Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            
 • SoundProtex - Zdjęcie nr 1
  SoundProtex - Zdjęcie duże nr 1
 • SoundProtex - Zdjęcie nr 2
  SoundProtex - Zdjęcie duże nr 2
 • SoundProtex - Zdjęcie nr 3
  SoundProtex - Zdjęcie duże nr 3
 • SoundProtex - Zdjęcie nr 4
  SoundProtex - Zdjęcie duże nr 4

SoundProtex

Ochronne zatyczki do uszu.
189,00 PLN
Nr. katalogowy: 108-3145
Wariant
Kup teraz

Ochronne zatyczki do uszu.

Uzyskaj zrównoważony dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości ze wszystkimi szczegółami dźwiękowymi, które sprawiają, że muzyka jest genialna, ale na bezpieczniejszym poziomie głośności. Filtry SoundProtex chronią uszy, zmniejszając głośność, dzięki czemu możesz bezpiecznie słuchać dłużej. Teraz możesz cieszyć się koncertami i festiwalami — bez martwienia się o słuch.

Najważniejsze cechy

 • Wygodne i precyzyjne dopasowanie, dzięki możliwości wyboru jednego z rozmiarów końcówek douszych
 • Bezpieczny dla skóry materiał TPE, idealny dla skóry wrażliwej
 • Te małe, dyskretne zatyczki do uszu są idealne wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ochrony słuchu
 • Wybierz filtr total block, aby się zrelaksować, wyspać lub uchronić uszy przed wodą podczas pływania
 • Używaj tak często, jak chcesz — wystarczy przetrzeć ściereczką lub spłukać pod wodą po użyciu.

 

 

 

Dbaj o zdrowie uszu i baw się lepiej
Niektóre utwory brzmią najlepiej, gdy słucha się ich na żywo — ale zbyt głośna muzyka może mieć wpływ na słuch.

Częścią przyjemności słuchania muzyki jest blask dźwięku. Jednak jeśli słuchasz zbyt długo i zbyt głośno, możesz zacząć tracić zdolność słyszenia szczegółów. Koncerty i festiwale często narażają fanów na wysokie poziomy głośności na tyle długo, że staje się to zagrożeniem dla ich słuchu.

Zatyczki do uszu zawsze były sposobem na ochronę słuchu. Ale standardowe wersje piankowe lub gumowe mają dużą wadę: pogarszają dźwięk. Zadaliśmy więc pytanie, dlaczego nie ma sposobu na bezpieczne słuchanie — i nadal dawanie ludziom radości z genialnej muzyki na żywo?

 

 

 

 

Ciesz się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu

Nie poświęcaj dobrego dźwięku — ani dobrego wyglądu — aby chronić swój słuch.

Duże, nieporęcznie wyglądające piankowe lub gumowe zatyczki do uszu zawsze zwracają uwagę. Wycinają również wiele wyższych częstotliwości, jednocześnie przepuszczając niższe. Efekt? Stłumiony, mocny bas. Z SoundProtex tego nie doświadczysz. Opatentowana technologia zastosowana w naszych eleganckich dwustopniowych filtrach ochronnych zapewnia doskonały, zrównoważony dźwięk.

Aby to osiągnąć, zastosowaliśmy zarówno dostrojoną membranę, jak i siatkę dźwiękochłonną. W połączeniu ze sobą komponenty te w równym stopniu redukują wysokie i niskie częstotliwości. Otrzymujesz czysty, zrównoważony dźwięk bez utraty szczegółów i przejrzystości. Co więcej, te małe, dyskretne zatyczki do uszu są praktycznie niezauważalne podczas noszenia.

 

 

 

Zrównoważony dźwięk ułatwia słyszenie otoczenia

SoundProtex zachowuje szczegóły dźwiękowe, których potrzebujesz, aby być świadomym swojego otoczenia.

Chociaż musisz chronić uszy przed nadmierną głośnością, nadal ważne jest, aby mieć świadomość tego, co dzieje się wokół Ciebie: na przykład, aby zrozumieć, co ludzie mówią lub usłyszeć alarm. Zrównoważona redukcja dźwięku w SoundProtex zachowuje klarowność dźwięków, a tym samym Twoją świadomość.

Na przykład, kiedy słuchamy mówiących ludzi, nasze uszy polegają na szczegółach o wyższej częstotliwości, aby rozróżnić słowa. Standardowe zatyczki do uszu mogą zbytnio niwelować te wyższe częstotliwości, co może utrudniać zrozumienie innych. Dwustopniowe filtry SoundProtex zapewniają idealnie zrównoważony dźwięk, który zawiera wystarczająco dużo szczegółów o wysokich częstotliwościach, aby ułatwić rozmowy.

 

 

 

 

Wycisz świat

Użyj filtrów całkowitej blokady, gdy chcesz ciszy i spokoju.

Czasami najbardziej chcesz usłyszeć ciszę. Kiedy próbujesz wyeliminować jak najwięcej dźwięku, zastosuj dołączone filtry pełnej blokady dźwięku. Świetnie sprawdzają się na przykład podczas podróży, lub gdy chcesz się zrelaksować lub spać w hałaśliwym otoczeniu. Mogą nawet chronić uszy przed wodą, jeśli zdecydujesz się popływać w hotelowym basenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjazne dla ucha materiały, które można ponownie wykorzystać
Zatyczki do uszu SoundProtex są wielokrotnego użytku i nie powodują alergii
.

Kiedy nosisz coś przez wiele godzin, musi to być wygodne i nie wywoływać alergii. Wkładki douszne SoundProtex są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału TPE klasy medycznej, który nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry. Dodatkowo nie zawierają plastyfikatorów i innych substancji, które mogą powodować problemy.

Końcówki douszne są również dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie. Kiedy skończysz ich używać, po prostu opłucz zatyczki pod bieżącą wodą lub wytrzyj do czysta szmatką. Włóż je do dołączonego etui, a będziesz gotowy na kolejną sesję wspaniałego, bezpiecznego dźwięku lub ciszy i spokoju dzięki filtrowi pełnej blokady.

 

 

 

 

Co w zestawie?

 • Zestaw adapterów do uszu (S/M/L)
 • 1 para filtrów akustycznych (średniej przepuszczalności: odpowiedni do podróży, festiwali/koncertów i innych wydarzeń)
 • 1 para filtrów pełnej blokady (do relaksu, spania, pływania)
 • Etui ochronne

Dane techniczne

Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Redukcja szumów Pasywna
Waga S (1,1 g); M (1,4 g); L (1,6 g)
Wymiary S (5-10 mm), M (6-11 mm), L (7-12 mm)
Kolor Szary
Newsletter