Sennheiser: #dontstopthemusic

24 marca 2020

W związku z rozwojem sytuacji epidemiologicznej, Sennheiser zachęca do pozostania w domu i podejmuje kolejne kroki, ułatwiające przetrwanie tego trudnego okresu — firma wprowadza serię ekskluzywnych koncertów, streamowanych na firmowym kanale Instagram.

W ostatnim czasie sporo artystów anulowało lub przełożyło trasy koncertowe. W wielu krajach na całym świecie życie publiczne ustało — ale teraz, bardziej niż kiedykolwiek, muzyka nie może ucichnąć! Dlatego Sennheiser rozpoczyna serię ekskluzywnych koncertów streamingowych na firmowym koncie Instagram @Sennheiser, które będą transmitowane przez IGTV (Instagram TV).

Wszelkie szczegóły dotyczące koncertów publikowane są na stronie: http://www.sennheiser.com/anniversary oraz https://en-de.sennheiser.com/mediaroom. Poza ogłoszeniami o samych terminach muzycznych wydarzeń, strona zawiera liczne teledyski z wciągającymi nagraniami z klubów jazzowych, sety didżejskie realizowane w domowym zaciszu, a także nagrania na żywo ze studiów. Wystarczy założyć słuchawki lub podkręcić głośniki i zanurzyć się w kojących dźwiękach muzyki.

 

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.