Sennheiser Digital 6000 z nagrodą Parnelli w kategorii Indispensable Technology

16 lutego 2018

Na 17. dorocznej uroczystości Parnelli Awards, która odbyła się podczas wystawy NAMM 2018, bezprzewodowy system mikrofonowy Sennheiser Digital 6000 został uhonorowany jako zwycięskie rozwiązanie w kategorii „Indispensable Technology – Audio”. 

Nagroda w plebiscycie Parnelli Awards została przyznana na podstawie wyników głosowania przeprowadzonego wśród 40000 prenumeratorów magazynów Front of House oraz Projection, Lights & Staging News. 6 stycznia podczas ceremonii odbywającej się w Anaheim Hilton w imieniu laureata nagrodę odebrał Joe Ciaudelli, który jest ekspertem w dziedzinie pasma radiowego i transmisji bezprzewodowej w firmie Sennheiser. 

„Jesteśmy zaszczyceni, że czytelnicy magazynów Front of House oraz Projection, Lights & Staging News uznali system Digital 6000 za „Niezastąpioną Technologię”. Wiele dla nas znaczy, że profesjonaliści i specjaliści z branży audio uznali system Digital 6000 za ulubiony produkt, zwłaszcza, że ten system został zaprojektowany tak, aby spełnić ich bardzo wysokie wymagania” – powiedział Greg Beebe, Dyrektor działu Professional w firmie Sennheiser.

System mikrofonowy Sennheiser Digital 6000 został opracowany tak, aby był wolny od zjawiska intermodulacji. Jest to niezwykle ważne w dzisiejszym mocno zatłoczonym spektrum radiowym. W rezultacie w mniejszym zakresie częstotliwości można użyć większej liczby kanałów i dodatkowo można je rozmieścić na siatce o węzłach znajdujących się w równej odległości od siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostępny jest większy zakres widma do działania połączeń bezprzewodowych w miejscu produkcji.

Ponadto Digital 6000 obsługuje specjalnie zaprojektowany, wysokiej jakości kodek audio, który zapewnia w pełni naturalny i pełen szczegółów dźwięk. Domena cyfrowa pozwala wyeliminować analogowe szumy własne oraz kompresję, co jest niezwykle istotne w profesjonalnych realizacjach audio.

Na wystawie NAMM firma Sennheiser przedstawiła nowy odbiornik EM 6000 DANTE z drugim portem Dante oraz nowym oprogramowaniem sprzętowym dla wszystkich odbiorników EM 6000, które rozszerza możliwości Digital 6000 o funkcje ‘Command’ oraz talkback.

Więcej informacji o systemie Digital 6000 można znaleźć na naszej stronie: sennheiser.pl/digital-6000 

 
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.