Przyszłość kina domowego w jednym eleganckim urządzeniu all-in-one.

Moc zestawu kina domowego w jednym eleganckim urządzeniu z niesamowitym dźwiękiem 3D, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Usłysz, aby uwierzyć

Wyposażony w 13 głośników klasy high-end, soundbar AMBEO zapewnia dźwięk 5.1.4, a jednocześnie gwarantuje wyjątkowo głębokie basy na poziomie 30 Hz bez potrzeby stosowania dodatkowego subwoofera. Dzięki zaawansowanej funkcji kalibracji pod konkretne pomieszczenie, soundbar zanurzy Cię w studyjnym dźwięku dostosowanym do specyfiki Twojego salonu, zapewniając niezapomniane wrażenia trójwymiarowości.

 • Dźwięk studyjnej jakości

  Dźwięk studyjnej jakości

  Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o uzyskiwaniu bardziej realistycznych wysokich i niskich częstotliwości, większej przestrzeni i bardziej dopracowanych szczegółów, niż można sobie wyobrazić. Soundbar AMBEO pozwala personalizować wrażenia słuchowe dzięki wbudowanemu korektorowi i trzem niestandardowym trybom technologii AMBEO 3D, za pomocą których można dostosować intensywność efektów trójwymiarowości do własnych upodobań.
 • Usłyszysz i poczujesz to

  Usłyszysz i poczujesz to

  Soundbar został wyposażony w pięć dedykowanych głośników wysokotonowych o wysokiej rozdzielczości, zapewniających dźwięk studyjnej jakości, sześć głośników niskotonowych, wytwarzających ekstremalne basy o wartości 30 Hz oraz głośniki średniotonowe, odtwarzające wokale z zapierającą dech precyzją. AMBEO Soundbar zapewni Ci w domu doświadczenie dźwięku 3D, jakiego nigdy wcześniej nie słyszałeś.
 • Dźwięk 3D napędzany wirtualizacją

  Dźwięk 3D napędzany wirtualizacją

  Rejestrując charakterystykę salonu i powierzchni odbijających oraz wykorzystując najnowszą technologię wirtualizacji opracowaną przez niemiecki Instytut Fraunhofera, soundbar AMBEO wykorzystuje akustykę otoczenia, tworząc dźwięk 3D. 13 niezależnych przetworników i technologia AMBEO działają jako wirtualne głośniki, odtwarzając instalację dźwięku przestrzennego i umieszczając Cię w centrum akcji.
 • All-in-one

  All-in-one

  Soundbar AMBEO zapewnia w pełni wciągające wrażenia dźwiękowe w wielkim stylu. Obudowa ze szczotkowanego aluminium i dopracowane detale stanowią realną alternatywę dla osób, poszukujących wyjątkowego designu i wydajności w jednym pięknym urządzeniu. Nigdy wcześniej żaden soundbar nie był w stanie odtworzyć tak głębokiego basu bez dodatkowego zewnętrznego subwoofera.
 • Bez kompromisów

  Bez kompromisów

  Oprócz zgodności z Dolby Atmos, DTS: X i MPEG-H, technologia Upmix soundbaru AMBEO może zmienić dźwięk stereo lub 5.1 w dźwięk 3D. Aby zapewnić łatwe korzystanie z ulubionej rozrywki wysokiej jakości, dostępna jest obsługa najnowszych standardów HDMI - eARC i Dolby Vision -, soundbar jest także kompatybilny z transmisją 4K oraz posiada wbudowany Bluetooth i Chromecast.
 • Łatwe sterowanie

  Łatwe sterowanie

  Dzięki aplikacji Smart Control możesz spersonalizować ustawienia akustyczne i dostosować dźwięk do własnych upodobań. Kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS i Android, soundbar AMBEO sprawia, że cała obsługa jest całkowicie płynna i intuicyjna.