Uchwyć najważniejsze momenty

Tworz treści audio-video wysokiej jakości za naciśnięciem jednego przycisku. W dowolnej odległości od smartfona.

Niesamowity dźwięk. Imponujący zasięg.

Za pomocą mikrofonu Memory Mic można uchwycić niesamowity dźwięk w profesjonalnej jakości. W połączeniu z bezpłatną aplikacją Memory Mic App, dostępną do pobrania w App Store lub Google Play, mikrofon stanowi kompletne narzędzie do tworzenia wysokiej jakości treści audio-video za naciśnięciem jednego przycisku. Po sparowaniu z aplikacją za pomocą Bluetooth mikrofon działa w każdej odległości od smartfona.
Niesamowity dźwięk. Imponujący zasięg.

Bez przerw, bez ograniczeń.

Mikrofon wyposażony jest w wysokiej jakości przetwornik pojemnościowy, a wyjątkowa technologia Sennheiser zapewnia nieograniczoną odległość nagrywania między mikrofonem a smartfonem. Synchronizacja dźwięku i obrazu zapewnia płynne i bezprzewodowe nagrywanie dźwięku, bez przerw w połączeniu. Lekka i wytrzymała obudowa oraz łatwy do zamocowania klips magnetyczny sprawiają, że Memory Mic jest doskonałym narzędziem do nagrywania wideo za pomocą smartfona.
Bez przerw, bez ograniczeń.

Pobierz aplikację.

Memory Mic rejestruje do 4 godzin dźwięku, który automatycznie synchronizuje się z Twoim smartfonem za pomocą aplikacji Sennheiser Memory Mic. Aplikację można pobrać ze sklepów App Store lub Google Play.

App Store

Google Play 

Pobierz aplikację.

Co w zestawie?

  • Mikrofon Memory Mic
  • Kabel USB
  • Instrukcja bezpieczeństwa
  • Krótka instrukcja obsługi
Co w zestawie?
Newsletter