• MobileConnect - Zdjęcie nr 1
    MobileConnect - Zdjęcie duże nr 1

MobileConnect

Intuicyjny system streamingu treści audio za pośrednictwem Wi-Fi na urządzenia mobilne
Nr. katalogowy:
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Intuicyjny system streamingu treści audio za pośrednictwem Wi-Fi na urządzenia mobilne

Sennheiser MobileConnect - co to jest?

Sennheiser MobileConnect to zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze, system przesyłania treści audio za pośrednictwem sieci Wi-Fi na mobilne urządzenia użytkowników, np. na kampusie uniwersyteckim albo muzeum. MobileConnect można również rozpatrywać pod kątem intuicyjnego systemu wspomagania słuchu, który wpisuje się w trend „Bring Your Own Device”. Nowa generacja MobileConnect składa się z trzech komponentów: osprzętu MobileConnect Station, oprogramowania MobileConnect Manager i aplikacji dla końcowych użytkowników MobileConnect App dla iOS i Android.

Kluczowe funkcje i cechy

Doskonały dźwięk

Niska latencja jest niezbędna do wspomagania słyszenia. MobileConnect umożliwia transmisję z niewielkimi opóźnieniami do urządzeń mobilnych. Zapewnia streaming audio w czasie rzeczywistym z wysokiej jakości dźwiękiem i doskonałą zrozumiałością mowy. Integracja z istniejącymi sieciami umożliwia implementację systemu wsomagania słyszenia w dowolnym miejscu i czasie.

Osobisty asysten słuchu

Osobisty asystent słuchu umożliwia użytkownikom idealne dostosowanie sygnału audio do ich indywidualnych potrzeb słuchowych. Sterowanie za pomocą aplikacji na ekranie dotykowym smartfonu sprawia, że obsługa jest łatwa i intuicyjna. Asystent słuchu poprawia zrozumiałość mowy i zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Integracja i zarządzanie

MobileConnect łatwo integruje się z istniejącą siecią i infrastrukturą audio. MobileConnect Manager ułatwia administrację i konfigurację całego systemu.

Bring Your Own Device

Studenci i publiczność używają własnego urządzenia jako odbiornika. Nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt. Dla użytkowników ich własne urządzenie jest najwygodniejsze w użyciu. Dla operatorów nie ma wysiłku związanego z obsługą i konserwacją urządzeń. Całkowity koszt posiadania systemu jest utrzymany na minimalnym poziomie.

Zeskanuj kod QR

Uzyskać dostęp do kanału można poprzez wpisanie ID kanału lub skanując kod QR.

Transmisja w technologii Unicast

Dzięki MobileConnect możliwa jest transmisja treści audio przez WiFi do wszystkich smartfonów (iOS i Android).

 

Aplikacja MobileConnect

 

 

Osobisty asystent słuchu

Osobisty asystent słuchu umożliwia użytkownikom dostosowanie sygnału audio do indywidualnych potrzeb słuchowych oraz poprawia zrozumiałość mowy i jakość dźwięku. Intuicyjne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego zapewnia łatwo dostępne wspomaganie słyszenia osobom niedosłyszącym. 

 

 

 

Elastyczna integracja z siecią

 

 

 

MobileConnect Manager

W trybie menedżera MobileConnect Manager jest pojedynczym punktem administracyjnym dla wszystkich stacji MobileConnect. Najlepiej sprawdza się przy zarządzaniu wieloma stacjami i oferuje najwyższą skalowalność dla profesjonalnych infrastruktur IT.

 

 

 

Tryb autonomiczny

Jako alternatywa do korzystania z MobileConnect Manager, pojedyncze stacje MobileConnect mogą pracować w trybie autonomicznym. Ułatwia to integrację sieciową i jest szczególnie korzystne w przypadku ograniczonej infrastruktury IT.

 

 

 

 

Stacja MobileConnect 

Stacja MobileConnect jest częścią systemu MobileConnect. Wyposażona w Power over Ethernet, XLR i Dante, może być zainstalowana w dowolnym miejscu w sieci, czy to w sali audytoryjnej, czy w centralnej serwerowni.

 

 

 

 


Więcej informacji o systemie uzyskacie na stronie www.sennheiser.com lub kontaktując się z nami bezpośrednio: kontakt.

Newsletter