Sennheiser zaprasza na webinaria: Evolution Wireless Digital

25 sierpnia 2021

Firma Sennheiser w ramach inicjatywy Sennheiser SoundAcademy zaprasza na dwa wyjątkowe seminaria online, które przybliżą nowy system Evolution Wireless Digital wszystkim zainteresowanym bezprzewodowym dźwiękiem. Pierwsze webinarium odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 12:30 czasu polskiego i będzie poświęcone korzyściom, funkcjom i działaniu systemu. Na drugim spotkaniu, zaplanowanym na 14 września o 12:30, eksperci Sennheiser poruszą bardziej zaawansowane kwestie techniczne. 

Seminaria będą transmitowane na żywo, prowadzący Jonas Naesby, Vincent Tilgenkamp oraz Volker Schmitt chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Udział w webinarach jest darmowy, należy jednak wcześniej się zarejestrować na stronie https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_kiKU__dJTVy8O5sZvibqKA

Jonas Naesby, Vincent Tilgenkamp oraz Volker Schmitt

„Evolution Wireless zapewni prostotę użytkowania podczas występów, pokazów, świadczenia usług lub rozmów podczas pracy w profesjonalnym spektrum UHF. Podczas naszych seminariów online przedstawimy system i pokażemy, jak łatwo jest skonfigurować mikrofony bezprzewodowe” — powiedział Volker Schmitt, manager ds. inżynierii aplikacji technicznych Sennheiser Pro Audio.

Podczas pierwszego seminarium uczestnicy dowiedzą się jak obsługiwać system EW-D i skonfigurować go za pomocą aplikacji, z uwzględnieniem wszystkich funkcji i korzyści oferowanych przez system. Drugie webinarium umożliwi szczegółowe spojrzenie na aplikację, ustawienia czułości audio i koordynację RF.

Seminaria będą prowadzone w języku angielskim.

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.