Nowy audiofilski standard wśród zamkniętych słuchawek

Audiofile nie mieli żadnych wątpliwości: jeśli chodziło o słuchawki nauszne, najlepszy dźwięk zapewaniała otwarta konstrukcja. Dzięki nowym audiofilskim słuchawkom Sennheisera ten aksjomat stał się nieaktualny: zamknięte dynamiczne HD 820 wykorzystują innowacyjną technologię, która sprawia, że dźwięk zapiera dech w piersiach, jest niesamowicie przejrzysty i naturalny. Opracowane i wykonane w Niemczech, słuchawki oferują niezwykle realistyczną, naturalną scenę dźwiękową, a także wyróżniają się niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Miękkie i wygodne pady nauszników z mikrofibry są szyte ręcznie i zapewniają doskonałe tłumienie hałasu otoczenia, a wytrzymały metalowy pałąk na głowę zawiera wewnętrzny element tłumiący. Przygotuj się na niezrównane wrażenia odsłuchowe.

Zamknięta konstrukcja, otwarte brzmienie

Żywe, bogate, czyste, naturalne brzmienie. Scena dźwiękowa HD 820 jest niesamowice otwarta, co nie jest tak oczywiste w zamkniętych słuchawkach. Dzięki HD 820 możesz poznawać i odkrywać na nowo swoją muzykę w jakości referencyjnej bez przeszkadzania innym. W ten sposób HD 820 nie tylko oferuje szczegółową scenę dźwiękową, ale także daje możliwość cieszyć się muzyką w zupełnie nowych okolicznościach.
Zamknięta konstrukcja, otwarte brzmienie

Przejrzysta technologia

Przełomowa wydajność HD 820 została osiągnięta dzięki zastosowanie specjalnej innowacji: legendarne przetworniki Sennheisera są wyposażone w unikatowe szklane osłony. Ujawniają świetny wygląd wykorzystanych komponentów, ale zostały przede wszystkim opracowane z myślą o dźwięku: wklęsłe szkło odbija fale dźwiękowe z tyłu przetwornika do absorbera, co minimalizuje rezonanse. W ten sposób fale dźwiękowe skutecznie "znikają", tak jak w otwartych słuchawkach.
Przejrzysta technologia

Zgrany zespół

Wykonane w Niemczech, HD 820 wyróżniają się również ze względu na niezwykłą dbałość o każdy szczegół: od wyjątkowo wygodnych, ręcznie wykonanych padów, które izolują słuchacza od hałasu otoczenia, po srebrne przewody OFC i pozłacane wtyczki, aż po solidny metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym. Całość zapewnia niezrównane doznania dźwiękowe, które można ulepszyć dzięki wzmacniaczowi Sennheiser HDV 820, z którym słuchawki tworzą doskonały zespół.
Zgrany zespół

Audiofilska łączność

HD 820 ma specjalnie dostrojony, symetryczny, dopasowany do impedancji kabel o niskiej pojemności i ze zbalansowaną pozlacaną wtyczką 4,4 mm, która zapewnia lepszą charakterystykę w zakresie rezystancji styku, a tym samym dźwięku.
Audiofilska łączność

Piękno technologii

Dobrze zaprojektowany produkt audio zawsze wygląda dobrze - wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki unikatowym szklanym osłonom HD 820 to potwierdzają. Są estetycznym ponadczasowym klasykiem i przykładem pięknej technologii.
Piękno technologii