• MKE 200 - Zdjęcie nr 1
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 1
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 2
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 2
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 3
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 3
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 4
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 4
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 5
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 5
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 6
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 6
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 7
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 7
 • MKE 200 - Zdjęcie nr 8
  MKE 200 - Zdjęcie duże nr 8

MKE 200

Nowy kompaktowy mikrofon kierunkowy kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami oraz urządzeniami mobilnymi.
359,00 PLN
Nr. katalogowy: 508897
Kup teraz

Nowy kompaktowy mikrofon kierunkowy kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami oraz urządzeniami mobilnymi.

W dzisiejszych czasach łatwo jest osiągnąć wysoką jakość wideo, ale nie zawsze tak jest, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Nawet telefon w kieszeni umożliwia nagrywanie filmów w doskonałej rozdzielczości 4K, więc dlaczego jakość dźwięku miałaby ustępować jakości obrazu?

Przedstawiamy MKE 200: pierwszy krok do ulepszenia dźwięku.

Teraz rejestracja dźwięku w hałaśliwym otoczeniu nie stanowi już problemu. Kapsuła mikrofonu kierunkowego pozwala rozbrzmieć Twojemu głosowi, a dodatkowe atuty takie jak osłona przeciwwietrzna i uchwyt antywstrząsowy sprawiają, że nagrania brzmią czyściej niż kiedykolwiek. Kompaktowy i  elegancki, kompatybilny z aparatami i telefonami, ten mikrofon z pewnością poprawi jakość dźwięku każdego nagrywanego filmu.

Dźwięk kierunkowy - MKE 200 jest wyposażony w superkardioidalną kapsułę, która zapewnia ostrość i szczegółowość nagrań, jednocześnie odseparowując niepożądane szumy tła. Idealny zarówno dla vlogerów, jak i kamerzystów, ten mikrofon kierunkowy poprawi dźwięk w aparacie i zapewni czystość nagrań.

Wbudowana osłona przeciwwietrzna i mocowanie antywstrząsowe - aparaty i smartfony są wrażliwe na hałas podczas obsługi, dlatego MKE 200 został wyposażony w osłonę przeciwwietrzną i uchwyt antywstrząsowy. Połączenie tych dwóch opcji zapewnia czysty dźwięk podczas nagrywania wideo w ruchu. Aby zapewnić maksymalną ochronę przed wiatrem wystarczy założyć dołączoną dodatkową futrzaną osłonę przeciwwietrzną.

Kompatytbilność - w dzisiejszych czasach nagrywanie filmów nie ogranicza się do jednego urządzenia, więc mikrofon również musi być wielofunkcyjny. Każdy MKE 200 zawiera kable TRS i TRRS 3,5 mm (1/8 cala) do użytku z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami lub urządzeniami mobilnymi.

Kluczowe cechy:

 • Mikrofon kierunkowy zapewniający czysty dźwięk
 • Kompaktowa konstrukcja z eleganckim i stylowym wykończeniem
 • Zintegrowana osłona przed wiatrem i wewnętrzny system antywstrząsowy, minimalizujący hałas podczas obsługi
 • Wymienne kable TRS i TRRS 3,5 mm (1/8 ") do użytku z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami lub urządzeniami mobilnymi
 • Standardowy uchwyt na zimną stopkę do uniwersalnego zastosowania
 • Praca bez baterii

Jesteś twórcą lub vloggerem i masz pomysł na film, ale kupując aparat, nie bierzesz pod uwagę dźwięku. Oto dlaczego ważne jest, aby nie odsuwać dźwięku na dalszy plan…

Jakość dźwięku jest ważniejsza niż myślisz.

W dzisiejszych czasach mediów cyfrowych powszechnie wiadomo, że łatwiej się ogląda słabej jakości wideo niż treści o słabej jakości dźwięku. Dzieje się tak, ponieważ to dźwięk przekazuje wiadomość, dźwięk opowiada historię. Jeśli Twój film ma słabą jakość audio, widzowie są bardziej skłonni do wyłaczenia nagrania, ponieważ nie słyszą wyraźnie, co mówisz. Co więcej, zdecydowana większość treści z mediów społecznościowych jest oglądana na urządzeniu mobilnym, które sprawia, że wszystkie nagrania w jakości wyższej niż 720p są prawie nie do odróżnienia. Oznacza to, że nawet treści o niższej rozdzielczości na małym ekranie wyglądają całkiem przyzwoicie. Niestety, systuacja z dźwiękiem jest odmienna i rozdzielczość ekranu nie ma znaczenia. Dlatego ważne jest, aby Twój głos był czysty i wyraźny.

Ulepszenia są wskazane ...

Po drugie, większość sprzedawanych obecnie kamer (a nawet telewizorów) jest wyposażona w mikrofony i głośniki, które pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ producent oczekuje, że ulepszycsz dźwięk za pomocą dodatkowego sprzętu. Częściowo wynika to z obniżenia kosztów, ale głównie dlatego, że nacisk kładzie się na jakość obrazu, a nie na dźwięk. Tak więc, w pewnym sensie, większość producentów elektroniki również odgrywa rolę w pomijaniu znaczenia dźwięku. To Twoja szansa, aby to nadrobić.

Nie jesteś ekspertem od dźwięku? Nie ma problemu.

Wreszcie, a nawet przede wszystkim, nie musisz być inżynierem dźwięku, aby poprawić jakość swojego audio! W większości przypadków wszystko, czego potrzebujesz, to mikrofon kierunkowy z kilkoma dobrymi funkcjami, które pomogą ulepszyć dźwięk i zwiększyć wartość Twoich treści.

Biorąc to wszystko pod uwagę, wysokiej jakości dźwięk może być ważniejsz niż myślałeś, ale może być również bardziej osiągalne, niż sobie wyobrażałeś. A kiedy będziesz gotowy do ulepszenia dźwięku, zrób to z marką, której ufają profesjonaliści. 

Co w zestawie?

 • Mikrofon MKE 200 
 • CL 35 TRS, spiralny kabel TRS-TRS
 • CL 35 TRRS, spiralny kabel TRS - TRRS 
 • Futrzana osłona przeciwwietrzna MZH 200
 • Woreczek ze sznurkiem
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Instrukcja bezpieczeństwa

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Kolor czarny
Poziom szumów 20 dB (A)
Zasilanie 2-10V, z urządzenia
Wymiary 69 x 60 x 39 mm
Waga 48 g
Charakterystyka kierunkowości superkardioidalna
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 120 dB
Czułość -33 dB V/Pa
Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Złącze Jack 3,5 mm
Pasmo przenoszenia 40-20000 Hz
Rodzaj mikrofonu Mikrofon nakamerowy
Newsletter