Sennheiser i Neumann zaprezentują na NAMM 2019 nowe rozwiązania bezprzewodowe i studyjne

16 stycznia 2019

Nowy rok w branży pro audio tradycyjnie rozpoczyna się wprowadzeniem na rynek nowych produktów podczas wystawy NAMM. W trakcie tegorocznej edycji targów Sennheiser zaprezentuje nowe półprofesjonalne systemy bezprzewodowe zarówno dla zespołów muzycznych, jak i kamerzystów, a także dwa zupełnie nowe systemy odsłuchu osobistego oraz miniaturowy nadajnik bodypack najwyższej klasy – SK 6212 – do zastosowań telewizyjnych i wystąpień na żywo. Z kolei Neumann.Berlin pokaże swoje pierwsze słuchawki studyjne i nowy subwoofer serii KH.

Oprócz nowych produktów, Sennheiser i Neumann zademonstrują także inne rozwiązania ze swojej oferty: od klasycznych mikrofonów studyjnych i scenicznych po solidne bezprzewodowe mikrofony i systemy odsłuchu osobistego, a także linię słuchawek i monitorów dedykowanych profesjonalnym studiom nagraniowym.

Kolejnym ważnym i dobrze wyeksponowanym obszarem będzie strefa dźwięku AMBEO 3D. Sennheiser zaprezentuje AMBEO VR Mic w nowych zastosowaniach, takich jak podcasting, a także gry wideo i produkcje muzyczne. Partner Sennheiser – firma Dear Reality – zaprezentuje wersję demo oprogramowania VR Spatial Connect, które da inżynierom i twórcom nowe możliwości miksowania w produkcjach VR. Dźwięk 3D będzie także częścią programu AES@NAMM, w którym Gio Jacuzzi z firmy Sennheiser wprowadzi uczestników w praktyczny świat nagrywania, miksowania i odtwarzania treści binauralnych. 

W ciągu trwania wystawy na stoisku firm Sennheiser i Neumann będą również odbywać się koncerty na żywo, podczas których artyści będą korzystać z popularnych mikrofonów serii evolution Sennheisera.

Więcej szczegółów firmy Sennheiser i Neumann ujawnią podczas NAMM 2019.

 
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.