Sennheiser Sound Academy: #zostanwdomu i poszerzaj swoje kompetencje

30 marca 2020

Sytuacja epidemiologiczna zmusza przedstawicieli wszystkich branż do reorganizacji życia zawodowego. Jednak dystans społeczny i praca w domu nie są powodem do zaprzestania nauki i rozwoju zawodowego. Ten ciężki okres dla wielu stanowi okazję do zdobycia istotnej branżowej wiedzy technicznej, która przyniesie korzyści w przyszłości. Firma Sennheiser zachęca do poszerzenia swoich kompetencji i skorzystania z bezpłatnych webinarów z zakresu AV i Pro Audio. 

Sennheiser zaplanował na najbliższe tygodnie serię bezpłatnych szkoleń online o szerokim zakresie tematycznym: od podstawowych informacji na temat fal radiowych i mikrofonów, po dyskusje z inżynierami dźwięku czy zaawansowane szkolenia z monitoringu. Firma przewidziała także możliwość zadawania pytań zespołowi inżynierów dźwięku Sennheisera.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne, wymagają wyłącznie wcześniejszej rejestracji. Wszystkie szczegóły, w tym harmonogram szkoleń oraz link do rejestracji, są dostępne na stronie https://en-de.sennheiser.com/webinars.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

 

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.