TeamConnect. Użytkownicy Microsoft Teams mogą dołączać do Microsoft Teams natychmiast i bezdotykowo. Grzebanie przy wyposażeniu sali konferencyjnej, poświęcanie cennego czasu w ciągu dnia na rozwiązywanie problemów technicznych to już przeszłość. Inteligentny głośnik TeamConnect rozumie polecenia głosowe i płynnie na nie reaguje — coś, z czego słynie firma Microsoft. Inteligentny asystent głosowy Microsoft Cortana umożliwia użytkownikom słowne sterowanie mikrofonem podczas wideokonferencji i spotkań zespołowych.

 

 

 

Najlepsza jakość dźwięku

Sennheiser i Microsoft przeniosły środowisko Microsoft Teams Room na nowy poziom, dostarczając potężny i inteligentny produkt, który pozwala użytkownikom Microsoft Teams korzystać z nowej  jakości dźwięku. Dzięki mocnemu głośnikowi i 7 mikrofonom z kształtowaniem wiązki, TC ISP ma zasięg 3,5 metra i zapewnia doskonałą zrozumiałość mowy podczas każdego spotkania z doskonałą wydajnością przekazywania rozmowy. Dzięki temu przyjaznemu dla użytkownika mikrofonowi dookólnemu, który zajmuje mniej czasu na konfigurację i eliminuje problemy techniczne, masz więcej czasu na współpracę i produktywność.

 

 

 

 

Współpraca bez ograniczeń

Zdalnym uczestnikom lub osobom niedosłyszącym transkrypcja na żywo daje większy komfort, umożliwiając wciągającą i integrującą współpracę — bez żadnych wad ani ograniczeń. Odpowiednie dokumenty transkrypcyjne są dostępne natychmiast po spotkaniu - do pracy zespołowej bez żadnych barier na każdym poziomie. Sennheiser i Microsoft wspólnie przesuwają granice, a Microsoft Teams Rooms jest teraz znacznie lepszym środowiskiem współpracy dzięki TeamConnect Intelligent Speaker.

 

 

 

Instalacja i konfiguracja

Konfiguracja nowego inteligentnego głośnika TeamConnect jest prosta. W zestawie znajdziesz moduł Power & Data Box, który łączysz bezpośrednio z konsolą Microsoft Teams Rooms i zasilaczem. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć inteligentny głośnik TeamConnect za pomocą dołączonego kabla USB-C do modułu Power & Data Box i gotowe.

 

Dodatkowe informacje

  • Dowiedz się więcej o rozpoznawaniu mowy Microsoft: klik
  • Dowiedz się więcej o Microsoft Cortana: klik
  • Dowiedz się więcej o Microsoft Teams Rooms: klik

 

TeamConnect Intelligent Speaker Nowość
Inteligentny głośnik zoptymalizowany pod kątem średniej wielkości sal Microsoft Teams Rooms.
2.199,00 PLN
Kup teraz