• Set 860 - Zdjęcie nr 1
  Set 860 - Zdjęcie duże nr 1
 • Set 860 - Zdjęcie nr 2
  Set 860 - Zdjęcie duże nr 2
 • Set 860 - Zdjęcie nr 3
  Set 860 - Zdjęcie duże nr 3
 • Set 860 - Zdjęcie nr 4
  Set 860 - Zdjęcie duże nr 4

Set 860

Wspomagający słyszenie stereofoniczny system bezprzewodowy do odsłuchu TV
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
1.139,00 PLN
Nr. katalogowy: 506817
Kup teraz

Wspomagający słyszenie stereofoniczny system bezprzewodowy do odsłuchu TV

Z wiekiem naszym uszom coraz trudniej odbierać dźwięki i głosy. Ale gdy podgłaśniamy telewizor, często przeszkadzamy innym - naszym bliskim czy naszym sąsiadom. Sennheiser Set 860 rozwiązuje ten problem. Pozwala nie tylko ustawić głośność według własnych upodobań, nie przeszkadzając nikomu, ale także pozwala dostosować sygnał audio do własnych potrzeb. W ten sposób możesz nawet nieco zmniejszyć głośność i nadal będzisz cieszyć się wyrazistym i ostrym dźwiękiem telewizora.

Wspomagające słyszenie słuchawki Set 860 wykorzystują najnowocześniejszą technologię bezprzewodową, oferując perfekcyjny komfort użytkowania, krystalicznie czysty dźwięk oraz możliwość dostosowania brzmienia do indywidulanych potrzeb. Przyjemność odsłuchu gwarantują intuicyjne funkcje, w tym wstępnie zdefiniowane profile brzmieniowe, zwiększona klarowność mowy i regulacja głośności dla każdego ucha. Set 860 zapewnia znakomitą jakość odwzorowywanej mowy oraz muzyki. Dzięki niezawodnej technologii bezprzewodowej, słuchawki oferują wyśmienitą jakość połączenia do 70 metrów bez użycia kabli. Prócz klarownego i pełnego brzmienia, urządzenie cechuje się także eleganckim wyglądem oraz intuicyjną i prostą obsugą.

Doskonałe brzmienie z systemem rozpoznawania mowy

Set 860 zapewnia trzy profile odsłuchu, ponadto użytkownicy mogą w łatwy sposób regulować niezależne ustawienie głośności dla prawego i lewego ucha. Pozwala na to przycisk umieszczony na odbiorniku oraz przełącznik na stacji dokującej. 

Unikatowa funkcja rozpoznawania głosu pomaga zwiększyć dynamikę słyszanej mowy, redukując hałasy z tła, które mogą przeszkadzać w klarownym odbiorze dialogów. 

Wysoka jakość wykonania i intuicyjna obsługa

Zestaw został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, co gwarantuje doskonałą trwałość, jakość i niezawodność. Słuchawki są także wysoką ergonomią. Zapewnia to wyjątkowa konstrukcja przenosząca środek ciężkości poniżej linii podbródka. Wygoda, komfort użytkowania i bateria działająca 18 godzin na jednym ładowaniu, pozwalają na długie sesje odsłuchowe. 

Urządzenie w razie potrzeby może się uruchomić oraz wyłączyć, jeśli nie jest używane. Dobrze widoczne diody LED wskazują stan połączenia bezprzewodowego, a także poziom naładowania baterii. Wskaźniki są umieszczone na stacji dokującej, w celu polepszenia komfortu.

Najważniejsze cechy:

 • bezprzewodowe słuchawki stereofoniczne do obioru dźwięku TV
 • odpowiednie dla osób niedosłyszących
 • 3 profile brzmieniowe
 • niezależna regulacja dźwięku dla każdego ucha
 • system rozpoznawania mowy
 • bezprzeowodowy zasięg do 70 m

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Douszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny
Pasmo przenoszenia 15 - 16000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 125 dB
Waga 61 g
Czas pracy do 18 godz.
Czas ładowania Do 3 godz.
sennheiser.pl Reviews with ekomi-pl.com
Newsletter