HD 820. Nowy król.

Dzięki tym przełomowym, zamkniętym dynamicznym słuchawkom teraz możesz cieszyć się muzyką audiofilskiej jakości, gdziekolwiek chcesz – w domu lub w podróży.

Wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, HD 820 są najczyściej grającymi zamkniętymi słuchawkami na świecie, poszerzającymi granice tego, co do tej pory osiągnięto w reprodukcji dźwięku w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji.

Nowy audiofilski standard wśród zamkniętych słuchawek

Audiofile nie mieli żadnych wątpliwości: jeśli chodziło o słuchawki nauszne, najlepszy dźwięk zapewaniała otwarta konstrukcja. Dzięki nowym audiofilskim słuchawkom Sennheisera ten aksjomat stał się nieaktualny: zamknięte dynamiczne HD 820 wykorzystują innowacyjną technologię, która sprawia, że dźwięk zapiera dech w piersiach, jest niesamowicie przejrzysty i naturalny. Opracowane i wykonane w Niemczech, słuchawki oferują niezwykle realistyczną, naturalną scenę dźwiękową, a także wyróżniają się niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Miękkie i wygodne pady nauszników z mikrofibry są szyte ręcznie i zapewniają doskonałe tłumienie hałasu otoczenia, a wytrzymały metalowy pałąk na głowę zawiera wewnętrzny element tłumiący. Przygotuj się na niezrównane wrażenia odsłuchowe.

 • Zamknięta konstrukcja, otwarte brzmienie

  Zamknięta konstrukcja, otwarte brzmienie

  Żywe, bogate, czyste, naturalne brzmienie. Scena dźwiękowa HD 820 jest niesamowice otwarta, co nie jest tak oczywiste w zamkniętych słuchawkach. Dzięki HD 820 możesz poznawać i odkrywać na nowo swoją muzykę w jakości referencyjnej bez przeszkadzania innym. W ten sposób HD 820 nie tylko oferuje szczegółową scenę dźwiękową, ale także daje możliwość cieszyć się muzyką w zupełnie nowych okolicznościach.
 • Przejrzysta technologia

  Przejrzysta technologia

  Przełomowa wydajność HD 820 została osiągnięta dzięki zastosowanie specjalnej innowacji: legendarne przetworniki Sennheisera są wyposażone w unikatowe szklane osłony. Ujawniają świetny wygląd wykorzystanych komponentów, ale zostały przede wszystkim opracowane z myślą o dźwięku: wklęsłe szkło odbija fale dźwiękowe z tyłu przetwornika do absorbera, co minimalizuje rezonanse. W ten sposób fale dźwiękowe skutecznie "znikają", tak jak w otwartych słuchawkach.
 • Zgrany zespół

  Zgrany zespół

  Wykonane w Niemczech, HD 820 wyróżniają się również ze względu na niezwykłą dbałość o każdy szczegół: od wyjątkowo wygodnych, ręcznie wykonanych padów, które izolują słuchacza od hałasu otoczenia, po srebrne przewody OFC i pozłacane wtyczki, aż po solidny metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym. Całość zapewnia niezrównane doznania dźwiękowe, które można ulepszyć dzięki wzmacniaczowi Sennheiser HDV 820, z którym słuchawki tworzą doskonały zespół.
 • Audiofilska łączność

  Audiofilska łączność

  HD 820 ma specjalnie dostrojony, symetryczny, dopasowany do impedancji kabel o niskiej pojemności i ze zbalansowaną pozlacaną wtyczką 4,4 mm, która zapewnia lepszą charakterystykę w zakresie rezystancji styku, a tym samym dźwięku.
 • Piękno technologii

  Piękno technologii

  Dobrze zaprojektowany produkt audio zawsze wygląda dobrze - wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki unikatowym szklanym osłonom HD 820 to potwierdzają. Są estetycznym ponadczasowym klasykiem i przykładem pięknej technologii.
 • HD 820 NOWOŚĆ POLECAMY

  HD 820

  Wyposażone w unikatowe szklane osłony przetworników, które minimalizują rezonanse, HD 820 są najczyściej grającymi zamkniętymi słuchawkami na świecie, poszerzającymi granice tego, co do tej pory osiągnięto w reprodukcji dźwięku w słuchawkach o zamkniętej konstrukcji.
  9 999 zł