Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            
 • XS Lav Mobile - Zdjęcie nr 1
  XS Lav Mobile - Zdjęcie duże nr 1
 • XS Lav Mobile - Zdjęcie nr 2
  XS Lav Mobile - Zdjęcie duże nr 2

XS Lav Mobile

Wszechkierunkowy przypinany mikrofon krawatowy ze złączem TRRS 3,5 mm do rejestracji dźwięku na urządzeniach mobilnych i komputerach
229,00 PLN
Nr. katalogowy: 509260
Kup teraz

Wszechkierunkowy przypinany mikrofon krawatowy ze złączem TRRS 3,5 mm do rejestracji dźwięku na urządzeniach mobilnych i komputerach

XS Lav Mobile jest idealnym narzędziem, aby ulepszyć jakość nagrań dialogów na urządzeniach mobilnych i komputerach. XS Lav to wszechkierunkowy przypinany mikrofon z 2-metrowym kablem i złączem TRRS 3,5 mm, który zapewnia wyraźny, naturalny postęp w nagrywaniu wywiadów, vlogów, podcastów i nie tylko. W pudełku znajduje się zdejmowana piankowa osłona przeciwwiatrowa i woreczek ze sznurkiem do przechowywania.

Cechy

 • Idealny do podcastów, wideo i nagrań lektorskich, które wymagają prostej konfiguracji i wysokiej jakości audio
 • Wielokierunkowa kapsuła mikrofonowa zapewnia czysty, naturalny dźwięk
 • Akcesoria obejmują klips na mikrofon, osłonę przeciwwiatrową i pokrowiec do przechowywania
 • Złącze TRRS 3,5 mm do użytku z urządzeniami mobilnymi i komputerami
 • Długość kabla 2 m

Nagrywaj wyraźnie

Podniesienie jakości dźwięku to jeden z najlepszych sposobów na ogólną poprawę jakości treści. Tradycyjnie wbudowane mikrofony w komputerach i urządzeniach mobilnych przechwytują nie tylko Twój głos. Dzięki usunięciu rozpraszającego hałasu z otoczenia uzyskuje się skoncentrowany dźwięk, zapewniając słuchaczowi przyjemniejsze wrażenia.

Nagrywaj jak profesjonalista

XS Lav Mobile to mikrofon dookólny, czyli najczęściej używany w profesjonalnych zastosowaniach nadawczych typ mikrofonu. Umieszczając mikrofon bliżej źródła dźwięku, możesz uchwycić więcej swojego głosu, a mniej otoczenia. Możliwość dyskretnego przypięcia mikrofonu do ubrania zapewnia zarówno profesjonalny wygląd, jak i doskonały dźwięk.

Prosty i skuteczny

Konfiguracja XS Lav jest niesamowicie prosta. Twój telefon lub komputer zasili mikrofon i automatycznie przełączy się z mikrofonu wewnętrznego, żadne dalsze czynności nie są wymagane. Po prostu podłącz kabel do urządzenia i możesz nagrywać.

Co w zestawie?

 • Mikrofon krawatowy ze złączem TRRS 3,5 mm i kablem 2 m
 • Zaczep mikrofonowy
 • Osłona przeciwwietrzna
 • Etui do przechowywania

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewód 2 m
Kolor czarny
Zasilanie z urządzenia
Waga 19 g
Charakterystyka kierunkowości Wszechkierunkowy
Czułość -42 dB V/Pa
Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Złącze Jack 3,5 mm
Pasmo przenoszenia 50-18000 Hz
Rodzaj mikrofonu Krawatowy
Newsletter