• XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 1
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 1
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 2
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 2
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 3
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 3
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 4
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 4
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 5
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 5
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 6
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 6
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 7
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 7
 • XSW IEM SET (A) - Zdjęcie nr 8
  XSW IEM SET (A) - Zdjęcie duże nr 8

XSW IEM SET (A)

Nowy, bajecznie prosty w obsłudze system dousznego monitoringu osobistego (IEM). Pasmo A (476-500 MHz).
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
2.699,00 PLN
Nr. katalogowy: 509146
Kup teraz

Nowy, bajecznie prosty w obsłudze system dousznego monitoringu osobistego (IEM). Pasmo A (476-500 MHz).

Zestaw XS Wireless IEM zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przesiąść się na monitoring douszny. Definiując nowe standardy prostego, elastycznego i niezawodnego bezprzewodowego odsłuchu dousznego, ten system został zaprojektowany, aby pomóc Ci przenieść występy na wyższy poziom, niezależnie od Twojego doświadczenia technicznego. Czy jest to próba, czy występ na żywo, na scenie klubowej, czy na nabożeństwie: korzystaj z renomowanego dźwięku Sennheiser i solidnej, profesjonalnej niezawodności UHF w wygodnym i wytrzymałym systemie, który pozwoli Ci skupić się na graniu.

Zestaw XS Wireless IEM zawiera wszystkie elementy potrzebne do skonfigurowania osobistego monitorowania w ciągu kilku minut po wyjęciu z pudełka. XS Wireless IEM to podstawowy system odsłuchu dousznego Sennheisera, który zapewnia cały potencjał zaawansowanego monitoringu dousznego z eleganckim, łatwym w użyciu interfejsem. Aby wykorzystać wszystkie jego możliwości nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej: doskonale słyszysz siebie w każdym środowisku i możesz dążyć do osiągnięcia nowych poziomów perfekcji.

System zawiera wytrzymały nadajnik, lekki odbiornik bodypack, podstawowe douszne słuchawki IE 4, baterie, zasilacz z adapterem wielonapięciowym oraz zestaw do montażu nadajnika w racku.

Osiem wstępnie skonfigurowanych banków częstotliwości w profesjonalnym zakresie UHF (każdy z 12 idealnie dopasowanymi kanałami) zapewnia niezawodne i czyste połączenie w każdej sytuacji. Standardowe i zaawansowane funkcje sprawiają, że XS Wireless IEM jest elastyczny i sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych aplikacjach. Seria dostosowuje się do Twoich wymagań podczas prób lub występów na żywo, na scenie klubowej lub podczas nabożeństwa. Wiele trybów audio odpowiada różnym występom i wymaganiom miksowania. Możesz łatwo zmienić tryb odsłuchu na mono, stereo lub dwukanałowy.

Bodypack odbiornika stereo, choć lekki, został zaprojektowany z myślą o scenach na żywo. Opcje ustawień są dobrze zabezpieczone za solidnym panelem. Dioda LED stanu informuje o stanie baterii i połączenia, a wyświetlacz LCD umożliwia dostęp do dalszych ustawień. Możesz precyzyjnie dostroić preferowany tryb odsłuchu, zrównoważyć miks, przełączyć korektor, aby wzmocnić wyższe częstotliwości lub wybrać kanał lub zmienić częstotliwość ręcznie.

Nadajnik stereo jest wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę. Dostrajanie najważniejszych opcji nigdy nie było łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć gain, sprawdzić ustawienia częstotliwości, czy zsynchronizować więcej odbiorników swojego zespołu – to wszystko wymaga mniej kliknięć niż odliczanie Twojego perkusisty. Zestaw do montażu w racku i zdejmowana antena umożliwiają elastyczne konfiguracje.

W zestawie znajduje się również para słuchawek dousznych IE 4. Oferują wyjątkową jakość dźwięku i wysoką dynamikę oraz są wyposażone w wymienne adaptery, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie. Otrzymujesz dobrą izolację od szumów otoczenia, a także bardzo dobre odwzorowanie basów.

Najważniejsze cechy

 •  Kompletny zestaw — zawiera wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcia bezprzewodowego monitorowania dousznego
 • Zaawansowane funkcje, takie jak korektor i limiter
 • Niezawodne, łatwe w zarządzaniu połączenie bezprzewodowe w profesjonalnym zakresie UHF
 • Idealnie dopasowane ustawienia częstotliwości w 8 bankach po 12 kanałów każdy z opcją dostrajenia ręcznego
 • Wiele trybów audio dla różnych konfiguracji lub występów i unikalnych opcji miksowania
 • Z jednym nadajnikiem można używać nieograniczonej liczby odbiorników, co pozwala na ekonomiczne konfiguracje
 • Tryb skupienia umożliwia nadanie priorytetu jednemu wejściu nad drugim bezpośrednio z odbiornika bodypack,aby uzyskać odsłuch dostosowany do użytkownika
 • Czujnik podczerwieni do łatwej synchronizacji wielu odbiorników z jednym nadajnikiem

 

 

 

Uniwersalny zestaw startowy na profesjonalnym poziomie

Przejście na odsłuch douszny nie jest już przytłaczające i nie wymaga długiej listy nowego wyposażenia. Zestaw XS Wireless IEM zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Możesz teraz mieć najlepszy dźwięk bliskiego pola, pełną kontrolę nad miksem i dobrą izolację, a także solidne połączenie bezprzewodowe. Skoncentruj się na nowym brzmieniu na żywo na dowolnej scenie: XS Wireless IEM oferuje Ci bogaty zestaw opcji, które przenoszą występy na nowy poziom perfekcji.

 

 

 

 

Dostosowuje się do każdej sytuacji i konfiguracji

Czy jesteś solowym wykonawcą z gitarą i laptopem? Duet ze zmieniającymi się instrumentami, czy większy zespół, a może wszystko razem? Możesz liczyć na XS Wireless IEM. Każdy odbiornik może zaoferować indywidualny miks dzięki wielu trybom audio i opcjom balansowania. Możesz również łatwo skonfigurować cały zespół, po prostu podłączając dodatkowe zestawy odbiorników do nadajnika.

 

 

 

 

 

Nie chodzi tylko o dźwięk

Tak, XS Wireless IEM wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję UHF, aby zapewnić niezawodny, czysty dźwięk – a słuchawki douszne IE 4 oferują pełną dynamikę i wszystkie poziomy basów. Ale to nie wszystko. Skondensowaliśmy dziesięciolecia doświadczeń z dużych i małych scen w XS Wireless IEM. Większość można usłyszeć. Coś można poczuć. A inne aspekty zwrócą Twoją uwagę tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz. Ale wszystkie te zebrane przez nas doświadczenia dadzą Ci bezpieczeństwo i pewność siebie, czy to na żywo na scenie, czy podczas długich sesji prób.

 

 

 

Zestaw zawiera:

 • Odbiornik stereofoniczny XSW IEM EK
 • Nadajnik stereofoniczny XSW IEM SR
 • Słuchawki douszne IE 4
 • 2 baterie AA
 • Zestaw do montażu w racku
 • Zasilacz NT 12-5CW + adapter krajowy
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Instrukcja bezpieczeństwa

 

Dane techniczne

Poziom wyjściowy 2 x 1,25 Veff / 16 Ω
Kolor czarny
Zasilanie 2 x bateria AA, 1,5 V
Temperatura pracy 0°C - +40°C
Wymiary ok. 95 x 70 x 26 mm (odbiornik), 200 x 128 x 42 mm (nadajnik)
Waga ok. 110 g (odbiornik z bateriami), 700 g (nadajnik)
Złącze 2x gniazdo XLR-3/¼" (6,3 mm) combo, elektronicznie symetryzowane (nadajnik)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) ≤ 1 %
Pasmo przenoszenia 45-15000 Hz
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter